Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Dawid231

Prośba o weryfikację malowania monster

Polecane posty

Witam! Jak w temacie ,chciałbym się dowiedzieć czy takie malowanie monstera było w oryginale ponieważ dziwnie mi wygląd a połączenie czerwonego koloru i czerwonej ramy . Zdjęcie w załączniku 

Screenshot_20180514-210720.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dawid231 napisał:

Witam! Jak w temacie ,chciałbym się dowiedzieć czy takie malowanie monstera było w oryginale ponieważ dziwnie mi wygląd a połączenie czerwonego koloru i czerwonej ramy . Zdjęcie w załączniku 

Screenshot_20180514-210720.png

S2R1000 z 2007 roku występuje w takiej konfiguracji kolorystycznej.

Pozdr.

DSC_0510.jpg

26541_0_1_4_monster s2r 1000_Image credits - Ducati.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=R=    2

W instrukcji obsługi odpowiadającej modelowi, jest też zawarta informacja opisująca występujące konfiguracje kolorystyczne i kody kolorów.

Edytowano przez =R=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest model 620. I tak się zastanawiam czy 620 ki takie wychodziły. Wiesz zbiornik i błotnik może mieć inny kolor ale gorzej już z ramą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu książkę Ducati Monster Bible, podaj rocznik :)

 

Edit: w 2005 był np kolor anniversary red + czerwona rama i czarne koła, co by potwiedzały te czarne dwutłoczkowe zaciski z przodu i mniejsze tarcze.

Edytowano przez kkrzysiekk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, 

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Monstera 696 z roku 2010. Problem polega na tym,  że poprzedni właściciel, zakupił nakładkę siedzenia w innym odcieniu czerwieni. Jemu to nie przeszkadzało,  mnie natomiast nie daje to spokoju.  Czy ktoś z kolegów mógłby podać kod lakieru do moto z tego rocznika? Szczerze powiedziawszy, nie wiem jak gadać z lakiernikiem. Powiedział,  że potrzebuję kod lakieru,  lecz ja nie wiem jak mogę go określić że 100% pewnością  .  Nie mam do motocykla instrukcji ani książki :| wygląda to jak na zdjęciu,  różnica rzuca się w oczy przy świetle słonecznym.

Przepraszam za jakość zdjęć aparat w telefonie przekłamuje kolory w ostrym świetle. 

Czy jest to: ROSSO : 473.101 ?? 

Czy Monster w tamtym okresie występował w kilku odcieniach czerwieni? 

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

 

 

_20180618_195736.JPG

_20180618_195646.JPG

Edytowano przez Tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.