Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
jakitaki

Portimao

Polecane posty

W drugim , deszczowym wyścigu  taka oto była sytuacja jak na załączonym obrazku . Dawno tego nie widzieliśmy i oglądać chcemy częściej  :thumbup:  :clap:  :clap:

sbk-portimao-2014-race2-podium.jpg

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, trochę częściej na podium mogłoby być. Dużo szczęścia .......ale tak to bywa,  taka to "zabawa", nie liczy się jak jedziesz tylko który dojedziesz :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ,że nikt nie oglądał taka cisza była :) a tu taki wynik. Tak jak kolega nspisał dużo szczęścia ale szkoda ,że go zabrakło w pierwszym wyścigu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądamy, oglądamy. Ja ustawiam cały harmonogram dnia a nawet tygodnia pod wyścigi, czy SBK czy Motogp. Kto ma małe dziecko ten wie o co biega, a kto ma jeszcze żonę w pakiecie to tym bardziej :D .  Uwielbiam oglądać wyścigi, ale jestem za cienki by oddawać kompetentne komentarze, lub zdawać sprawozdania jak to robił swojego czasu Krl......on to potrafił pisać, chętnie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, z powodu przepisów, nadal Ducati brakuje 20 KM , , co widać było na załączonym obrazku, na dodatek, jak na złość tak zmodyfikowano "ulubione " tory Ducati, że teraz nie mają szans, co widać było i w Assen i Portimao, 4 cylindrówki jak widać było nie dają szans, mają oooooooogromną przewagę szybkości, na dodatek, Ducati silnikiem Superqadro, niejako strzeliło sobie samo w kolano, intencją był zysk na obrotach max., ale zwężki zakłócają zakładaną pracę silnika, ja i tak zdziwiony jestem, że chłopaki nie zamykają ogonów...

 

Ciekawe jak będzie po kolejnej zmianie przepisów i czy naprawdę silniki będą " sklepowe", a tylko podwozia Superbikowe, może wtedy Duca coś zawalczy, oczywiście pod warunkiem czystości zagrań, 4 cylindrowej konkurencji... z drugiej strony ciekawe co z Stockami, niby seria europejska , ale zawsze jakieś jaja mogą wyniknąć..

 

Co do wyścigu, oglądałem z opóźnieniem, szkoda mi było Davisa, może by co powalczył, a w 2 po protu szczęście....hehe mam pytanie jak Davis mieści się na Panigale i jeszcze walczy....

 

 

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.