Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

hmersky

Jak potwór to musi ryczeć

Polecane posty

Co do wytrzymalosci to niesprawdzalem ale sa cienkie jak papier.Spawy sa bardzo ladnie zrobione.W jednym wydechu po sezonie zlapal luzy na nitach.Ale i tak sa do przerobienia dla mnie takze bede rozwiercal oba.Bardzo dobrze sie chlodzą tzn po godzinnej jezdzie mozna spokojnie tlumik dotknac reką i nic sie nie dzieje.Z tego co mowia ludzie ze dzwiek z nich jest zajebisty .Kilka razy motocyklisci kiwali glowkami ze dobrze pracuja.Drogowka rowniez nie kazala zakladac db killerow bo zespuje tego ducata.Wrazenia ogolnie dobre ale chyba teraz wziol bym tytanowe danmoto.Jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwk    0

mam wydechy w swoim SC firmy danmoto,zakupilem od kolegi nowki .Wersja okrągla carbonowa.Dzwiek jest o niebo lepszy od oryginalów ,waza 1/5 tego co  stare.Ale konieczna jest wymiana filtra oraz jakis komp zeby to zestroic ,inaczej bedzie strzelal i inne cuda robil.No i jest troche za glosny musze dorobic db killery.

 

Lepszego kompa nie trzeba, można przeprogramować ten istniejący. W SC to można jeszcze air boxa poprawić lub nawet pokusić się o stożki, a taki temat to już gdzieś był ma tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszego kompa nie trzeba, można przeprogramować ten istniejący. W SC to można jeszcze air boxa poprawić lub nawet pokusić się o stożki, a taki temat to już gdzieś był ma tym forum.Zzz

zastanawialem sie nad 2 stozkami do motocykla,Ale to chyba przerost formy nad trescia.Zalozylem filtr kn .A co zrobic z dopalaczem spalin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwk    0

zastanawialem sie nad 2 stozkami do motocykla,Ale to chyba przerost formy nad trescia.Zalozylem filtr kn .A co zrobic z dopalaczem spalin ??

 

Katalizatorem, czy sondą. Katalizator wyciąć, sondę wyłączyć w ecu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema, podepnę się pod temat bo wlasnie szykuję zimową modyfikację. znalazłem takie coś na ebayu do swojego potwora co by wreszcie zaczął wydawać dzwięk jak potwór.

http://www.ebay.pl/itm/EXHAUST-SYSTEM-DUCATI-MONSTER-1100-EVO-2011-GPR-MADE-ITALY-DEEPTONE-DOUBLE-PIPE-/400340349726?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5d3624f31e

 

macie doświadczenie z GPRem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że jeszcze nikt nie wspomniał tu o MIVVach? :twisted:

szukam właśnie czegoś, żeby założyć do mojego monsterka 620 i nakręciłem się trochę na tę markę.

Zauważyłem, że we Włoszech jest znacznie taniej, miał tu ktoś może doświadczenia z kupowaniem części z Włoch na Ebayu? Nie ma z tym prolemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie muszą być nowe, ale ciężko jest coś do Ducati upolować :/

Na alledrogo tylko jakieś Dominatory (ta nazwa skutecznie mnie odstrasza :razz: ) a tu w garażu raczej z rzadka się coś pojawia, i pewnie szybko znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie muszą być nowe, ale ciężko jest coś do Ducati upolować :/

Na alledrogo tylko jakieś Dominatory (ta nazwa skutecznie mnie odstrasza :razz: ) a tu w garażu raczej z rzadka się coś pojawia, i pewnie szybko znika.

 Zupełnie niepotrzebnie kolego. dominatory to naprawdę przyzwoity produkt, robią je w Polsce i nie kantują na materiałach. Są dobrze wykonane i naprawdę ładnie chodzą. Moj kolega miał w SV650 i przyznam, że byłem w szoku

 

 

mój kuzyn teraz kupił do CBR600RR i jak oglądałem nówkę w stylu motoGP to przywalić się do czego nie ma a i dźwięk jest piękny. Nazwa plugawa, ale polecam rozważ ten produkt i nie zrażaj się nazwą. Poczytaj opinie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie brzmi nieźle :)

Ale jednak ta firma powinna popracować nad swoim "brandingiem"

Mysląc DOMINATOR mam przed oczami dresa na Gixxerze przed wiejską dyskoteką

Nie mówie przy tym że to zła stylówa :) pozdrawiam wszystkich fanów GSXRów, sportowej odzieży i muzyki techno :razz:

O gustach się ponoć nie dyskutuje, lub jak mówią górale: "jeden lubi jak mu skrzypki grają, drugi jak mu stopy śmierdzą" :mrgreen:

Ja jednak jeszcze sobie poczekam. Rozejrze się za MIVVami, a jak będe chciał coś polskiego to lepiej oddam Edkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno małe pytanie, Czy slip-ony do monstera 695 będą pasować do 620? Chodzi mi dokładnie o Mivvy x-cone (wysokie). w sumie te motocykle jakoś drastycznie się od siebie nie różnią, a te kominy akurat w wersji do 695 są tańsze i ładniejsze :)

Czy jeśli kupię takie wydechy będę miał jakiś problem z montażem? rozumiem że pewnie trzeba będzie wyregulować mieszankę, ale to i tak trzeba zrobić przy każdym wydechu, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl sprawę raz jeszcze proponuję. Niska cena i wygląd nie rekompensuję moim zdaniem podłego dźwięku jaki oferują. Jest po prostu beznadziejnie, szczególnie jeszcze w przypadku małego pojemnościowo silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl sprawę raz jeszcze proponuję. Niska cena i wygląd nie rekompensuję moim zdaniem podłego dźwięku jaki oferują. Jest po prostu beznadziejnie, szczególnie jeszcze w przypadku małego pojemnościowo silnika.

W takim razie Theo, co byś polecił, żeby wydobyć ładny (niekoniecznie głośny) bas z 620 za mniej niż 2000?

(Chyba nie jestem aż tak szalony żeby wydać więcej na 2 rurki z kwasówki :)

Fajnie by było jakby jeszcze były poprowadzone górą, chociaż mam trochę mieszane uczucia pod tym względem. Takie kominy co prawda wyglądają ZNACZNIE lepiej od seryjnych, ale zależy mi żeby czasem kogoś przewieźć z tyłu, a z takim wydechem to mam wrażenie, że z monstera robi się monoposto, bo pasażer się może łatwo sparzyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącze do dyskusji.

W swoim 620 mam wybebeszone ale niestety i poobdzierane oryginalne tlumiki. Nie do końca jestem zadowolony i z dzwięku (za głośne) i z wyglądu.

Znalazłem gdzieś na allegro REMUSY od 695, wyglądają jak nowe.

Iść wogóle w tą stronę, będą pasować? Cena jest akceptowalna przez budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w sumie i ja zapytam jakie polecacie wydechy do S2R 800, które zgrabnie będą wyglądać, ceną nie zabiją i nie będą bardzo głośne :)
Przyznam, że wizualnie xcony mi przypadły do gustu - pytanie jak z dźwiękiem skoro Theoś mówi, że nie bardzo.. chodź wydaje mi się, że gorzej od oryginałów to by nie brzmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej pewnie nie, ale wydając pieniądze chyba lepiej kupić coś fajnego trochę dokładając, niż byle co byle tanio. W końcu wówczas chodzi o różnicę w cenie a nie wartość całosciową. Bo i tak sie wydaje i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej pewnie nie, ale wydając pieniądze chyba lepiej kupić coś fajnego trochę dokładając, niż byle co byle tanio. W końcu wówczas chodzi o różnicę w cenie a nie wartość całosciową. Bo i tak sie wydaje i tak.

W zasadzie tak

To co proponujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami nie chcecie ofert na forum, ba wręcz niektórzy wywalenia w ogóle firm z forum i zakazu wpisów będących konkretnymi propozycjami, więc jak mam odpowiedzieć?

 

 

proszę sprawdzić różnicę między propozycją a ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie proszę o ofertę, cenę, informacje co wy macie itp tylko pytam o Twoje zdanie co uważasz, że mogłoby być lepsze od x cone, które sam zanegowałeś, że są bezsensowne. Jeśli je negujesz to po prostu uzupełnij wypowiedź co by się bardziej nadawało. I tyle. Jeśli nie bardzo masz czym uzupełnić wypowiedź ze względu na dumę czy jakieś dziwne pomsty to cóż, nie umrę.

Moje pytanie jest skierowane do wszystkich, którzy mają jakiś pomysł na wydechy do S2R 800.
Jakieś pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Jak dla mnie s*r najlepiej wyglada na arrowach, a i brzmi to konkretnie...

 

Edytowano przez KGr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami nie chcecie ofert na forum, ba wręcz niektórzy wywalenia w ogóle firm z forum i zakazu wpisów będących konkretnymi propozycjami, więc jak mam odpowiedzieć?

 

Oferty chcemy jak najbardziej - W GARAŻU.

Propozycja nie musi być ofertą.

Jeśli napiszę, że JA mam MIVV'y i jestem zadowolony, to jest to oferta ?????

Nie wiem Theo - strajkujesz, czy co ?

"Jak mam odpowiedzieć ?" - Normalnie - jak człowiek, a nie jak firma, bo chyba jesteś człowiekiem ? ;)

No chyba, że to wymaga zbyt wiele wysiłku.

 

W temacie odpowiadam: Mam Mivv'y, najtańszą opcję i może z racji pojemności wyższej niż M695 brzmią w moim subiektywnym odczuciu (białego - nie Wojska Polskiego) bardzo dobrze.

Edytowano przez bialy114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.