Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
franek

Klamka hamulca dla Wdowy

Polecane posty

Piękna pogoda, kobiety skąpo ubrane a jeździć trzeba :P

No więc jadę sobie, wjeżdżam na rondko, widzę skąpo ubrane dziewczę po czym....

... zaliczam glebę, hehe. Efekt- złamana klamka hamulca, wstyd jak beret, niepyszny pozbierałem sprzęta i odjechałem ze spuszczoną głową i cegłą na twarzy.

Wdowa na allegro, zaraz kończy się aukcja a ja zostałem z połamaną klamką. Pomocy!!!!

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie proszę o kontakt. Motong to Ducati 600 SS, klamka pasuje również od starszego Monstera. Na allegro nie ma, ebay- za długo czekać, pozostaje szukanie wśród znajomych.

Pozdrawiam, franek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby ten Pan piszacy u góry miał rację, oby czasy się zmieniły, oby częsci były i ceny normalne. Bardzo Wam życzę powodzenia, bardzo bo to moje/ Nasze powodzenie bedzie!!!!Franz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne zapomnialem o tym:) - choc jestem z wrocka:)


Masz racje kolego i dobrze dla nas ze troche sie poprawilo pod tym wzgledem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się! Kupiłem w serwisie motocyklowym w Michałowicach- Moto Max-trasa na Pruszków koło Wawy. Bardzo sympatyczny młody właściciel,w dodatku nie boi się Duków, kilkanaście już serwisował, bez reklamacji :). Miał oryginalną klamkę, zapłaciłem 115 pln z montażem. Przy okazji naciągnięcie łańcucha, sprawdzenie ciśnienia w kołach i dołożenie brakującej zapinki do przednich klocków. Wszystko w cenie klamki. Chciałem sam podłubać to mi nie dali :)

Myślę, że to cenny kontakt dla ducatolików z Wawy. Namiary:

Michałowice, ul.Spacerowa 10A, tel. 509 966 580.

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie, franek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.