Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

chojny

Użytkownik
 • Content count

  397
 • Joined

 • Last visited

About chojny

 • Rank
  Ducatista Junior

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  Poznań
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  Leeloo.... Monster 750
 1. Monster dla wysokiego faceta

  191cm i 100kg wagi. Latałem Monsterem 2 lata, przed zakupem miałem takie same dylematy. Nie żałuje, to była fantastyczna przygoda.
 2. chojny

 3. Monster 2001 750cm3

  Temat poruszałem przed zakupem i prócz enigmatycznego stwierdzenia "niezbyt szczęśliwe" konkretów się nie doszukałem i nikt niczego nie potrafił napisać... więc kupiłem i dwa lata całkowicie bezproblemowej jazdy nie potwierdziły tego stwierdzenia. Moto chadzało jak alpejska kuna... leśna :mrgreen: Ale mi się tęskni :yawn:
 4. Pokaż swojego Monstera

  No dobra, dobra... browar kitraliśmy i krakersy... sam dojechałeś, my tylko szlak przecieraliśmy do miłej Pani :twisted:
 5. Pokaż swojego Monstera

  Ha ha ha... my tu jeszcze kwa wrócimy... z Olem... ktoś Ci musi po akumulatory do padaki jeździć :twisted:
 6. Pokaż swojego Monstera

  Sprzęt kozak ale jazda Stary za Tobą to istna mordęga. Moto wali takie "buchy" że czuć na klacie jak spycha z siodła a dźwięk rozsadza łep. Jeździłbym :twisted:
 7. Monster 2001 750cm3

  Pogoda wybitnie nadal nie sprzyja ale mi pasuje! To widzimy się jutro :cry:
 8. Monster 2001 750cm3

  Teraz chwila motocyklowej przerwy, miejsce a dokładnie garaż marzeń trzeba wybudować a dalej jak będę, a będę kupował to tylko Ducati ale coś bardziej dla dwóch osób. :roll: Może jakiś :twisted: Nie wiem co z tego wyjdzie ale może się uda wystartować w HRPP rangi Mistrzostw Polski o czym zawsze marzyłem, aktualnie sprawdzamy możliwości, zbieramy dokumentację, możliwości przygotowania samochodu zgodnie z homologacją A grupy. Zakręcony temat i na tym chce się skupić na 2016 i może 2017.
 9. Monster 2001 750cm3

  Trafił mam nadzieję w dobre ręce, dwóch kumpli na M750 więc gang 3/4L rośnie w siłę tylko zasoby zmieniają właścicieli :thumbup: Tłumiki seria ale... nadłubane coś w nich jest.
 10. Monster 2001 750cm3

  W dniu wczorajszym Leeloo zmieniła właściciela. :cry: W związku z brzydką pogodą Monsterek został jeszcze u mnie do czwartku, żony nie było, więc się z nim wczoraj pożegnalnie w garażu nawaliłem...
 11. Monster M750 - prędkości max na danych biegach

  Niby tak ale... budując rajdówkę, która ma max moc przy 6000RPM i seryjne odcięcie na 6500RPM zmieniam odcinkę na 7200RPM aby po pierwsze nie tracić czasu na dwukrotną zmianę biegu na dojeździe do szykany, bo kiedy brakuje mi kilku metrów to albo zmieniam bieg do góry a następnie muszę zbić albo jadę na odcince tracąc czas a tak mogę silnik zakręcić do 7200RPM i bez zmiany biegu przejechać sekcję. Wszystko zależne jest jak chcesz użytkować sprzęt. Ducatem się najlepiej jeździ używając średniego zakresu obrotów, silnik ładnie pracuje, dźwięk jest kozak. Byłeś ciekaw, sprawdziłem co i jak. Można? Można pytanie tylko po co :roll:
 12. Monster M750 - prędkości max na danych biegach

  m750 się kręci do prawie 9tys. Katowanie to ciągłe utrzymywanie max obrotów, długa jazda bez zmiany na kolejny bieg czy stała jazda max. prędkości. Chwilowe wkręcenie silnika na najwyższy rejestr to nic strasznego, o ile się tego nie robi przez złe wbicie biegu i przekręcenie silnika. Co do porannej jazdy... +1,5 stopnia i zrobione 140km... pojechałem na przegląd, stacje diagnostyczną mam 2,5km od domu ale pogoda była tak dobra że nie mogłem sobie odmówić rypa w koło Poznania. Zmarzłem jak cholera ale było warto :mrgreen:
 13. Monster M750 - prędkości max na danych biegach

  110mph na 5th? :roll: Bez problemu idzie 125mph, na niemieckiej autostradzie oczywiście :twisted: Za 110mph to na powrocie z Desmomeetingu mandat płaciłem a się dopiero rozpędzałem :mrgreen:
 14. Monster M750 - prędkości max na danych biegach

  Fakt, przed wizyta u Cinka walił łańcuchem a teraz jest miękko i spokojnie ;)
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.