Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Falco

[Kupię] Monster 620

Polecane posty

Cześć!

Jestem w trakcie poszukiwań Monstera na ten sezon. W końcu chcę zacząć swoją historię na o2o. Jeżeli macie jakieś informacje, albo ktoś z was chciałby sprzedać moto, to bardzo chętnie rozważę wszystkie propozycje.

Ze względu na to, że ma to być moje 1 moto, nie chciałbym wychodzić poza 620, bo i to będzie dla mnie wystarczającym wyzwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark z 2004r. Sprowadzony w 2016 przez Motomaniax. Kupiłem go w zeszłym roku od chłopaka, który kupił go w 2016 od Motomaniaxów. Serwisowany tylko u nich przez poprzedniego właściciela i przeze mnie. Jest w idealnym stanie. Tydzień temu duży przegląd - olej, paski rozrządu, czujnik stopki, regulowane krótki klamki, serwis napędu i hamulców, crash pady. Opony praktycznie nowe. Kupiłem pod koniec sezonu od Ptysiora z forum - Pirelli Diablo Rosso III. Są świetne na tor i do normalnej jazdy, szybko się nagrzewają. W monstera zainwestowałem ponad 3000 od października zeszłego roku. Poprzedni wlaściciel wymieniał olej w lagach. Sprzęt jest pewny możesz dzwonić do Darka z Motomaniax na potwierdzenie ma całą historię. Jest to moje pierwsze po 125 Moto, ale po dzisiejszej wizycie na torze w Radomiu muszę kupić jakiegoś sporta - to jest powód sprzedaży. Monster jest świetny do miasta, ma piękny dół więc spod świateł startuje rewelacyjnie. Nadaje się jak najbardziej na 1 Moto. Moto w zimę garażowane jest w domu w ciepłym pomieszczeniu. Przebieg 28 tys. z czego ja zrobiłem ok. 3 tys. Dla zdecydowanego klienta dorzucam nowe nieużywane rękawiczki Dainese rozm. L warte ok. 400 zł. oraz pokrowiec na moto. Cena 11.999 zł. do negocjacji. Jeśli jesteś zainteresowany jutro mogę przesłać zdjęcia. W razie pytań tel. 501573001. Pozdrawiam Piotr.

 

 

 

Edytowano przez Reagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.