Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

 • desmomeeting_2011_zerkow.png.dbdaf1c07bcced6d74f23648f543d372.png

 • Witajcie Ducatisti!

  Klub Ducati  Desmo Maniax DOC Poland powstał w 2002 roku w Poznaniu lecz kilka lat później, z uwagi na brak podobnych społeczności - stał się klubem ogólnopolskim.
  Jest pierwszym w Polsce oraz największym klubem zrzeszającym użytkowników motocykli Ducati w naszym kraju oraz Rodaków zamieszkujących poza Polską.
  Jesteśmy zrzeszeni oficjalnie w DOC ( Desmo Owners Club , Ducati Motor Holding S.p.A. ) od 2003 roku.
  Zapraszamy do zapoznania się z zasadami DOC na stronie fabryki ducati.com.

 • Nasz Klub nie ma osobowości prawnej, przymusu formalnego - Zarząd Klubu proponuje Wam przystąpienie do naszej społeczności po zaakceptowaniu Statutu Klubu. Będąc oficjalnym członkiem społeczności DOC - corocznie otrzymujesz drobny podarunek z fabryki Ducati oraz możesz liczyć na zniżki lub darmowe uczestnictwo w zwiedzaniu fabryki, muzeum czy uczestnictwa w imprezach organizowanych przez Ducati Motor Holding S.p.A. Aby uzyskać wspomniane przywileje - każdy oficjalny członek Desmo Maniax DOC Poland powinien zwrócić się do Zarządu Klubu z prośbą o możliwość rejestracji na stronie ducati.com jako członka oficjalnego, polskiego klubu DOC.

 • Klub zrzesza osoby w różnym wieku, różnych zainteresowaniach i profesjach, jest jednak jedno, co nas łączy - to miłość do motocykli DUCATI.
  Zapraszamy członków klubu oraz osoby niezrzeszone do uczestnictwa w polskiej społeczności DUCATI na naszym forum, które jest największą w Polsce platformą wymiany poglądów na temat motocykli DUCATI oraz spraw pokrewnych.

  Forza DUCATI!
  Zarząd Klubu Desmo Maniax DOC Poland.

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.