Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Pita

GP Katalonii

Polecane posty

93 znowu w żwirze, 99 znowu wygrał, 46 znowu dobrze walczył utrzymał prowadzenie w generalce. Wielu skończyło na poboczu, łącznie z DesmoDovi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w chu... Polsacie znowu piłka zamiast wyścigów...

 

masz internet więc w czym problem ? instalujesz IPLA i oglądasz za free w HD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz internet więc w czym problem ? instalujesz IPLA i oglądasz za free w HD...

 

Płacisz abonament, więc chciałbyś oglądnąć w TV, a dodatkowo niektórzy chcieliby nagrać transmisję, żeby móc oglądnąć po pracy.

 

Jak dla mnie sam wyścig nie był zbyt emocjonujący. Kilka gleb na początku przez co zabrakło późniejszej rywalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacisz abonament, więc chciałbyś oglądnąć w TV, a dodatkowo niektórzy chcieliby nagrać transmisję, żeby móc oglądnąć po pracy.

 

Jak dla mnie sam wyścig nie był zbyt emocjonujący. Kilka gleb na początku przez co zabrakło późniejszej rywalizacji.

I w tym rzecz, niedziela ładna i szkoda dnia na siedzenie w domu. A tak to nagrywasz i masz na wieczór zajęcie. W każdym razie podziękujmy panu Solorzowi...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na polsat sport news wyścig leciał o 16:50 z odtworzenia, więc nie bardzo rozumiem Wasze rozgoryczenie...

 

Ja się cieszę, że w ogóle jest możliwość obejrzeć motoGP... eurosport SBK też pokazuje z odtworzenia albo wcale jak mają sporo innych rzeczy live... Polsat mimo, że ich nienawidzę to jak by nie patrzeć sporo pokazuje (motoGP, F1, WRC, piłka kopana, siatkówka, etc...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na polsat sport news wyścig leciał o 16:50 z odtworzenia

 

W sensie dzisiaj?

Nosz jasna cholera a wertowałem chyba z 3 razy i same tenisy, znowu musiały sie im nazwy pomieszać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIestety Rossi stracił sekundy przebijając się w stawce, których potem nie mógł odrobić. Yamaha miała bardzo dobre tempo, Silniki są zaplombowane tzn., że doszli do optymalnych ustawień innych parametrów. 
Jeśli chodzi o suzki to start masakra, widać jaka przepaść ich dzieli jeśli chodzi o moc. Muszą coś z tym zrobić. Swoją drogą to w wyścigu mieli świetne tempo wyścigowe i szkoda Espargaro.

Liczyłem, że powalczy Rossi z Lorenzo, szkoda, że tak się nie stało. 

Rossi punkcik przewagi nad Lorenzo - zapowiada się ciekawa walka o mistrza.

Marquez - nie wiem co się z nim stało, ale musi odczuwać niesamowitą presję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

93 chyba nie wytrzymuje ciśnienia a za wszelką cenę chciał się pokazać przed własnymi kibicami. Co do VR i JL liczyłem na powtórkę z przed lat :) ale Vale i tak jest dobry w tym sezonie.

A co do naszych szkoda Doviego a Andrzej 29 dawał radę.

W przyszły weekend WSBK i kolejne emocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórka leciała zaraz po wyścigu tzn. w niedzielę...

 

Rossi mimo, że przegrywa to ma banana na ustach i widać, że jazda daje mu ogrom radochy. Widać, że jedzie bez spinki, nie to co Marquez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.