Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

cinek78

DOC
 • Content count

  2239
 • Joined

 • Last visited

About cinek78

 • Rank
  WWW.JMGMOTOCYKLE.PL , WWW.TUNINGMOTOCYKLI.PL
 • Birthday 02/03/78

Firma

 • Nazwa
  J.M.G. MOTOCYKLE
 • Adres
  SOKOŁOWICE 102A
  56-400 OLEŚNICA

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  Oleśnica
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  MTS1260
 • GSM
  502781025

Recent Profile Visitors

2789 profile views
 1. ...Chyba mam jeden.. Tylko wkładkę potrzebujesz pod jaki model?
 2. Kontrolka neutrala

  Czujnik bocznej nóżki sprawny ? Sprzęgło w jakiej jest kondycji?
 3. TPMS - czujniki ciśnienia a tor

  Nie , bo do MTS-a nie podejdą ( za duże tarcze i zaciski są za blisko rantu felgi/wentyla, tym samym urwało by je... )
 4. TPMS - czujniki ciśnienia a tor

  Dokładnie te kupiłem: https://pl.aliexpress.com/item/4001237736291.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1d2f5c0fMSkiyj Niestety przy zakupie na firmę dowalili mi cło... Ale jak kogoś interesuje to odsprzedam "po kosztach" ...
 5. TPMS - czujniki ciśnienia a tor

  Mam takie czujniki do sprzedania - znacznie taniej niżeli w ofercie.. Myślę że to zadziała , pod dwoma warunkami: alu wentyl ( nie gumowy) wyważenie koła z zamontowanymi zaworami/czujnikami.
 6. Wyciek oleju 750 sport

  W mojej ocenie jak wyżej pisałem. Cylindry ( oba) do demontażu i montażu na nowych uszczelnieniach, ale samego korpusu silnika nie ruszaj.
 7. Wyciek oleju 750 sport

  Nie do końca NastroAzzurro - tam jeszcze są oringi , które pewnie pesel dopadł. Sam uszczelka , to kawałek alu wycinanki, a elementem uszczelniającym jest masa ( którą tez pewnie pesel dopadł ) - tylko taka specjalna , a nie silikon budowlany. Jak chcesz borysx raz porządnie to zrobić , to oba cylindry w górę , nowe oringi + masa i po problemie. Jeśli chodzi o amor - sam raczej tego nie zrobisz. Wyślij to do np. LTD44 i mistrzowsko Ci go zregeneruje. Ew. nowy zamiennik. czujnik oleju obstawiam, że działa Ci prawidłowo. Musisz pamiętać , że potrzebuje on naprawdę sporego odcinka że pokazać temperaturę. Ok. 30-50 km żeby się nagrzać do 50-70 stopni przy spokojniej jeździe.
 8. Monster 797

  Opierasz się na powtarzanej ( już pokoleniowo) opinii Ducati z lat 90, gdzie w PL nikt nie potrafił tego naprawić , nie miał dostępu do części, a 90% egz. było klepanych, prostowanych i naprawianych kombinerkami, przecinakiem i młotkiem. Obecnie to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Na gwarancji robisz w ASO - właśnie przez pryzmat gwarancji. Później w serwisie niezależnym, bo i lepiej i taniej. Co do ceny przeglądu dużego - to faktycznie wychodzi trochę drożej , niż w ryżojadów. Ale jak już weźmiesz pod uwagę półkę premium ( np. BMW) , to się okazuje , że może być nawet taniej. Jednego nie da się wycenić w Twoich rozważaniach: kupując Ducati , kupujesz półkę premium. Kupujesz manufakturę , którą rzadko spotkasz na ulicy. Mając Yamahe , to koledzy powiedzą " yyy fajny. Dużo dałeś? '" . Mając Ducati powiedzą " zajebis... , ale kosmos" . Sam zdecyduj.
 9. Brać w ciemno - nie zastanawiać się... Jak ktoś szuka doinwestowanej igiełki, to właśnie ta sztuka!!!
 10. 1. TPS nie reguluje się - jeśli włożyłeś łapy w śruby regulacji kątów przepustnic , to pozostaje Ci tylko serwis - sam tego raczej nie ogarniesz. Obroty w DS reguluje się by-passami. 2. Wartości CO dla OEM to 4-6 - nie wiem czym przy niej grzebiesz , ale jakieś wartości z kosmosu masz..
 11. 950s - elektryczny korek wlewu paliwa

  Podpinasz = działa...
 12. U mnie - z OEM ok. 10 dni , z zamiennika 2 dni - 20zł/sztuka
 13. https://docpoland.com/forums/topic/14489-piękna-matka-wstrętna-macocha-–-nie-rozumiem-…-1198848di/?tab=comments#comment-211979
 14. Z pełnym szacunkiem , ale odkąd są konfiguratory napędów ( czyli istnieje łańcuch rolkowy) , to ludzkość z nich korzysta. W temacie Ducati nic nowego nie napisałeś , bo sporo osób zamiast wyregulować silnik i zoptymalizować proces spalania, robi to co Ty piszesz - czyli wymienia zębatkę twierdząc , że teraz jest "mód malina". Faktycznie odczuwana moc wzrasta , ( również spalanie) , ale ma to całą masę minusów.
 15. 848stf

  Zamiana na autko?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.