Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
patryk15151

hypermotard 1100 evo kod farby rama, naklejki

Polecane posty

Witam wszystkich, 

To mój pierwszy wpis, niedawno nabyłem hypermotarda 1100 evo po delikatnym ślizgu, czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć mi skąd mogę kupić kilka ml farby, spray lub cokolwiek by poprawić wygląd przytartej ramy. jak widać na zdjęciu owiewka również wymaga wymiany - czy szukać używanej oryginalnej owiewki, czy kupić karbonowy zamiennik i dokupić naklejkę, jeżeli takowa jest dostępna (nigdzie nie mogę znaleźć)? Po naprawie chciałbym aby motor wyglądał jak fabryczny. Proszę o rady i z góry serdeczne dzięki!

 

20180411_201130.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to Twój pierwszy post to zapraszam do powitalni :)

Farbę dokupisz tam gdzie dorabiają lakiery samochodowe, paletę kolorów z danego modelu/rocznika szukaj w google grafika, na podstawie kodu dobierzesz lakier. Nie wiem jaką metodą są malowane ramy w Ducati, ale jeżeli są malowane proszkowo to ciężko będzie Ci uzyskać dobry efekt normalną farbą z pistoletu. Jeśli chodzi o karbony szukałbym używek. Są też firmy które zajmują się odnawianiem karbonu, może jak wyślesz im fotkę to powiedzą czy da radę to odzyskać.

Edytowano przez matekboss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.