Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

cinek78

DOC
 • Content count

  2083
 • Joined

 • Last visited

About cinek78

 • Rank
  WWW.JMGMOTOCYKLE.PL , WWW.TUNINGMOTOCYKLI.PL
 • Birthday 02/03/78

Firma

 • Nazwa
  J.M.G. MOTOCYKLE
 • Adres
  SOKOŁOWICE 102A
  56-400 OLEŚNICA

Inne

 • Miasto
  olesnica
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  MTS1200
 • GSM
  502781025

Recent Profile Visitors

2102 profile views
 1. Kasowanie inspekcji

  100 netto A pisząc w swoim poście "kabelek" miałem na myśli przytaczane przez Ciebie urządzenie. Niestety chińczyk nie zawsze działa( sam kabel - program ok)
 2. Tylni amortyzator bez gazu i oleju

  Trzeba oddać do LTD44 lub FF Sport (do Przemka) i będzie jak nowy, bez reklamacji. Generalnie Daivele nie mają z tym elementem problemów. Sprawdź po VIN-ie czy na tamtym rynku nie było jakiś kampanii nawrotowych.
 3. Kasowanie inspekcji

  Ciężko Ci będzie to ogarnąć bez serwisu - ale ASO możesz odpuścić. Poszukaj w swojej okolicy gościa co ma kompa diagnostycznego TEXA. Pojawił sia na rynku "kabelek" do nowych MTS, Diavel itd, ale z tymi co miałem styczność to i tak... wylądowali u mnie na kasowaniu inspekcji.
 4. Filtr powietrza?

  A w jakim modelu ? ... już spojrzałem w profil. W Diavelu śmiało zakładaj , jednak po montażu musisz zresetować sterownik.
 5. Filtr powietrza?

  A w jakim modelu ?
 6. Filtr powietrza?

  Chyba K&N. Co chcesz wiedzieć?
 7. Różnice po założeniu termignoni

  Tak - i to jest jedyny przypadek gdzie zmiana napisu następuje z automatu..
 8. Różnice po założeniu termignoni

  Nie prawda - tylko program termisa OEM. Pozostałe mapy/programy możesz zmieniać dowolnie, bez żadnego komunikatu. Można zmieniać wyświetlany komunikat na indywidualny , ale to już dużo zabawy.
 9. Monster 620 z Niemiec

  Motomaniax to sprawdzona firma. A w tej kasie nie lepiej coś akcesoryjnego , co jest jakościowo półkę wyżej niż OEM ? Jak Cię interesuje to pisz na priv...
 10. 749 nie odpala

  ... ale wcześniej sprawdź bezpieczniki i przekaźniki....
 11. 999 regeneracja głowicy

  Pisz na priv - ogarnę Ci temat...
 12. Tuning

  Odpowiem tutaj jako uzupełnienie, bo skrzynka mi pęka ... W Monster 1200, X-Diavel i MTS 1260 ( z układami DVT) jest ( na chwilę obecną dla nas) kiepski sterownik. Pewnie lada chwila pojawi się jakieś rozwiązanie , ale obecnie są tylko dwa wyjścia: 1. Otwarcie sterownika, wgranie modyfikacji na procesor. Minusem jest czas ( ok. 10dni) , oraz kasa. 2. Montaż Power Commandera . Plusem jest kasa, oraz możliwość super wystrojenia map paliwowych w oparciu o szerokopasmowe sondy ( AT). Minusów jest już więcej. A więc nie wyłączymy całej ekologi ( Pair,sond,exap itd) , nie usuniemy fabrycznych blokad, strojenie będzie miło tylko miejsce w tz. dużej pętli - mała będzie normalnie funkcjonować. Pewnie za 2-3 lata wejdzie jakaś tańsza alternatywa, ale pewne to nie jest.
 13. WYMIANA NAPĘDU ???

  Tu akurat z Tobą się nie zgodzę DARc - zmieniając przełożenie na 14z. tracimy prędkość . Miałem i wkurzało mnie , że w sumie z 1,2 to taki diesel się zrobił. Resztę biegów jakoś to było, ale pierwsze biegi bardzo mnie irytowały. Tutaj też dodam , że pomysł zmiany z 15, na 14Z pojawił się celem zmniejszenia szarpania silnika przy wolnej/miejskiej jeździe. Niestety to tylko taki "opatrunek" na ta przypadłość. Prawdziwym lekarstwem jest dokłada, precyzyjna regulacja ( pisałem już o tym) - likwiduje szarpanie w bardzo zasadniczy sposób. Niestety mamy silniki montowane masowo przez ludzi i tym samym są obarczone błędem ludzkim.
 14. Ducati 1098 wibracje

 15. Tuning

  Może jestem w błędzie ( popraw mnie DARc) , ale Tubeboy DVT nie obsługuje.... Coś się zmieniło?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.