Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
jakitaki

Go fishing

Polecane posty

Pomimo wielu spekulacji , podczas najbliższej rundy w USA , operowanego wczoraj Daniego Pedrosy NIE zastąpi mistrz Stoner . Casey właśnie wraca z rodzinką z ryb w Argentynie i nawet nie zamierza wstapić na tor w Austin . Pokusił się jednak o wpis na twitterze . 

Bardzo brakuje mi mistrza 27 trochę mi jednak ulżyło - są sprawy ważne i ważniejsze  :razz:

 

post-86564-0-19019200-1428075394.jpgpost-86564-0-78786900-1428075398_thumb.jpeg

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukradłem Mickowi , ciekawe ciekawe  :wtf:  :roll:

 

Stoner chciał wystartować w ‪#‎MotoGP‬ w Austin - Honda nie chciała?

Szef ekipy Repsol Honda, Livio Suppo, powiedział włoskiemu portalowiGPOne.com, że faktycznie prowadzone były rozmowy na temat zastąpienia kontuzjowanego Daniego Pedrosy przez Caseya Stonera, który był skłonny do startu.

Między wierszami wyczytać można, że to jednak Honda nie dała zielonego światła, aby nie wprowadzać zamieszania medialnego i skupić się na pracy po rozczarowującym początku sezonu.

 

 

Dziwna sprawa. Rozumiem Hondę. Stoner mógłby potencjalnie odebrać punkty broniącemu tytułu Marquezowi. Z pewnością obaj chcieliby sporo udowodnić, choć akurat na torach w Austin i Argentynie Caseyowi trudno byłoby wygrać z Markiem...

... a może to sam Marquez dał czerwone światło pomysłowi? Jakoś mi się wierzyć nie chce, choć w obliczu słabego wyniku w Katarze i formy Yamahy oraz Ducati, wydaje się to z punktu teamu bezpieczną decyzją.

Mam nadzieję, że przed, albo zaraz po Austin uda mi się złapać Livio Suppo na małe przesłuchanie.

Tak czy inaczej tweet Stonera, który napisał ‪#‎NotMeantToBe‬ (w wolnym tłumaczeniu: nie było dane), nabiera zupełnie nowego znaczenia w obliczu rewelacji z Włoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rybach

"Na bezrybiu.... I rak ryba " ;)))

Ana serio to langusty? słabo widzę na tel.. Mikre nieco ale bym nie odpuścił im garnka ;))

Edytowano przez Red Rob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JBo    0

Nie ma się co dziwić, fakt, są sprawy ważne i ważniejsze.
Kiedy jestem z rodziną na rybach w Argentynie, też nie jeżdżę na jakieś tam wyścigi w US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne doniesienia Micka . Ciekawie się zrobiło  :wtf:

 

 

Casey Stoner rozczarowany decyzją Hondy

Już za kilka godzin rozpoczną się pierwsze treningi przez drugą rundą‪#‎MotoGP‬, Grand Prix Ameryk w teksańskim Austin.

Tymczasem Australijczyk Casey Stoner, który po sezonie 2012 zakończył swoją motocyklową karierę w wieku zaledwie 27 lat, jako dwukrotny mistrz świata królewskiej klasy, siedzi w domu i ogląda zawody surfingowe...

 

 

Były zawodnik Ducati i Repsol Hondy zgłosił po Grand Prix Kataru gotowość zastąpienia swojego kolegi i byłego team partnera, Daniego Pedrosy (Hiszpan poddał się operacji drętwiejącego przedramienia). Honda jednak nie dała na to zgody, aby nie zaburzać atmosfery wokół swojego lidera, Marca Marqueza.

Nie chodzi nawet o to, że Stoner mógłby odebrać Marquezowi punkty, ale o zamieszanie jakie wywołałby swoim powrotem, potencjalnie rozpraszając obrońcę tytułu, który ma za sobą nieudany początek sezonu w Katarze.

Hiszpan twierdzi, że o decyzji HRC dowiedział sie dopiero przedwczoraj, w środę i nie był pytany o zdanie. Ostatecznie Pedrosę zastąpi w Teksasie i Argentynie kierowca testowy HRC i były mistrz świata klasy 250, Japończyk Hiroshi Aoyama.

Stoner napisał dziś w nocy na Twitterze: „Szkoda, że się nie pościgam. Nie potrzebowałem żadnych przygotowań i nie planowałem wygrać. Chciałem po prostu zastąpić dobrego kolegę i dobrze się bawić w Teksasie! :)”

Sponsorem tytularnym rundy w Austin jest osobisty sponsor Stonera, Red Bull. Rok temu Casey pojawił się nawet za kulisami. Wpadł na wieczorną imprezę Red Bulla po wyścigu i odwiedził pobliską burgerownię innego swojego przyjaciela, Bena Spiesa, ale na torze się nie pojawił. Jego start w tem weekend wielu byłby więc bardzo na rękę.

Całkiem niedawno Honda potwierdziła, że Australijczyk, który od czasu do czasu testuje jej prototypy MotoGP, wystartuje w lipcu na CBR-ce w ośmiogodzinnym wyścigu MŚ Endurance na torze Suzuka.

Obie strony podkreślają jednak, że o powrocie do MotoGP na pełen etat nie ma absolutnie mowy. Może więc chociaż dzika karta przed własnymi kibicami w Australii w październiku?

Aktualizacja: David Emmett z portalu motomatters.com donosi z Austin, że decyzja HRC wynikała z faktu, iż tempo Stonera było podczas styczniowych testów w Malezji o sekundę wolniejsze niż Marqueza i Pedrosy. Ciekawe, czy to prawda, czy tylko zasłona dymna, ale w sumie go bardzo możliwe. Tutaj cały artykuł: https://motomatters.com/…/2015_austin_thursday_motogp_round…

Edytowano przez jakitaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.