Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
CzaroP

Monster 696 2009 gasnie podczas jazdy

Polecane posty

Witam 

Posiadam monstera od 3tygodni,ogólnie wszystko cud miód malina ale przedwczoraj dojeżdżając do świateł zgasł mi przy redukcji zgasł i zapaliła się kontrolka oleju tak jak bym kluczyk na palon przekręcił.

Wczoraj było gorzej i trochę niebezpiecznie bo rozkręcam go na obrotach a on pyk brak mocy i zachwile znowu moc i redukcja znowu zgasł, miałem że 4 światła co dojechałem zgasł.

Jak kluczykiem włączę i wyłączę wszytko znowu działa,silnik pracuje rowno,nie ma nigdzie pocenia się wszystko w normie.

Pierwszy raz stało mi się to po odebraniu go z serwisu opnoki napięcie i smarowanko napedu ale i podłączenie uchyty na telefon pod zapłon może coś tam popsuli ?

Szukałem po forum i znalazłem dwie opcje stopka boczna i czujnik może być uszkodzony,druga opcja klemy na akumulatorze ale motocykl po zapłonie nie powinien zgasnąć beż niego..

Jeszcze jakiś ziomke się zatrzymał i pomagał na światłach według niego też silnik pracował normalnie I jego sugestie to paliwo albo gdzieś dostaje powietrze. Paliwo odpada bo mój brat tankuje swojego s4r od lat tanukje na tej stacji I nic.

Może miał ktoś coś podobnego proszę o pomoc 

 

Pozdrawiam wszystkich.

Edytowano przez CzaroP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.