Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
jakitaki

De La Republica Argentina - 3

Polecane posty

Po dwuch mokrych treningach pierwsza dwójka bez zmian . Suzuki ma swoje 5 minut ? No zastanawiam się jakby wyglądał mokry wyscig ... finał jak w Moto 3 kiedy 10 ciu wpada na metę ... 

 

post-86564-0-65967700-1429344100_thumb.jpg

 

 

post-86564-0-03738300-1429343996_thumb.jpg

Edytowano przez jakitaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iannone.... Szkoda

Bravo Dovi, bravo Rossi!!

Marquez nie potrafil uznac wyzszosci i pojechal niebezpiecznie.

Edytowano przez emvespa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za wyscig :o Rossi stary lis , Franz powiedz im że smsowałem 10 kółek przed końcem że Marquez bedzie najwyżej 3ci bo zabija opony :) . Dovi mimo że opony jak MM potrafił je oszczedzać ale ... Rossi . No i Kraszloł swintuch mojego Andrzeja w ostatnim zakrecie  ipodium mu zabrał .......Ale wyscig aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Dovi, długo dawał radę za doktorem :thumbup:

 

Rossi pokazał klasę! Kozak, będzie mistrzem w tym roku :mrgreen:

 

A MM zamiast brać punkty z 2giego to wolał się wyyebać hahaaa :clap:

 

Podczas warm up'u komentatorzy mówili że ducati znowu kusi propozycjami 99. Ktoś coś więcej wie na ten temat?

 

NIE CHCEMY GO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 a ktoś tu mówił ,że Rossi już nie wygra w tym sezonie.

 

Głoszenie takich poglądów, że ktoś "nie wygra" może świadczyć o małej orientacji co do wyścigów ( o ile było mówione to serio).

 

Chyba że wypowiadający te słowa to Rossi ...do S. Gibernau. Co okazało się faktem i jednocześnie końcem przyjaźni i kariery z  Sete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rossi powiedział nawet więcej - że SG już NIGDY nie wygra żadnego wyścigu ;)

Ale mniejsza z tym wszystkim. Znowu wczoraj zdarłem gardło. Tak, też nie chcę JL w Ducati. Dovi i AI spisują się wyśmienicie moim zdaniem. Poza tym się uśmiechają i są Włochami :)

Natomiast jeśli chodzi o najmilsze rozczarowanie po wczorajszym wyścigu, to dostarczył mi go MM. Po jego gestach na torze spodziewałem się, że będzie miał pretensje do VR. Cieszy natomiast, że dyrekcja wyścigu orzekła o braku winy jeszcze zanim VR zsiadł z moto, oraz słowa samego MM:

"Ja nie wiem, to jedyne forum, na którym Ctrl+C, Ctrl+V nie działa, nie będę kolejny raz przepisywał"

W każdym razie bardzo ładnie się wypowiedział. Potrafi złapać się za jaja. Należy mu się duży szacunek za to.

 

PS: Co się stało z Aoyamą, bo chyba coś przegapiłem..?

Edytowano przez Shogun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shogun trzeba zaznaczyć i przeciągnąć tekst :wink:

 

 

"It’s a shame what happened, because we were having a good race! It was interesting, because our tyre choice was different from Valentino’s as I felt we were not as competitive the harder compound. The strategy was working out well for us - it’s just a pity about the last two laps. When I saw that he was closing in on me, I decided to conserve the tyres a little. On the final laps I went back to riding in the low 1'39s to check that the tyres were still in good shape, and knew that we would be fighting to the end. When he caught me, we fought for a few corners and unfortunately we touched and I crashed. I've always said that he's my idol and my reference, so you always learn things from him. Now we have to think about Jerez and begin to recover points."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.