Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

franek

Użytkownik
 • Content count

  2375
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About franek

 • Rank
  Ducatista Senior
 • Birthday 02/04/69

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  Ducati ST2
 1. Pochwal się swoim ST

  Bardziej bym się martwił zamkami, niż kolorem. Kolega Zulusa pomalował swoje i jest git. A cena bardzo przyswajalna, więc może zagadaj z kimś z B-B coby podjechał i looknął, jak to się otwiera.
 2. st2 czy polecacie?

  Yo! Zamieszczam w dziale Ogłoszenia znalezione, ponieważ znalazłem w sieci takiego ST2: ciach ogłoszenia własne umieszczamy w Garażu p. 29 i 35
 3. Kurtka Buse, buty Puma.

  Graty do obejrzenia u mnie- wawa.
 4. Kupie kamerę GoPro Hero 2

  Bardzo dobre porównanie, ale zabrakło w nim bardzo istotnego parametru (zwłaszcza dla dynamicznych zdjęć)- prędkość zapisu. Z tego, co czytam w specyfikacji Drifta: 1080p [1920x1080] - 25, 30 fps 960p [1280x960] - 25, 30, 48, 50 fps 720p [1280x720] - 25, 30, 50, 60 fps co oznacza, że w najwyższej rozdzielczości 1080p (a taką tygryski lubią najbardziej) zabrakło prędkości zapisu 50 fps (frames per second czyli klatek na sekundę). Co to oznacza w praktyce- efekt "rolling shutter" czyli rozmycie szybko poruszającego się obrazu np. http://www.wykop.pl/ramka/714781/15-fps ... -przyklad/ Później znajdę ciekawsze przykłady, a nie klocuszki :mrgreen:
 5. Kupie kamerę GoPro Hero 2

  Bez dobrego kompa (i monitora) nie ma co się zabierać za cokolwiek związanego z video czy foto. Popierdułki z Tesco, przez niektórych uważane za szczyt laptopingu :roll: są dobre tylko do fejsa czy innych zabaw, niestety..
 6. A ten dalej pali to świństwo...
 7. Kupie kamerę GoPro Hero 2

  Koralik, nie wyważaj otwartych drzwi. Cały świat używa GoPro i nie dlatego, że jest sztucznie wypromowaną i napompowaną marką typu gejfon. Do tego pisze w 4K, teraz może nie przydatne, ale wkrótce.. Zresztą zobacz, czego używają goście, którzy skaczą i fruwają w różnych okolicznościach przyrody- będziesz miał odpowiedź.
 8. Sihaja- tanim kosztem mocujesz sakwy tekstylne i ładujesz: piłę tarczową, pralkę, lodówkę, plazmę 50cali i co tam jeszcze wymyślisz. Jest taki zestaw budżetowej firmy Metro, gdzie masz jebitną torbę (wożę w niej lamy i statywy na zdjęcia :mrgreen: ) i dwie sakwy mocowane paskami i rzepami do ww. torby. Ew- torba zostaje w szafie (wtedy jedziesz na wakacje bez telewizora i piły), a sakwy mocujesz pod kanapą. Tak to wygląda (motor po lewej, ten czerwony):
 9. szukam manuala do ST3

  Daj maila to Ci wyślę, manu. Wyślę Ci manu manuala.
 10. Zmieniła się cena, czy mi się wydaje?
 11. Przewożenia, zrzucania zdjęć i filmów, szybkiej i wstępnej obróbki.
 12. Napisz więcej o tej małej Toshibie, może być na priv. Czy możesz włożyć tam większy dysk twardy? Potrzebuję takiego malucha na motor, obudowa plastik czy wzmacniana? Czy to jest coś klasy HP Elitebooka w sensie odporności i wytrzymałości? Jeśli tak, to byłbym zainteresowany.
 13. Ducati 848 2010.

  Konrad, nie wcinaj się. Nie widzisz, że wątek zrobił się o toruńskim serwisie? Sam chętnie się dowiem, co nowego w tej desmodziedzinie :D
 14. Klamki "chinki" do naszych zabawek

  Brać od Krencika, nie kombinować. Inicjatywa zacna, nie warta zaśmiecania tematu innymi ofertami, różniącymi się kilkoma pln :roll:
 15. jaki olej i filter do monstera m600 99 rok

  Cobyś nie kupił i tak się zepsuje :lol: P.S. Opcja szukaj- miłej lektury. Decyzja należy do Ciebie, bo tu każdy ma inne zdanie na temat olejów ;)
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.