Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Kaśka

Kod Koloru DUCATI MONSTER

Polecane posty

Witajcie.

 

Czy ktoś dysponuje moze kodami kolorow ducati??

 

Interesuje mnie dokładnie czarny mat ducati monster,konkretnie chodzi mi o kolor z ducati monster dark.

 

Bede wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona Prosi, On dziekuje, Ona dostaje, On daje, kod dostepny, drzwi otwarte......twardzi motocykliści :twisted: U Leny w przedszkolu jest gorzej jak nie chce leżakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0

S4R to kod 928D184, choć to kolor kodowany i pewnie będzie ci trudno odszukać w mieszalni pod tym numerem no chyba że będziesz szukał w mieszalnii PALINAL-a

 

Jak by co pisz na PW podam ci przekodowanie koloru na PPG lub AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0
A mój czerwony jaki ma kod (M750 '98)?

 

 

A twój czerwony jak wszystkie Monstery od 1998r nosi kod: 473.101 i nazwę ROSSO ANNIVERSARY - wcześniej ten kolor miał co prawda tą samą nazwę jednak różnił się odcieniem jego kod: *0016.

Mamy także wyjątki np. MONSTER S4 FOGARTY czy MONSTER S4RS Tricolore tam jest już inna czerwień w przypadku Fogego to: ROSSO CORSA kod: *0031 a na Tricolore jest ROSSO NATIONALE Kod: *0029.

 

Trzeba jednak pamiętać że te kolory różnią się jedynie dominantą (odcieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Skoro newralgicznie od 98' roku jest inny kod i odcień to co jest istotniejsze? Rok prod w VIN czy w dowodzie? Z VIN wynika, że mam maszynę z '97.

 

Różnice w odcieniu są zauważane dla oka? Dopytuje, bo chcę malować zadupek ;) Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0
No dobra. Skoro newralgicznie od 98' roku jest inny kod i odcień to co jest istotniejsze? Rok prod w VIN czy w dowodzie? Z VIN wynika, że mam maszynę z '97.

 

Różnice w odcieniu są zauważane dla oka? Dopytuje, bo chcę malować zadupek ;) Dziękuję za pomoc.

 

 

Wyślij końcówkę VIN-u na PW to powiem ci dokładnie jak się sytuacja przedstawia może być tak że jest z końca roku a wtedy zaliczany będzie jako model 98’.

Zastanowiłbym się a nade wszystko dokładnie obejrzał sprzęt czy aby nie był wcześniej lakierowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0
Witam

Podpowiedzcie mi jak dobrać kolor do mojego D

miałem czarny mat metaliczny, zawiozłem do kolesia który mówi ze zrobi ale musi znać kod gdyż może się różnić jak zrobi

podpowiem ze był już wcześniej robiony i nie wiem czy to oryginał

help w linku foto

download/file.php?id=8517

 

 

Musisz podjechać z jakimś detalem lub motocyklem do dowolnej mieszalni, powinni dobrać kolor ze wzornika (color box) zwanych dalej przez niektórych błędnie fiszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0
Czy lakier na monsterze 695 z 2007 w wersji dark to również 291.501?

 

 

Dokładnie tak Nero Opaco 291.501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz jest czerwona rama i czarna reszta. Co z pewnością nie jest oryginalną powłoką .

Chce teraz oddać do lakierowania czarne elementy. Ale tak z ciekawości tylko czy takowe malowanie w M600 z 97 roku występowało?

czarny lakier kładł chyba jakiś pijany lakiernik więc az wstyd tak to zostawić.

na koniec powłoka kwarcowa i będzie miodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

...czerwony jak wszystkie Monstery od 1998r nosi kod: 473.101 i nazwę ROSSO ANNIVERSARY...

Krl czyli w mojej 695 z 2007r też będzie powyższy kolor?? Wiem, że została wyprodukowana w grudniu 2007 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie gdzie mogę znaleźć informację w jakim kolorze moto wyjechało z fabryki? Zastanawiam się nad jednym 695, ale ktoś był albo ślepcem jak to pomalował, albo moto miało mega kraksę i ktoś zrobił to na odwal. Czy jak podam VIN ktoś będzie w stanie sprawdzić pierwotne korory maszyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.