Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Jjash

Multistrada 1000 - jak zwykle garść pytań.

Polecane posty

No to tak,

Wyzerowałem sobie w programie serwisowym tps. Poprzednio był ustawiony na ok. 6. Uważałem, że za dużo. No to zrobiłem reset i wyszło mi 3.2. No ok. Ale moto zaczął gasnac. Zanim wpadłem na temat świec, rozebrałem boczek. I moim oczom ukazał się taki oto widok.

Czyli poprzedni owner ukręcił dwie śruby mocujące blendę. I teraz pytanie do znawców tematu - da radę to rozwiercić i założyć nowe śruby czy nie rydzykować bo zbiornik plastik i mogę go uszkodzić?

I jak sobie grzebałem i grzebałem to stwierdziłem, że mam przedmuchy. Dokładnie w dwóch miejscach łączenia pokazach na zdjęciu. Nie, żeby jakoś mega, ale są. Czuć je pod ręką. Jakiś patent na uszczelnienie? Wiem, że tam idą uszczelki, ale może ktoś stosował coś innego, bardziej wydajnego? Kiedyś się stosowało sznur azbestowy, ale wiecie, to było kiedyś.

 

Tak jak pisałem, zmieniłem świece. Co mnie zastanowiło to fakt, że świece poziomego cylindra były nieźle okopcone. Pionowego w stanie normalnym. 751eebd1e245aed2cfe9f05a37973080.jpg072eab95f1789513efe68f8a8d8e21bc.jpg

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.