Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

cinek78

DOC
 • Content count

  2224
 • Joined

 • Last visited

About cinek78

 • Rank
  WWW.JMGMOTOCYKLE.PL , WWW.TUNINGMOTOCYKLI.PL
 • Birthday 02/03/78

Firma

 • Nazwa
  J.M.G. MOTOCYKLE
 • Adres
  SOKOŁOWICE 102A
  56-400 OLEŚNICA

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  Oleśnica
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  MTS1260
 • GSM
  502781025

Recent Profile Visitors

2701 profile views
 1. 848stf

  Zamiana na autko?
 2. No nie koniecznie. Poza tym z opisu wnoszę , że mylisz pojęcie - skok klamki, to nie jest luz roboczy. Zadzwoń do mnie w wolnej chwili to powiem Ci co i jak... PZ
 3. Luz "roboczy" na dźwigniach właściwy?
 4. Możesz konkretnie sprecyzować kwestie wycieku : leci po kolektorze , czy w środku kanałem wydechowym ? Przy pierwszej opcji to wymień oringi na szybko złączkach pompy paliwa.
 5. Nowe zębatki + lańcuch Multistrada 950

  Napisz do mnie priv ( [email protected]) - mam w dobrej cenie...
 6. Mokry filtr śmierdzący benzyną w 749

  Po prostu do gruntownej regulacji. Pewnie poprzedni właściciel dbał o niego tak jak Ty , czyli budżetowo ( olej, filtry i ogień...)
 7. Multistrada 1200 S wskazanie temperatury zewnętrznej

  Nie jest to właściwie działanie wskaźnika temperatury. Masz może dołożony jakiś power box lub inny wynalazek....?
 8. TPS - element nie wymienny. Musisz wymienić cały zespół przepustnic..
 9. To może też świadczyć o braku kompresji na jednym z cylindrów...
 10. 1. mapa na PC ma być tworzona w oparciu o odczyt AFR - hamowania nie ma z tym nic wspólnego. Co więcej , odczyt AFR na hamowni jest gorszym "sposobem", niżeli odczyt AFR podczas jazdy testowej w normalnym ruchu. 2. Jak gość każe Ci regulować zapłon , to spiep.... od niego jak najszybciej. 3. Po czym wnosisz , że przepustnice nie równo "ciągną" powietrze? - podłączyłeś wakuometr? Daj ten motocykl do kogoś ogarniętego. Z Twojego opisu wnoszę , że koleś nie ma pojęcia o Ducati , o PC , o robocie mechanika motocyklowego... Jak nie chce Ci zwróci kasy za fuszerkę , to zaproponuj mu, że dasz to do innego punktu , i jeśli Ci zrobią , to wtedy zwróci Ci należność z faktury konkurencji. A ta na pewno będzie większa, niżeli obecna u niego płatność ( "poprawianie" jest zazwyczaj droższe).
 11. Rapid Bike Monster S2R 1000

  Po wymianie wydechu musisz zmodyfikować mapowanie. Pytanie , czy potrzebne jest Ci dodatkowe, drogie urządzenie? Nie lepiej wykonać to na macierzystym ECU ? Zero dodatkowych kabelków, styczników, cięcia OEM instalacji. Ponad to kilka złotych zostanie w kieszeni. Inną kwestią jest Twój wybór RB . Kto Ci to poprawnie wystroi? Nie znam osoby w PL która to wykona właściwie. Gadanie o zmianie sygnału z sondy i czujników temperatury i tym samym idealnym AFR jest mitem - zastosowany tam procesor nie ma takiej mocy obliczeniowej , aby robić to na bieżąco. Idąc w tym kierunku lepiej wydaj 10 zł na regulowane oporniki w sklepie elektronicznym i uzyskasz podobny efekt.
 12. MTS 1260 S uwagi

  Widzicie Panowie - śruba jedna nie podpasuje do wszystkich. Ja swoją musiałem osełkować pod swój wymiar. Tak wykonałem 5 dodatkowych sztuk, i ... do żadnej innej MTS tego nie zamontowałem. Jest to bardzo indywidualne , więc nie ma jednej nadwymiarowej śruby. Pewnie można by "stworzyć" jakąś mniej lub bardziej pasującą , niwelującą ten luz , ale nie będzie to idealnym rozwiązaniem.
 13. MTS 1260 S uwagi

  Trochę do <font color='red'>[desmo]</font>... to Twoje "uspokojenie" . Ja u siebie w AD 2011 zrobiłem na zamówienie śrubę i udało się skasować do zera ten fabryczny bubel.. Obecna 1260 też ma lekki luz, ale jeszcze gwarancja , więc nie tykam. Ale lada chwila też posłużę się tym patentem co poprzednia. Niestety dość droga zabawa, bo śruba musi być o odpowiedniej twardości. Ja zastosowałem z "nierdzewki" , + ciasne pasowanie . Wtedy wyciągnęli mi z portfela 150zł, teraz pewnie będzie drożej... ( za jedną śrubę M10!!!)
 14. MTS 1260 S uwagi

  Niestety wszystkie tak maja - począwszy od 2010 roku...
 15. Odblokowanie 35 kW - Monster 796

  Zależy od blokady. Ale na 99% wymiana softu w ECU.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.