Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

DD78

Multistrada 950S reflektor przedni LED

Polecane posty

Szanowni Forumowicze, witam Was serdecznie i chciałbym skorzystać z Waszego doświadczenia w świecie Ducati.

Do tej pory obracałem się w świecie japońskich marek a ostatnio miałem Yamahe MT09 i ogólnie sam wszystko przy sprzętach "grzebałem". Jednak stwierdziłem, że przyszedł czas na bardziej wyrafinowany sprzęt turystyczno-sportowy i postawiłem na kupno Multistrady 950S z 2019 roku.

Już wiem, ze tutaj sam sobie za wiele nie "pogrzebię" nawet z uwagi na brak service manuali :-) Sprzęt kupiłem do lekkiej poprawy i mam problem z reflektorem - a mianowicie jest on porysowany i popękały / wyskoczyły soczewki tak jak na załączonym zdjęciu. I teraz chciałbym kupić lampę jednak jak szukam na znanych portalach to są dostępne o numerach 52010315B a do mojego ma numer 52010312C - wszystko wygląda tak samo ale pytanie czy będzie chodziła w moim? Może orientujecie się czy chodzi tutaj o moduł w lampie i czy można go ewentualnie przełożyć z mojej czy jednak muszę znaleźć identyczną albo co najgorsze nową... Oczywiście ta moja działa bez problemu ale nie nadaje się do użytkowania i motocykl nie przejdzie przeglądu. 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc. 

20210105_120714_resized.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.