Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
br3b

749 OPINIE O DWÓCH TAKICH

Polecane posty

Breb 749 w dziale SS? Tak to jest jak się pije do szklanego oka, polej i mi :shh:

 

Ja tam się nie znam. Ma owiewki = sport. Wygląda super - super sport :lol:

 

Daj mi pomidory, delta, a dostaniesz wody ognistej!

 

Potrzebny jakiś "wolny ścigacz" dla kolegi - pomocy :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Breb 749 w dziale SS? Tak to jest jak się pije do szklanego oka, polej i mi :shh:

 

Ja tam się nie znam. Ma owiewki = sport. Wygląda super - super sport :lol:

 

Daj mi pomidory, delta, a dostaniesz wody ognistej!

 

Potrzebny jakiś "wolny ścigacz" dla kolegi - pomocy :twisted:

 

 

A może Supersport 800? ;) 75KM to kolega bez problemu ogarnie... a i cena okazyjna :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Supersport 800? ;) 75KM to kolega bez problemu ogarnie... a i cena okazyjna :mrgreen:

 

A sprzedajesz? Jeśli tak - możesz wrzucić jakieś foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Supersport 800? ;) 75KM to kolega bez problemu ogarnie... a i cena okazyjna :mrgreen:

 

A sprzedajesz? Jeśli tak - możesz wrzucić jakieś foty.

 

Wrzuce coś jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, że post pod postem

 

Oto obiecane zdjęcia

https://www.dropbox.com/sh/ua3zm59rrv4x8ua/nfqz1pxKEU

 

Krótko na temat motonga.

 

Ducati Supersport 800, produkcja 10/2006, pierwsza rej. 2007.

 

Kupiłem go w styczniu i od razu wymieniłem olej na 10w60 Agip, filtr na K&N oraz wysłałem tłumiki do Edka, który je profesjonalnie przerobił.

Miał nabite 2247 mil i oznaki lekkiego paciaka parkingowego na lewym boku(owiewki i bak) oraz odprysk na uchwycie pasażera. Przewrócił się ktoś przy niskiej prędkości po czym sprzedał(?) do ubezpieczalni skąd handlarz go sprowadził, przetrzymał podobno 2 lata i sprzedał mi. Tyle gwoli wstępu.

 

Raz przewrócił mi się na prawy bok, przy czym zagięło lekko prawą klamkę i leciutko zaznaczyło na owiewce. Zdarzenie miało miejsce podczas wypadu do Jarocina na DesmoMeeting, co może potwierdzić kilka osób z forum. Drugi (ostatni) raz, przewrócił mi się na lewo, ponieważ postawiłem go na grząskim podłożu (nauczka na przyszłość).

 

Byłem na nim w dwie osoby na WDW i nie sprawiał żadnych problemów. Nosi ślady mocowania kufrów (Givi Wingrack2), który sam skleciłem. Na baku ma kilka rys, ze względu na to, iż pod magnes tankbaga wpadło kilka opiłków.

Filtr K&N czyściłem i odświeżałem oryginalnymi specyfikami przed WDW.

Po WDW zaczął cieknąć bak spod mocowania(bardzo znany problem wśród Ducatów), co zostało profesjonalnie zespawane w Nowym Sączu w firmie Hercules.

Serwis, zaraz po WDW zrobiłem w ASO (wymiana płynów, oraz świec i pasków na życzenie).

 

O tamtego czasu pojawiła się przypadłość podobna co u Alcapone, czyli "ślizgające sprzęgło", jednak tylko przy mocnym odkręceniu manetki(przy płynnym przyspieszaniu problemu nie ma). Więcej tu: viewtopic.php?f=121&t=8977

 

Jutro jadę z tym do specjalisty i na ogólną kontrolę przed zimowaniem.

 

Starałem się napisać wszystko od A do Z, żeby nie było żadnych niedomówień.

Sprzęt widziało kilku forumowiczów i mogą z grubsza poświadczyć o prawdziwości tego co pisałem (o ile zechcą :lol: )

 

Bardzo dbam o sprzęt i staram się go utrzymywać w jak najlepszym stanie i dla bezpieczeństwa i dla własnej satysfakcji. Łańcuch zawsze smarowany smarem Valvoline, często myte obie zębatki i tylne koło.

Miałem na pierwsze moto SV650, które je**ło się jak panie z ulic czerwonych latarni i dlatego staram się wszystko opisać, żeby przyszły użytkownik nie miał żadnych przykrości przy użytkowaniu.

 

Obecnie coś koło 8300 mil przebiegu.

 

Co do ceny to myślę, że się dogadamy, jeżeli będzie zainteresowanie.

 

W razie pytań wal śmiało!

 

 

P.S. Mam nadzieję, że się Moderatorzy nie obrażą, że nie w osobnym wątku, czy coś.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.