Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

DD78

Użytkownik
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam szanownych Forumowiczów i proszę o pomoc. Jestem w trakcie rejestracji / przeglądu mojej wymarzonej Multistrady 950S, którą zwiozłem z USA. Mam małą prośbę czy może ktoś z Was ma i mógłby mi podesłać wypis ze świadectwa homologacji :-) Na stacji diagnostycznej nie robią mi problemów jednak mówią, ze to jest tak nowy motocykl, że nie mają gdzie podejrzeć wartości i to by było najlepsze źródło. Już pisałem do Ducati ale czekam na odpowiedź. Diagności powiedzieli mi, że idealnie byłoby jakbym miał taki wypis do mojego numeru VIN ale jak nie będzie tylko ogólne dla tego modelu to też nie będzie problemu. Może ktoś z Was ma taki dokument i mógłby mnie poratować. Z góry dziękuję za pomoc.
 2. Szanowni Forumowicze, witam Was serdecznie i chciałbym skorzystać z Waszego doświadczenia w świecie Ducati. Do tej pory obracałem się w świecie japońskich marek a ostatnio miałem Yamahe MT09 i ogólnie sam wszystko przy sprzętach "grzebałem". Jednak stwierdziłem, że przyszedł czas na bardziej wyrafinowany sprzęt turystyczno-sportowy i postawiłem na kupno Multistrady 950S z 2019 roku. Już wiem, ze tutaj sam sobie za wiele nie "pogrzebię" nawet z uwagi na brak service manuali :-) Sprzęt kupiłem do lekkiej poprawy i mam problem z reflektorem - a mianowicie jest on porysowany i popękały / wyskoczyły soczewki tak jak na załączonym zdjęciu. I teraz chciałbym kupić lampę jednak jak szukam na znanych portalach to są dostępne o numerach 52010315B a do mojego ma numer 52010312C - wszystko wygląda tak samo ale pytanie czy będzie chodziła w moim? Może orientujecie się czy chodzi tutaj o moduł w lampie i czy można go ewentualnie przełożyć z mojej czy jednak muszę znaleźć identyczną albo co najgorsze nową... Oczywiście ta moja działa bez problemu ale nie nadaje się do użytkowania i motocykl nie przejdzie przeglądu. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
 3. Awaryjny silnik 950?

  Dzięki za link. Czytałem już ten artykuł wcześniej ale właśnie zaintrygował mnie ten wątek na forum.
 4. Awaryjny silnik 950?

  Witam wszystkich Forumowiczów! Chciałbym trochę odświeżyć wątek. Zastanawiam się nad zakupem Multistrady 950s z 2019 roku i ciekawi mnie czy nadal występują takie problemy z silnikami jak w tym wątku. słyszałem, że jakaś partia silników z początkowej produkcji tego modelu miała jakąś wadę przy pompie oleju i stąd te zatarcia. Ale chyba to już nie dotyczy motocykli z 2019 roku. Jak sądzicie i jakie macie w tym temacie doświadczenia? Z góry dziękuję za wszelkie porady.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.