Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

davidson

DOC
 • Content count

  1045
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About davidson

 • Rank
  Ducatista Senior
 • Birthday 08/31/78

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  WEJHEROWO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  SS 900
 • GSM
  787273005
 1. davidson

 2. Ducati 65 1950

  Znowu okazja w Hiszpanii. Ducati 65 z 1950. Na wahaczu pchanym - mało spotykany model. Na oko dość kompletny. Po odrestaurowaniu powinien być warty ponad 3000 euro. Może trafi tan post do jakiegoś "zewnętrznego" obserwatora, który interesuje się zabytkami i zainteresuje się nim. ... mało u nasz zabytkowych Ducati, oj mało ... http://www.milanuncios.com/motos-de-carretera/ducati-65-150860665.htm
 3. Darmah - niedrogo :)

  nie było, szukałem... same Bianchi :) ... a ten biały dostawczak co mu widać kabinę to niestety nie Fattorino. Ale bardzo podobnny... :)
 4. Darmah - niedrogo :)

  ... dla tego kupiłem pickupa i mój następny samochód też będzie pickup. :) Idealny samochód wakacyjny dla łowcy gratów. Jak 5 lat temu jeździłem po Włochach (jeszcze Asconą) to natrafiłem koło San Marino takie miejsce, wielką graciarnię wszystkiego. Gosia krzyczy "stare rowery!" Staję, wracam, a tam za zwałami desek i mebli góra strych rowerów. Stare Bianchi, tandemy, stare rowery z mocowaniami do silników, masa tego (przeważnie dość zardzewiałe) Na dach Ascony wszedł tylko jeden. Stara damka - dla Gosi, za znaleźne. Jak bym był wtedy Campo to teraz handlowałbym rowerami! :) ... do tej pory pamiętam gdzie to było! :)
 5. Darmah - niedrogo :)

  ... płace, taaa... Cały czas uważam, że Hiszpania to dobre miejsce na zakup starego Ducati. Pamiętasz tego MHR co znalazłem jakiś czas temu za 3800 ojro? Też był w Hiszpanii. To była okazja!... Obiecuję sobie, że kiedyś pojadę swoim pickupem, pod pretekstem wakacji, do tego pięknego kraju za Pirenejami i coś przywiozę. Oj, coś przywiozę!! :)
 6. Darmah - niedrogo :)

  ... taki "zakamuflowany" ale full oryginał, nie? ... tylko weź dylaj do Hiszpanii. Nawet na paliwo bym nie miał! :D
 7. Darmah - niedrogo :)

  Ktoś ma zbędne 16 tysi i szuka wałkowego desmo do podłubania? Okazja! :) http://www.milanuncios.com/motos-clasicas/ducati-desmo-900-150790699.htm
 8. Ducati - kalendarium

  Jeszcze nie wieszaj, daj skończyć! :) ... na mityng kalendarium będzie skończone - w 2015 jest 70 lat jak robią motocykle ;)
 9. Ducati - kalendarium

  Dobra, o tamtym "kalendarium" możecie już zapomnieć. Było tyle błędów że aż wstyd! :) Jak je pościągaliście to wywalcie w kosmos. To jest poprawione :D ... oczywiście pewnie i tak są jakieś błędy ale jeszcze o nich nie wiem ;) DUCATI kalendarium.pdf
 10. Ducati GTV(?) 500

  Z tego, co dzwoniłem, jest na chodzie z dokumentami z rajchu, do rejestracji. Gość mówił, że będzie jeszcze miał sprowadzonego z Niemiec Pantaha 350, ale bez kwitów. Nie mówił za ile...
 11. Ducati GTV(?) 500

  Ja też nie wiedziałem, że pomiędzy GTL a GTV jest jakaś znacząca różnica. To ogłoszenie mnie zmotywowało i musiałem trochę doczytać... ;) Tak czy siak, jest na chodzie i z kwitami a jeśli gość by zszedł do 1,5 ojro to chyba warto go łyknąć... jak ktoś nie ma co robić z kasą oczywiście ;)
 12. Weteran Scrambler z silnikiem Duca

  Fakt, nawet nie zauważyłem jak poszły w górę ich ceny! ... ale jak już Ducati na licencji to bym kupił takie ładne Vento :) http://www.milanuncios.com/motos-clasicas/ducati-vento-350-123649001.htm
 13. Weteran Scrambler z silnikiem Duca

  Jest trochę Condorów na ogłoszeniach od jakiegoś czasu... ale drogie. Trzeba pamiętać, że to Condor a nie Ducati ... jakbyś kupił ładę i myślał, że to fiat ;)
 14. Ducati - kalendarium

  Starałem się podawać lata w jakich dane modele były sprzedawane, więc tego Monstera Dark muszę jeszcze sprawdzić... To tak jak teraz Scrambler. Już go produkują ale w ofercie będzie dopiero na 2015r.
 15. Ducati - kalendarium

  No widzisz, a na oficjalnej stronie w ogóle maja Dark-a dopiero od 2005 roku... To ciekawe? Skoryguję to, dzięki za uwagę :)
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.