Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
madej2009

916 pilnie sprzedam

Polecane posty

Boa    0

Trzech na jednego to banda łysego :lol:

 

Jeśli madej poczuł się urażony, to przepraszam, mogę zaraz edytować i proszę kolegów o to samo :oops:

 

 

No ale kuźwa, nie zaprzeczycie, że... tak się nie robi :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii zgadzam się Boa ja również nie lubię cwaniactwa i kombinowania na niekorzyść przyszłego właściciela moto. Owszem granica etyki i uczciwości handlowej jest pewnie płynna i każdy z nas ma ją inną ale ja jestem na tym punkcie uczulony. Nie mniej uważam, że nikt z nas nie byłby zadowolony będąc w sytuacji nowego nabywcy po zakupie tej 916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podtrzymuje, że chciałem kupić i podpisuje się za Wężem i innymi opiniami na NIE. Proszę nie bądzcie tacy tacy mili znowu, wystarczy choć troche wyobrażni o sobie samym jako szczęśliwym nabywcy, krótko szczęśliwym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze cos dorzuce do pieca.

 

Koles nie wiadomo gdzie mieszka, niby Polska a odpisuje jakby mieszkal w UK, bo andol ja kupil i zostaje w UK....

Koles ma 18 lat i chcial taka smigac......a nawet myslal o 1098......chyba w dalekiej przyszlosci, bardzo dalekiej. W UK w tym wieku to najwyzej moze sobie posmigac na 125cc lub do 33KM.

 

:lol: :lol: :lol:

 

Dziecie neostrady :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściemniator bez dwóch zdań..

..ale co do ceny zakupu -sprzedazy? ja tez hadluje ,co prawda nie zarabiam 100% :lol: ale to za ile kto kupi to jego sprawa ,czy nie?

fakt,20k za moto bez papiera to troche przy duzawo ale to i tak by wyszlo przed licytacja,przeciez nie walniesz kup teraz bez ogledzin lub chociaz rozmowy telef.?

a co powiecie o mmie?kupilem multe za 2000funtow(funt byl po 4.3zl) ,transport 200funtow,wlozylem..ok 2000zl i chcialbym zgarnac teraz (po roku od zakupu) 7000zl hehhe,lol. to jest inters zycia eheh. - ale kaska pojdzie w ss-a i to sie liczy..

pozdrowienia dla desmomaniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.