Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

cinek78

DOC
 • Content count

  2324
 • Joined

 • Last visited

About cinek78

 • Rank
  WWW.JMGMOTOCYKLE.PL , WWW.TUNINGMOTOCYKLI.PL
 • Birthday 02/03/78

Firma

 • Nazwa
  J.M.G. MOTOCYKLE
 • Adres
  SOKOŁOWICE 102A
  56-400 OLEŚNICA

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  Oleśnica
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  MTS1260
 • GSM
  502781025

Recent Profile Visitors

3977 profile views
 1. 950S - brak odczytu poziomu paliwa

  Bzdura. Jak padł to zamawiają nowy i wymiana. Max 10-14 dni jak jest dostępny. Ogarnięte ASO załatwia to w 3-5 dni.
 2. pomoc multistrada 1000ds 08r

  tarcze jak nie mają oznak zużycia to wyczyścić i zostawić. Kosz, zabierak, jak nie maja ubytków , to zostaw. Zestaw do kupienia o którym piszesz to z wro , czy z Oleśnicy?
 3. Uszczelniacze lag MTS 1260s

  Ja właśnie bazuje na powyższych. Nie są najtańsze , ale reklamacji nie mam.
 4. Uszczelniacze lag MTS 1260s

  Katalog ariette podaje 48 x 60 x 9,5/10,5 DC4Y-1 ARI 167, ARI 168
 5. Odpalanie na kod bez kluczyka

  Nie tylko ASO. Texa tez ogarnia...
 6. Zrobili Ci serwis "po łebkach" . Tam trzeba jeszcze kilka rzeczy wykonać , żeby była wisienka na torcie. Albo daj to komuś kto to wie, albo daj chłopakom na reklamacje. Po opisie objawów jak łapią temat , to będą wiedzieli co mają zrobić./poprawić.
 7. Dobra , precyzyjna regulacja i po problemie...
 8. Multistrada 1000DS - wyciek

  Klejenie to najgłupsze co możesz zrobić. Pękniecie wskazuje, że usterka pochodzi od wieńca statora ,czyli klej tego nie utrzyma. Uzwojenie wpada w drgania przy wirującym kole magnesowym, tym samym tylko patrzeć jak usterka się powiększy... Poszukaj używanej pokrywy i zrób to tak jak powinno być.
 9. Nic takiego nie powiedziałem, nic nie zakładam. Wiem o czym piszesz , bo sam składam niekiedy silniki z przebiegiem tysiąca , po to właśnie , żeby jeździły jak projektant założył, a nie jak fabryka złożyła Ale sugerowanie kręceniem by-pasów w Diavel , bo niby pomoże, nie pokrywa się ze stanem faktycznym.
 10. Zdajesz sobie DARc sprawę , że to służy do synchronizacji przepustnic , a nie do regulacji składu mieszanki!!! Przedstawione na foto przepustnice to nie Diavel ,MTS i pochodne, a starsza konstrukcja i tam zmieniając by-pass zmieniało się AFR( i też obroty), ale dalej nie do tego te śruby służą! Bo po takich modyfikacjach trzeba w kompie zmodyfikować CO ( czyli AFR). A wracając do Diavela, to żeby uzyskać właściwy skład mieszanki trzeba wykonać reset ustawień samonastawczych i przyuczyć sterownik ( to już jest minimum EURO3 - więc inaczej nie pogrzebiesz). Pozostałe to jak najbardziej popieram Cię. ale... Na miejscu właściciela bym sprawdził klemy na aku , a następnie podpiąłbym kompa - najtańsze, najlepsze rozwiązanie. Tam może być problem z map sensorem.
 11. MTS 1200 tłumik

  Masz końcówkę z homologacją - NIE jest to homologacja dopuszczająca do ruchu. W świetle prawa masz pojazd nie dopuszczony do ruchu. To takie granie z nami klientami w wyższą formę marketingu.
 12. Witam czy orientujesz się Panie cinek78 czy oxfordy podgrzewane współpracują z oryginalną instalacją na krótko, po aktywacji

  pozdr. Maciej

 13. Klapka wlewu paliwa odpowietrznik

  Musisz tak zmontować , żeby powietrze (opary) wydobywały się ze zbiornika - nie w drugą stronę. Opcji wiele nie masz...
 14. MTS 1260 S uwagi

  1260 ma regulowaną kanapę - enduro nie ( bo chyba taka masz). wolne kable to albo wyjście pod navi, albo do elektrycznego korka paliwa OEM halogeny są dobrej jakości. Jeszcze nie spotkałem się z problemem odłażącej farby.
 15. Multistrada 1260

  Wydech kompletny, czy tylko końcówka? jak końcówka , to trzeba ECU przyuczyć. jak pełny to musisz zrobić mapowanie. Domniemam, że stąd te problemy...
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.