Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Groszek

Użytkownik
 • Content count

  453
 • Joined

 • Last visited

About Groszek

 • Rank
  Ducatista Junior

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  V-Boyen/Wawa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  3000

Recent Profile Visitors

665 profile views
 1. https://www.otomoto.pl/oferta/oryginalne-kufry-do-ducati-multistrada-1000-ID6E9JbA.html? Rzecz dość rzadko spotykana, wiem, że sprzedający ma też stelaze do nich, myślę, że przy dobrej negocjacji komplet byłby w tej cenie.
 2. Szyba akcesoryjna do 1100

  Bo babcia multistrada to jest najlepszy i najbardziej niedoceniany motocykl! Ale zrozumie to i rozkocha się w niej dopiero każdy ten, kto ją kupi i trochę pojeździ. ja miałem w poprzedniej szybę chyba DP, bo była ciut wyższa niż takie te standardowe płaskie. W obecnej mam poliftową, i ona też jest wyższa niż te standardowe, ale bardziej wygięta do góry niż ta w mojej poprzedniej multi. Tak naprawdę sam nie wiem ile było wersji i jakie te szyby - na poewno standard i ducati performance, i te po liftingu z 2006r były zmienione w stosunku do wcześniejszych. https://www.skidmarx.co.uk/screen-headlight/ducati-multistrada-corse-double-bubble-screen nie testowałem powyższych, ale mam taką w 999 i jest fajna. do swojej kupiłem jeszcze takie cuda ...dokładki firmy Laminar... ale boję się zakładać którekolwiek i jeszcze nie wiem jak i czy działa... i bez tego wszyscy wiemy, że uroda tego motocykla jest dyskusyjna... a z tym...to już chyba ścisła dominacja praktyczności nad wyglądem. Dlatego na razie leżą w garażu i się kurzą
 3. gdzie zrobić Servis

  o Motomaniax są mieszane opinie. Zwłaszcza od kiedy odszedł z zespołu Darek.
 4. Wylew płynu

  albo można sobie zamówić taką odmę ładną, kolorową :) https://www.ebay.co.uk/itm/291107683502?fits=UKM_Make%3ADucati&epid=568767658&hash=item43c75ebcae:g:SbgAAOxyD5pRJBV1
 5. Doskonały zakup! Gratuluję. Zobaczysz jaka jest duża różnica. Moto nadal stoi dość mocno pochylone, ale jest duuuużo stabilniejsze. na bazie doświadczeń własnych zmiem twierdzić, że to nie jest kwestia ustawień, a cecha charakterystyczna marki.
 6. Wszystkie ducati ustawione na stopce bocznej są bardziej pochylone niż "normalne" motocykle. To chyba taki wyróżnik. Więc każdy model ma z tą nóżką "coś". Alew MTS faktycznie, za bardzo przesadzili. Bardzo za bardzo. Moja mi upadła kilka razy sama z siebie, mimo, że wiem przecież, że trzeba na to uważać. najgorzej zawsze było na wyjazdach, jak motocykl obładowany. nawet przy każdym tankowaniu miałem stres, gdy szedłem do kasy zapłacić. . Zdenerowałem się bardzo jak mi kiedyś padła w trakcie długiej wycieczki, i to bliżej początku, ułamując końcówkę dźwigni sprzęgła, i niemal cały wyjazd musiałem pokonać na ułamanej. Wydaje mi się, że gdybym dalej miał ten motocykl, to woziłbym w schowku chyba zapasową klamkę :) Polift też stoi wyraźnie pochylony, ale jakoś już znacznie stabilniej. Sportowe z kolei mają stopkę przykręconą do karteru silnika ... więc nie dośc, że mniej stabilne w tym pochyleniu, to jeszcze też są z tym dodatkowe przygody...niestety. Przekonałem się.
 7. a ja się zastanawiam czy np nóżka od Hypka by nie pasowała? Boczną od poliftowej 1100 trudno kupić, a od hypha się zdarzają, i to nawet w rozsądniejszej cenie. Jeżeli chodzi o nóżkę, to muszę przyznać, że poprawili to i te poliftowe są już znacznie lepsze.
 8. śliczne te Multisie :)
 9. Multistrada 1000 DS 2005r. Kupic ?

  A moze to nie skrzynia, tylko sprzęgło? Tak czy inaczej, myślę, że za tyle to nie warto, to nie jest jakaś super cena.
 10. Przewożenie kasku

  zależy jak daleko chcesz ten kask wieźć. JA ostatnio używałem zwykłego pokrowca, który jest załączany do kasku - po zaciągnięciu sznurka jest on na tyle długi, że można go przełożyć przez ramię - ale na tyle krótki, że kask trzyma się w jednej pozycji i nie lata. ewenrualnie za ok. 50 zł są na allegro torby, które mozna przypinać do siodełka pasażera. I to jest o tyle dobre, że może służyć do przechowywania i transportu kasku nie tylko na motocyklu.
 11. 1100 czy 1000?

  Osobiście nie znoszę w ogóle jeździć po mieście (bleah). I to prawda, przez przełożenia i szarpanie zgodzę się z Tobą.. ale z kolei za to poręczność tego motocykla, jego zwrotność i to, że jest taki "w sam raz" wąski, + wysokość lusterek (przechodzą nad lusterkami aut w korku), pozycja za sterem - siedzi się dość wysoko, tak że widać nad dachami osobówek sytuację na droddze, sprawia, że mi wyjątkowo dobrze się nim porusza po mieście. Ale fakt, że większość czasu na półsprzegle - jak chyba większość Ducati. No i samo wciskanie sprzęgła, też wymaga silniejszej dłoni. Między samą jazdą po mieście dużej różnicy między 1000 i 1100 nie widzę. Powiem tak: Szukałbym 1100 - bo młodsze. Ale nie na siłę i jak by się trafiła w dobrej cenie i w dobrym stanie 1000 to też bym brał pod uwagę i nie wybrzydzał. Kwestia chyba głównie tego czy ktoś lubi dźwięk suchego sprzęgła, czy mu przeszkadza jego hałas.
 12. Wiarygodność przebiegu

  Ocena przebiegów pod kątem obserwacji własnych rocznych przejechanych km nie musi być miarodajna. Ja np. Multistradą w tym roku zrobiłem może ze 2000km. ...a swoimi 9-tkami w ciągu 10 lat zrobiłem 4 tyś km (!) ... Albo nie mam czasu na jeżdżenie albo siły i chęci. Zatem jak można się domyslić mnie nie dziwią małe przebiegi :)
 13. Osmolony wydech MTS 1200

  gizzy... czyli Ty też dolewasz :)
 14. Nowa MTS V4

  Przyznam, że miałem taką samą myśl. Stelaż zadupka zrobili a'la kratownica, na pocieszenie malkontentom, ale mam takie samo zdanie, że motocykl już się nie wyróżnia. Dotychczas multistrady można było z daleka zobaczyć, wyróżniały się na tle innych motocykli. A to wygląda jak benelli zmixowane z hondą i yamahą. Nie podoba mi się... co nie zmienia faktu, że chcialbym taką.
 15. Nowa MTS V4

  nooo, myślę, że tak. Ale pewnie zyska wielu klientów, którzy obawiali się desmo rozrządu. Obstawiam, że sprzedaż skoczy ostro, i przejmie wielu klientów konkurencji. Wizualnie na razie mi się nie podoba, ostatnie wcielenie uważam za ładniejsze.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.