Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Groszek

Monster 400

Polecane posty

Hej,

kolega się napalił na Monstera. NIestety nie mam możliwości mu pomóc w oględzinach, a że to jego pierwszy motocykl po skuterach/125 i chciałbym mu pomóc, wrzucam link do ogłoszenia tutaj, z wielką prośbą do Was - może chociaż na podstawie zdjęć coś komuś się rzuci w oczy?

 

https://www.bikesales.com.au/bikes/details/2001-Ducati-Monster-400/SSE-AD-5395984/?cr=0&psq=(((((Service%3D[Bikesales]%26EngineSize%3Drange[250..])%26LearnerApproved%3D[Learner Approved Bikes])%26((((SiloType%3D[Brand new bikes available]|SiloType%3D[Brand new bikes in stock])|SiloType%3D[Dealer used bikes])|SiloType%3D[Demo %26 near new bikes])|SiloType%3D[Private used bikes]))%26State%3D[NSW])%26BikeAll%3Dkeyword[monster])&pso=0&pss=Price

 

nie wiem czy tylko mi się wydaje, czy tak jest, ale dekiel sprzęgł chyba jest od mokrego? a w tym roczniku to powinien być raczej suchar, prawda?

 

Pzdr

Edytowano przez Groszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pojemności w oryginale miały mokro, pomijając mody- któregoś z właścicieli ( bo się da)...ja tam widzę krzywo nalepiony Ducati - Guigaro style decal - który w oryginale również nie występuje ;-) hehe... drogi ten M400, no ale tam obowiązują inne standardy płacowe, to bez sensu się czepiam ;-)

 

Pozdr.Janek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :) faktycznie, przyjrzalem się zdjęciom innych 400 i wszystkie są mokre. Lakierowany był bez wątpienia. Widzę też że śruby na kierownicy mają jakieś zjechane łebki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.