Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Sihaja

Sprzedam ST4

Polecane posty

Do sprzedania moja ŚlicznoTk4.

Cena 13000 zł. Stan był ponoć igła jak kupiłam, ale co się działo z pompą sprzęgła - wiecie.

Kupiłam nówkę pompę i nówkę wysprzęglik - oryginałki, ale jeszcze ich nie założyłam. (Mogę oddać części, albo zmienić przed sprzedażą...) Wymieniłam tarcze sprzęgła, w lipcu zmieniłam opony. Jedyny wkład, jakiego motocykl wymaga, to nowy akumulator, bo obecny nie domagał już na wyjeździe wakacyjnym.

Po wymianach stan będzie faktycznie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana nie wiem, czy będzie. Jeśli jeszcze kiedyś, to raczej coś jak MTS.

Póki co problemy z kręgosłupem nie nastawiają mnie do radosnego planowania kolejnych sezonów :(

Męczę się już od września, a poprawy nie widać. Gdyby nie to, za nic w świecie nie sprzedałabym motocykla, zwłaszcza, że na koniec wpakowałam sporo kasy i nawet nie skorzystałam...

Do tej pory to najfajniejsze moto, na jakim jeździłam.

 

Fotek pod sprzedaż jeszcze nie mam. To, co można zobaczyć jest z wyjazdów, wieczorem wybiorę te, na których coś sensownie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o choroba Shi współczuję dolegliwości no i mam nadzieję tymczasowego rozstania się z motomiłością :silent: ale głowa a raczej kręgosłup w górę na pewno będzie dobrze w każdym razie ja 3mam kciuki :thumbup:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.