Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Best

DIAVEL CARBON 2017 gaśnie przy dojeździe do skrzyzowania

Polecane posty

Witam. Mam problem z moim diabełkiem. Ostatnio pojawił mi się problem ze silnik gaśnie przy dojeździe do skrzyzowania, świateł lub podobnie. Zapale i znowu jest ok. Motocykl jest z 2017 roku. Ma 3400km. Kupiłem go w zeszłym roku jak miał 2000 km i w tamtym roku nie było takiego problemu. Zaraz po zakupie wymieniłem olej, filtry itp. Problem pojawił sie dwa dni temu, a wczoraj już notorycznie silnik gasł. Dodam że siły mu nie brakuje, nic się nie świeci, silnik pracuje równo bez zastrzeżeń, wolne obroty ma na rozgrzanym 1300,  raz jak go chciałem odpalić na skrzyżowaniu to rozrusznik tykał jakby Aku słaby ale potem odpalił, Aku ma 12.8v a ładowanie jest w okolicy 14v. Nigdy problemu nie było z odpalaniem. Była też taka sytuacja że jak odpaliłem i chciałem ruszyć to gasł, tak z 3 razy i raz mi się zdarzyło że był na luzie a migała kontrolka N i 1 bieg. Czy to może mieć coś wspólnego? Czy ktoś miał podobny problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.