Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
lkrencik

Klamki "chinki" do naszych zabawek

Polecane posty

Dzieki - piszę do nich o warunki wiekszego zakupu...

u mnie wszystko bedzie szło przez cło, vat itd - stąd też różnica w cenie

od zawsze prywatny import jest tanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole... jak chcecie się chwalić gdzie i za ile taniej kupiliście i jakie to załóżcie swoje tematy.

Ja proponuje w takiej cenie z dostawą pod drzwi. NIE ROBIĘ TEGO CHARYTATYWNIE co chyba jest normalne i tez potrzebuję kilka pln na tym zarobić. jakoś nikt nie narzeka na owiewki24 czy womet-tech i na ich ceny.

Jak ktoś chce kupowac bezpośrednio z ebaya to nie mam nic przeciwko, ale takie zachowanie jak marka czy cinka jest wkurzające i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakitaki wyprzedziwszy mnie.

ikrencik akurat z twojej strony takie pretensje w stronę chłopaków nie powinny wypłynąć. Po to jest forum by sie wymieniać informacjami i sobie pomagać. Jak nie chcesz słuchać tego typu komentarzy to sprzedawaj jak wyżej wymienione przez ciebie firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż sobie zadałem trud... czy ja gdzieś napisałem, że można kupić taniej i podałem linka?

 

"tylko sprawdz czy łamią się w jedną czy obie strony

Te od Carrego sa do doopy bo lamią się i do góry i w dół"

 

"wracając do tematu klamek lamanych w dwie strony te chinskie mialy taki defekt ze po zalozeniu ręką mogłeś sprawić ze lamala sie do dołu"

 

"chyba nie zrozumiałeś o co chodziło koledze

jakitaki pisze o cenie 320pln

70$ x 3pln = 210pln

320pln - 210pln = 110pln"

 

nadmieniam ze ostatnia wypowiedz dotyczyła postu pipta którego nie zrozumiał unerth prawda? :D pisenlof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakitaki wyprzedziwszy mnie.

ikrencik akurat z twojej strony takie pretensje w stronę chłopaków nie powinny wypłynąć.

 

a to niby z jakiego powodu? To nie jest topic o tym gdzie tanio kupic klamki tylko mof temat w dziale sprzedam. Po prostu niech mi nie zasmiecają topicu i tyle.

 

Po to jest forum by sie wymieniać informacjami i sobie pomagać. Jak nie chcesz słuchać tego typu komentarzy to sprzedawaj jak wyżej wymienione przez ciebie firmy.

 

ale nie w dziale sprzedam. tylko o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole... jak chcecie się chwalić gdzie i za ile taniej kupiliście i jakie to załóżcie swoje tematy.

Ja proponuje w takiej cenie z dostawą pod drzwi. NIE ROBIĘ TEGO CHARYTATYWNIE co chyba jest normalne i tez potrzebuję kilka pln na tym zarobić. jakoś nikt nie narzeka na owiewki24 czy womet-tech i na ich ceny.

Jak ktoś chce kupowac bezpośrednio z ebaya to nie mam nic przeciwko, ale takie zachowanie jak marka czy cinka jest wkurzające i tyle

ja się tego nauczyłem od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że na tym forum to posty znikają szybciej niż się pojawiają :shock: - może w ogóle je zablokować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ikrencik ja mam właśnie łamane w dwie strony i dzięki temu przeżyły paciakofikołka bo sie wygięło do dołu.

 

Dobra nie zaśmiecajmy wątku.

Nie każdemu sie chce kupować bezpośrednio u sprzedawcy. Pewno gacie w których teraz siedzę jak bym kupił w Hong Kongu były by kilka razy tańsze .

Powodzenia w sprzedaży. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Sory ikrecik, zrobilem Ci bajzel w poscie :/ A chcialem sie tylko dowiedziec czy bedziesz mial tez inne klamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.