Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
mioo

koniec ! 99 numerem1

Polecane posty

No i po ostatnim wyścigu.

 

Dla mnie zasłużone zwycięstwo Lorenzo. Jechał dobrze i równo cały wyścig.Nawet zakładając pomoc Marq w obronie przed Perdosą to i tak miał tytuł w kieszeni. Byli poza zasięgiem Vale. Tracił na każdym okrążeniu, a szkoda. Ma u mnie wielki szacunek za pogoń i 4 miejsce. Bardzo żałuję, że nie udało mu się zdobyć tytułu... 

 

Czekam z niecierpliwością na przyszły sezon. Ducati na 3 pozycji konstruktorów to dobra perspektywa na 2016 rok

 

999dc44d1c0b2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że MM wmieszał się walkę i VR dał się sprowokować w Malezji... ściemnianie, że MM nie gra dla JL pokazał dzisiaj jak zawzięcie walczył z Pedrosą...

 

na fanpage'u MM padają hasła, że jest dziw...ą JL... sam nie wygrał to nie da wygrać Włochowi...

 

niepotrzebny kwas na koniec dobrego sezonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się tam nie znam, ale jak bym był kierowcą wyścigowym to startował bym, żeby wygrać każdy wyścig, bez względu czy mam szansę na mistrzostwo czy nie. Dla mnie poniżej wszelkiej krytyki są zagrywki "poza torem". Na torze, każdy jedzie po swój najlepszy rezultat, nie ważne czy to 1 czy 16 miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się tam nie znam, ale jak bym był kierowcą wyścigowym to startował bym, żeby wygrać każdy wyścig, bez względu czy mam szansę na mistrzostwo czy nie. Dla mnie poniżej wszelkiej krytyki są zagrywki "poza torem". Na torze, każdy jedzie po swój najlepszy rezultat, nie ważne czy to 1 czy 16 miejsce. 

 

zgadzam się i tym bardziej wkurza mnie zachowanie MM w ostatnim jak i kilku poprzednich wyścigach, bo on nie jechał po swój wynik, tylko po to aby przeszkodzić VR i pomóc JL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie chcę poruszać wątku z MM. Jako fan VR nie jest to udane zakończenie. Jednak obiektywnie podsumowując Rossi sam naważył piwa to teraz spija piankę...

Mógł szukać sprzymierzeńców, to robił sobie wrogów. Mógł posłuchać mechaników, zjechać podczas przesychającego toru i zmienić opony, teraz piłby szampana.

Chociaż z drugiej strony kto wie czy JL cisnąłby wtedy na maxa i się wyłożył, wiedząc, że VR nie zmienił opon.

 

Prawda jest taka, że rekin go połknął i teraz robi sobie jaja z VR :( Jedyny plus tego to taki, że wielu kibiców poznało swoich idoli jacy są. Twardy elektorat pewnie niezmienny ale niektórzy zeszli na ziemię.

 

Według mnie VR za bardzo zajmował się wszystkim dookoła a nie skupiał na sobie. Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie zdobędzie 10 tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie chcę poruszać wątku z MM. Jako fan VR nie jest to udane zakończenie. Jednak obiektywnie podsumowując Rossi sam naważył piwa to teraz spija piankę...

Mógł szukać sprzymierzeńców, to robił sobie wrogów. Mógł posłuchać mechaników, zjechać podczas przesychającego toru i zmienić opony, teraz piłby szampana.

Chociaż z drugiej strony kto wie czy JL cisnąłby wtedy na maxa i się wyłożył, wiedząc, że VR nie zmienił opon.

 

Prawda jest taka, że rekin go połknął i teraz robi sobie jaja z VR :( Jedyny plus tego to taki, że wielu kibiców poznało swoich idoli jacy są. Twardy elektorat pewnie niezmienny ale niektórzy zeszli na ziemię.

 

Według mnie VR za bardzo zajmował się wszystkim dookoła a nie skupiał na sobie. Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie zdobędzie 10 tytuł.

 

zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sezon bardzo ciekawy, oby następny był jeszcze lepszy. Szkoda tylko zachowania kibiców w końcówce, w pewnych momentach przypominało to piłkę nożną a nie motorsport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon ciekawy do końca. Wierzę, że Rossi będzie miał wciąż motyeacje do walki i na michelinach pokaże im kto jest prawdziwym mistrzem. Lorek zrobił co do nuego należało. O Marquezie nie będę się wypowiadał...

Ja teraz biorę się za powtórki British superbikeow oraz nortwest. Ale padaka, że sezon się skończył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon ciekawy do końca. Wierzę, że Rossi będzie miał wciąż motyeacje do walki i na michelinach pokaże im kto jest prawdziwym mistrzem. Lorek zrobił co do nuego należało. O Marquezie nie będę się wypowiadał...

Ja teraz biorę się za powtórki British superbikeow oraz nortwest. Ale padaka, że sezon się skończył :(

Może wiesz gdzie mozna oglądnąć powtórki z British Sb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być ślepo zakochanym w MM i Por Dupera żeby nie zauważyć tego co wyprawiał na koniec sezonu, dla mnie totalna żenada. Mam tylko nadzieję że Rossi przez najbliższe 2 może 3 sezony ''pomoże'' MM w zdobyciu tytułu.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, wszystkie wyścigi Motogp, Formuła 1, BSB, SBK, Northwest, IOM itd. tutaj -> www.motolink.info - klikamy w wyścig i w prawym górnym rogu po 5 sekundach klikamy skip ad i oglądamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i potwierdziły się plotki od 2016 wspomoże ducati Casey Stoner jako kierowca testowy z możliwością startu z dziką kartą jeszcze się okaże  Andrea Dovi będzie grzał dupsko w padoku ;) a Casey wykręcał najlepszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mick pisze na fb:

 

HJC zerwało umowę z Lorenzo?

O napięciach pomiędzy hiszpańskim zawodnikiem i jego koreańskim dostawcą kasków głośno było już od początku sezonu. Tegoroczny mistrz świata nie był zadowolony z poluzowanej gąbki z Kataru i parującej szybki z Wielkiej Brytanii, ale wygląda na to, że to nie on zerwał umowę, a HJC.

Dostawca kasków nie był podobno zadowolony z zachowania Lorenzo w Malezji (kciuk w dół na podium, ostre słowa względem Rossiego po wyścigu), a także tego, że Jorge podobno nie chciał założyć po wyścigu w Walencji specjalnego kasku z numerem jeden. Tak przynajmniej donosi portal gpxtra.com.

Podobno zawodnik z Majorki jest bliski podpisania umowy z marką Shark, która współpracuje m.in. z Aleixem Espargaro (obaj mają wspólnego managera, Alberta Valerę).

Oczywiście byłaby to także sprytna gra słów, bowiem to w końcu Rossi nazwał Lorenzo rekinem (pamiętny kask z Misano), co Hiszpan sprytnie podchwycił pod koniec sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak, ale Lorenzo także odpuścił sobie Sector (po Malezji), a Marqueza odpuścił GAS (po Walencji). Dziwny zbieg okoliczności... teraz dochodzi HJC.... :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.