Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Sihaja

Ktos widział? Ktoś zna?

Polecane posty

Hej

Celem oględzin wyślij warszawiaków (jest ich cała gromada) do Grójca mają 50km..

 

A bardziej turystyczny to jest chyba goldwing 1800.. :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie ta multi, znawcą niestety nie jestem, ale coś tam się wypytałem:

- ma teraz przejechane 24400km, przy 19800 robiony był pełen serwis w wawie w boldorze przez Łukasza(ma na to wszystko papiery), ale świeci się nadal kluczyk na wyświetlaczu bo podobno przy i po 20000km można go tylko skasować(tak twierdzi właściciel, ja się na tym nie znam), więc wtedy go nie skasowali, a potem Łukasz już tam nie pracował a w probike-u chcieli za to 200zy także nie wykasował go.

- opony i napęd zmienione przy ok. 22000km, klocki w dobrym stanie, olej zmieniał co 6tys km.

Jest to trzeci właściciel, 2 w Pl. On go kupił z przebiegiem 6000km.

 

Multi była jak twierdzi właściciel po przewrotce on już ją taką kupił, komuś odjechała z pod <font color='red'>[desmo]</font> i go nakryła. Uszkodzony był stelaż od zegarów(widać spaw), porysowana trochę ta mała część owiewki pod szybą, szyba w jednym miejscu jest pęknięta(tego prawie nie widać) , jest zadrapanie widoczne na zadupku nad kominami i zadupek z prawej strony ten wystający element był przyrysowany. Porysowane elementy pomalował, ma zdjęcia z przed malowania. Plastiki nie były klejone czy tam spawane zdjął i pokazał. Na lusterkach w górnej części i końcówkach kierownicy widać rysy. Podnóżki kierowcy i pasażera nie porysowane. Na kominach też były ślady, przerabiał je u edhausta i wywalał kat(w konstancinie), ale multi chodziła po tym zabiegu trochę nierówno, czasem gasła bo nie zmienił ecu i jeszcze jakiś tam innych pierdół co przy takiej przeróbce jest potrzebne. Nie chciał się z tym bawić, więc kupił i założył z powrotem oryginały.

 

Silnik jak na moje ucho chodzi bardzo ładnie, ale wiadomo ja się nie znam. Przy zimnym silniku trochę nie równo ale może mi się tylko wydawało. Sprzęgło nie hałasuje za bardzo.

Moto było nie picowane, nie czyszczone. Jak wrócił z trasy tak stało. Założony ma ksenon i siedzenie kierowcy żelowe akcesoryjne. Kufer centralny i sakwy boczne oxforda.

 

Sprzedający raczej nic nie ukrywa sam wszystko mówił i pokazywał. Sprzedaje bo chce kupić fjr-e. Jakbym ja szukał multi to myślę, że wziąłbym ją. Widać, że nie jest jakaś ztyrana, zaniedbana, skatowana. Serwis był zrobiony porządnie, przynajmniej tak mi się wydaje bo ktoś pisał kiedyś o Ł.Marszałku z boldoru. Wszystko wymienione na czas, opony napęd świerze. Także myślę że sztuka niezła. Pomyślcie.

 

heh niezłe wypracowanie się zrobiło, pewnie coś pominąłem jakby co to pytajcie.

pzdr.ł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, jest na poważnie brana pod uwagę. Pewnie się sami wybierzemy, skoro warto.

Swoją drogą, czy mój egzemplarz faceta ma równo pod sufitem?

 

...skoro zmienia na Ducati, to pewnie tak :)

 

 

Dzię-Ku-Je-My!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że w sumie zeznania zgadzają się z tym, co usłyszałem w niezobowiązującej rozmowie od tego człowieka przez tel.

Dzwoniłem pogadać o wydechu i tak bez ciśnienia pogadaliśmy o sprzęcie.

Generalnie wygląda na to, że gość chce zmienić motocykl na jakiś bardziej "uczesany" - wiecie te wibracje, klekot, "męskie" sprzęgło nie każdemu musi odpowiadać. FuJaRa będzie pewnie lepiej sprawdzała się w długich przelotach autostradami, których u nas dostatek :lol: .

Sihaja, jak kupicie, to zrób dokumentację fotograficzną tych dorabianych stelażyków pod sakwy, gdyż zacnie wyglądają, a ja też mam zamiar kombinować taki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wygląda na to, że gość chce zmienić motocykl na jakiś bardziej "uczesany" - wiecie te wibracje, klekot, "męskie" sprzęgło nie każdemu musi odpowiadać. FuJaRa będzie pewnie lepiej sprawdzała się w długich przelotach autostradami, których u nas dostatek :lol: .

 

On to tłumaczył tak, że kobita zaczęła z nim jeździć, a we dwoje już mu się nie jeździ tak dobrze i dlatego fjr. A jak już rozwód weźmie to wraca do duca. Tego ma 4 lata więc wirus w nim siedzi. Zresztą kupił go odrazu jak tylko się nim przejechał, wcześniej miał tenere chyba, kupił fazera miał go 2 miesiące i kumpel jak powiedział mu, że ma tego do sprzedania, dał mu na godzinkę pojeździć to odrazu wziął. Do tego ma jeszcze crossa, także nie jest to jakiś handlarz.

 

Sihaja jakby co to z poprzednim właścicielem też jest kontakt jakbyście chcieli pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie handlarz oczywiście, że nie.

Wygląda na to, że "uczesany" motocykl jest żonce potrzebny.

Aż sam się boję, bo właśnie wyposażyłem małżonkę w ciuszki i co będzie, jak się okaże, że Multi jej nie pasuje :roll: .

Hmmm musiał drugi motocykl dokupić chyba :D :D :D , albo zmienić na silnie turystyczne ST4s ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie handlarz oczywiście, że nie.

Wygląda na to, że "uczesany" motocykl jest żonce potrzebny.

Aż sam się boję, bo właśnie wyposażyłem małżonkę w ciuszki i co będzie, jak się okaże, że Multi jej nie pasuje :roll: .

Hmmm musiał drugi motocykl dokupić chyba :D :D :D , albo zmienić na silnie turystyczne ST4s ;) .

Zdecydowanie polecam wersję z drugim motocyklem. My testujemy z Sihają taki wariant od roku i się bardzo dobrze sprawdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto pytał do sprzedania jest moja wać panna :)

Cena 11900 zł. W moto trzeba trosze podłubać ale wszystko powiem co i jak Zdjęcia wkrótce na aledrogo lub tu:

http://picasaweb.google.com/robert.tele ... 9401810226

 

Ostatnie po zimie jak rozebrałem, ale cała skręcona. Cena może niska ale ze względu na to że trzeba podłubać.

Przebieg 18000, paski w tamtym roku zmienione, i regulacja też u Łukasza w BolDor mam kwity, nowy łańcuch i zębataka.

 

Chętni na pw i lepsze zdjęcia.

Zrobiłem przez 2 lata 6tyś km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J

, paski w tamtym roku zmienione, i regulacja też u Łukasza w BolDor mam kwity,

 

 

:shock: :shock: :shock:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multistrada w Grójcu już oglądnięta :) Teraz czekam bardzo niecierpliwie na powrót sprzedającego z wakacji i jadę po nią :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Multistrada w Grójcu już oglądnięta :) Teraz czekam bardzo niecierpliwie na powrót sprzedającego z wakacji i jadę po nią :lol:

 

Cieszę się, że się spodobała :D i mam nadzieję że uda się tym razem spotkać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że się spodobała :D i mam nadzieję że uda się tym razem spotkać ;)

 

Spodobała i aż szkoda, że trzeba czekać. A co do spotkania, to bardzo możliwe, że będziemy zostawać w wawie na 2 dni więc powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie znaka 501 182 308.

Może przy okazji odprawimy jakieś Desmonabożeństwo :mrgreen:

BTW. Siha to bardzo dzielna motorzystka :crazy:, ale na mszy nie wytrzymała :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawajcie znaka 501 182 308.

Może przy okazji odprawimy jakieś Desmonabożeństwo :mrgreen:

BTW. Siha to bardzo dzielna motorzystka :crazy:, ale na mszy nie wytrzymała :lol:

 

Znaka na pewno damy :D Skoro dałeś nam ślub to pasuje jeszcze żebyś poświęcił nowy nabytek :D

Najprawdopodobniej będzie to 20/21 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.