Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

cinek78

DOC
 • Content count

  2209
 • Joined

 • Last visited

About cinek78

 • Rank
  WWW.JMGMOTOCYKLE.PL , WWW.TUNINGMOTOCYKLI.PL
 • Birthday 02/03/78

Firma

 • Nazwa
  J.M.G. MOTOCYKLE
 • Adres
  SOKOŁOWICE 102A
  56-400 OLEŚNICA

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  Oleśnica
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  MTS1260
 • GSM
  502781025

Recent Profile Visitors

2577 profile views
 1. MTS 1260 S uwagi

  BS - są ok. Jak aku padło "na zwarciu", to kablami nie uruchomisz motocykla..
 2. 1260s montaż - halogeny / ledy

  - napisz jak coś będziesz więcej wiedział o tej pompie i sprzęgle.. Pojawiła się informacja , że Brembo ma dużą kampanię na klocki hamulcowe ( wszelkiej maści motocykle z układem tej firmy) - ciekawe , czy coś u nas zrobią , czy nas oleją... PS:Pamiętaj , że halogeny musisz aktywować w kompie.
 3. 1260s montaż - halogeny / ledy

  Mała - navi 2 piny - sterowanie elektrycznym wlewem paliwa 3 piny - halogeny... PZ
 4. S4R ma focha, co mu dolega?

  Ty go od grudnia jeszcze nie ogarnąłeś?? Immo do sprawdzenia...
 5. Usterka licznika + montaż led = usterka to zwykły zbieg okoliczności. Licznik można naprawić . Musisz podpytać - może jest tu ktoś kto ogarniał taki temat. Ja nie namiaru na takiego speca..
 6. M900 - elektryczne problemy

  Gdzieś "za przyciskiem" rozrusznika masz zwarcie. Musisz sprawdzić przekaźnik rozrusznika i sam rozrusznik... Zakładam, że głupi pomysł z odpalaniem moto z potężnego samochodowego aku nie spowodował spalenia instalacji.
 7. MTS1200 i serwis DESMO

  Z pełnym szacunkiem , ale o czym Ty piszesz? Robiłeś kiedyś camtiming ( bo chyba to chcesz opisać)? Zawsze przy wymianie pasków się to robi. W jednym się z Tobą zgodzę - podła jest jakość montażu. Ale jakość użytych materiałów do produkcji silników jest z bardzo wysokiej półki. Więc przy fachowym, zgodnym z procedurami Ducati montażu nowych pasków nadal nie wiem w czym upatrujesz problem. Procedura przewiduje to o czym Ty piszesz , i nie ma nic wspólnego z jakością części. Tyle że do tego nie używa się czujnika zegarowego, a serwisowych blokad ( przynajmniej dla modelu w wątku o którym piszemy)
 8. MTS1200 i serwis DESMO

  Ale czego Ty nie rozumiesz ducgal? Przecież producent założył jakie jest napięcie dla pasków "po chwili" . Ducati przewidziało taką okoliczność , i właśnie dlatego jest inne napięcie dla nowych pasków , a inne są parametry dla pasków które już pracowały. Nie ma co dorabiać ideologi do tematu który jest od dawna już uściślony przez producenta. Jakieś Twoje "justowanie" ( cokolwiek to znaczy w mechanice, bo od Ciebie pierwszy raz usłyszałem taką terminologię ) , jest zwykłym wyważaniem otwartych drzwi. Pamiętaj , że nadgorliwość bywa gorsza od faszyzmu . To co próbujesz tu udowodnić w mojej ocenie nie ma żadnego "mechanicznego" uzasadnienia, a jedynie dorabianiem ideologi do własnej niewiedzy. Ja pasuję - jak będziesz miał jakieś argumenty poparte fachową wiedzą , to chętnie je poczytam i kto wie - może zmienię swój punkt widzenia. Jak to mówią "dobrze mądrego posłuchać". Ale jeśli dalej chcesz lać wodę na podstawie filmików i for pisanych przez anonimowych użytkowników , to ... jw.
 9. MTS1200 i serwis DESMO

  .. zapominają/sz , że pasek to nie gumka z majtek. Nie można go "dociągać". Ale każdy ma inny pomysł na życie..
 10. MTS1200 i serwis DESMO

  Jak napisałeś jest wyjściowe, podstawowe dla NOWYCH pasków. Po chwili pracy nie może mieć nawet takiego napięcia. Producent na taką okoliczność podaje już inne wartości. Co do rolek - niestety tylko OEM . Skończyło się jak w starych dobrych duczkach, gdzie było można rolnicze łożysko wstawić ... .
 11. MTS1200 i serwis DESMO

  Tak - zapraszam. 3 tysie piszesz?? U mnie poniżej 2 tysie z materiałami zapłacisz... Masz wybór - ASO to nie jest jedynym możliwym. Co do rolek - nie znajdziesz obecnie zamienników. Ale OEM wytrzymuje naprawdę dużo. Z pozostałymi rzeczami możesz sobie nie poradzić bez specjalistycznych narzędzi ( np. camtiming) . Co do zakupu kompletu płytek to ... ( jedna 27zł, druga 56zł , co przy komplecie idzie w tysiące) przemyśl , czy tego chcesz.
 12. Multistrada 1200 2012 problem z immobilizerem

  ... bo nie jest problemem firma która wyprodukowała baterię, a czas ile dana bateria leżała na półce zanim trafiła do użytku.
 13. Multistrada 1200 2012 problem z immobilizerem

  Jak Asty pisze - albo bateria "nie teges" , albo uszkodziłeś "wzmacniacz" w pilocie...
 14. Pompa paliwa... ??
 15. MTS 950s zasilanie navi

  Chyba nie - w mojej ocenie to złącze do elektrycznego korka paliwa. Halogeny są na 3 kable...
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.