Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
slomek23

Sbk 2016

Polecane posty

Cześć wszystkim.

Problem z "naszymi ścigantami" ma niestety podstawy zarówno w infrastrukturze naszego kraju - chodzi mi tutaj o brak torów do ćwiczeń, jak również w mentalności Polaków, którym - w znacznej większości - jeszcze do niedawna motocyklista kojarzył się z "ziomeczkiem" z osiedla na rozpadającej się R1, ubranym w dres i kask z kiosku. Trochę to przykre, ale taka przylepka chodziła za motocyklistami przez długi czas. Dopiero teraz zaczynamy postrzegać wyścigi motocyklowe jako atrakcyjny sport, niestety potrzeba sporo czasu, pieniędzy i zaangażowania ludzi, abyśmy zaczęli być w miarę konkurencyjni. Trzeba mieć nadzieję ;)

A co do ostatnich wyścigów Superbikes to Chaz jest w naprawdę dobrej formie, niestety zdarza się mu jeździć nierówno i przez to brakuje trochę punktów żeby dogonić w generalce Jonathana Rea. Ale ja wciąż wiążę z tym sezonem sporo nadziei względem Aruba.it :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkopek nie jeździł swoim motocyklem, po wywrotce nawet dwóch wąchasz musiał pożyczać. Ten motocykl to nie było rasowe wsbk. Generalnie na mokrym pojechał niezle do czasu przeschnięcia toru. Ogólnie trudno powiedzieć jak wyglada na tle konkurencja nie mając konkurencyjnego moto.

Jeśli chodzi o Ducati to poprawili układ wydechowy zyskując 10km na prostej. Ogólnie są tory na których Chaz rzeczywiście słabiej jeździ ale po dwóch dubletach myśle ze nabierze pewności siebie. Rea przez cały ubiegły sezon nie popełnił tyle błędów co w tym sezonie, wg stawka w tym roku bedzie bardziej wyrównana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet wstałem dzisiaj przed 5tą żeby obejrzeć wyścig i powiem wam... było warto!

Czerwoni w formie, zanosi się na gruby sezon pełen emocji!

Melandri szedł pięknie ale w połowie wyścigu przepałował. Szkoda bo do tego czasu szło mu lepiej niż Chazovi.
Najgorsze, że teraz przy tym odwróconym systemie w myśl, którego najlepsza trójka z wyścigu ląduje w 3cim rzędzie, Melandri musi startować dopiero z 4go rzędu(10tego pola) - mimo, że w SuperPole wykręcił 3ci czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.