Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
jakitaki

19-21.listopada - Wyscig w Makau

Polecane posty

W dniach 19 - 21 listopada odbedzie się ostatni wyscig serii Road Racing w tym sezonie . Nastąpi to na "torze" :crazy: w Makau niedaleko Hongkongu , jest on bardzo któtki bo zaledwie 6.1 km a rekord okrążenia wynosi 2'25"17 i został ustanowiony przez Stuarta Eastona w 2009 roku .

 

Wystartuje jak zawsze cała smietanka wyścigów drogowych jak np. John McGuinnes , Cameron Donald , Michael Rutter na Ducati ( piękinie go słychać i widać ;) na filmiku poniżej ) a także powracający po rocznej przerwie ,legendarny zwycięzca TT Man z 2010 - Ian Hudchinson .

 

Tor uznawany jest za najtrudniejszy w serii - zobaczcie tylko , normalnej szerokości ulica bez żadnych stref bezpieczeństwa , i jazda na maximum pomiędzy barierkami na całej długości - ja pierdziele massacra :shock: :o :eh:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, trzeba będzie nacieszyć zmysły.... Ktoś to relacjonuje?

4:50- prawie garbem po ścianie... Niezłe..

 

 

heh pieknie :D . A relacji trzeba szukać na Now sports - nie znam sie na tych internetowych szmuglach ale jakby kto to opanował proszę o podzielenie się z potrzebującym :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Macau padało dlatego dyrekcja wyścigu postanowiła przesunąć całą rywalizację o jeden dzień . Dzisiaj (sobota) na szczęście pogoda dopisała i można było rozegrać kwalifikacje w których brylował :D Michael Rutter (#2) na DUCATI 1098. Tor w tej byłej portugalskiej kolonii wyjątkowo "leży" Michaelowi gdyż wygrywał tu już sześć razy i wszystko na to wskazuje ( oby go żaden pech nie dopadł TFU TFU ), że jutro może dorzucić kolejny puchar Macau GP :thumbup: :clap: .

Z drugiego pola startowego ruszy ( mój idol :mrgreen: ) mr. McPint czyli John McGuinnes. Na uwagę zasługuje wracający po ponad rocznej przerwie , spowodowanej kontuzją - Ian Hudchinson . Wywalczył on trzecie miejsce w QP , mimo że jego noga nadal wymaga rehabilitacji , przez co "Hutch " zastosował system zmiany biegów przy prawej stopie (twardziel :clap: )

 

Jestem dobrej myśli i mam nadzieję ,że jutro znowu będziemy świętować z DUCATI ! ! ! :D

 

Linka do galerii ;) http://gp.macau.grandprix.gov.mo/mgpc/g ... =1&cid=270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przygłupki :clap: :thumbup: :crazy: :lol: :mrgreen: :shock: :-o :shock: :wave: :thumbup:

Ja pitolę, ale mają jaja, moje niklowane wysiadają, chiba tam tytan wchodzi w rachubę......

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za świry

 

Odrazu świry :P

 

MAN wydaję mi się bardziej spektakularne -więcej przyrody w około ;)

 

 

Polecam też Tericko w Czechach - blisko i koszty małe ale w końcu może i na MAN uda mi się kiedyś pojechać :roll:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.