-
Content count
1823 -
Joined
-
Last visited
About Bernatowitz
-
Rank
Ducatista Senior
- Birthday 10/01/76
Inne
-
Kraj
Polska
-
Miasto
Warszawa
-
Płeć
Mężczyzna
-
Motocykl
SportClassic
-
Nakrętka zębatki zdawczej do Classica Monstera Multi starej
Bernatowitz replied to Bernatowitz's topic in Kupię
Theoś jak Jurii rozmawiał z Tobą przedwczoraj to wydawało mi się że nie było..?! No nic, następnym razem sam zadzwonię.. TYmczasem jakby ktoś potrzebował w przyszłości awaryjnie to pasuje coś takiego od Junaka hehehe http://allegro.pl/nakretka-m25x1-5-do-t ... 91192.html -
Nakrętka zębatki zdawczej do Classica Monstera Multi starej
Bernatowitz replied to Bernatowitz's topic in Kupię
No dobrze skoro nikt nie ma to może wiecie czym można to coś zastąpić..? Pozdrowienia Bern -
Bardzo pilnie kupie nakrętkę zdaje się 25/1,5 - która jest przy przedniej zębatce napędowej. Nakrętka występuje w silnikach 1000DS czyli w Monsterach starszych Multistradach i Classicach.. Strasznie mi na tym zależy i jakoś tego nie mogę znaleźć. Pozdrawiam Bern
-
Kupię paski rozrządu do silnika 1000 DS do Classica 2008 r.
Bernatowitz replied to Bernatowitz's topic in Kupię
Tak czy inaczej dziękuję wszystkim za zaangażowanie.. skończy się pewnie i tak na tym że pojadę to Theo na wymianę pasożytów i tyle.. Ale przynajmniej warto było poszukać... informacji nigdy za dużo.. -
Kupię paski rozrządu do silnika 1000 DS do Classica 2008 r.
Bernatowitz replied to Bernatowitz's topic in Kupię
Zawsze jeździłem na oryginalesach i nie miałem problemów ale nigdy nie szkodzi poszukać zamienników żeby sprawdzić.. Oczywiście rozrząd rzecz święta ale ja muszę na wszystkim teraz oszczędzać.. czasem dwa razy ;) Co do Włodiego wywodu - nie każdego stać np na Zardy czy Termisy ale wielu chciałoby mieć dobre dudnienie.. Stąd np tłumiki a'la Termisy a'la karbony a'la zardy i nie wszystkie są syfiaste.. nie trzeba wywalać fortuny z paskami bywa podobnie.. czasami nawet zamienniki sa lepsze od oryginalesów.. a w przypadku Ducati to już w ogóle mam wątpliwości w sprawie słowa "oryginalne" - Ducati przecież nie produkuje pasków - no chyba że sie mylę.. Darek być może źle policzyłem zęby.. nie wiem ale były liczone na oryginalnym pasku.. Paweł to ile te pasożyty kosztują w IC i czy są dostepne..? -
Kupię paski rozrządu do silnika 1000 DS do Classica 2008 r.
Bernatowitz replied to Bernatowitz's topic in Kupię
Poprosiłem Krisa, który ma paski rozrządu oryginalne od mojego ex monstera z silnikiem 1000ds, żeby zmierzył pasek i policzył zęby. Był uprzejmy zmierzył i wynik jest taki - 70 x 180 i 71 zębów a ja znalazłem coś takiego i też policzyłem zęby - http://allegro.pl/pasek-rozrzadu-ducati ... 88885.html Myślisz że to może pasować.. ? -
Kupię paski rozrządu do silnika 1000 DS do Classica 2008 r.
Bernatowitz replied to Bernatowitz's topic in Kupię
Jedyne co widzę to jest to ale nie wiem czy wymiary się zgadzają i pasi to do silnika 1000 DS..? http://allegro.pl/pasek-rozrzadu-dayco- ... 25969.html -
Kupię paski rozrządu do silnika 1000 DS do Classica 2008 r.
Bernatowitz replied to Bernatowitz's topic in Kupię
Wiecie jakie mają wymiary te cholerne pasożyty..? Czy takie - Wymiary: 89x210mm?? Dzięki -
Kupię paski rozrządu do silnika 1000 DS do Classica 2008 r.
Bernatowitz replied to Bernatowitz's topic in Kupię
O to chodzi? - http://www.ca-cycleworks.com/tb1100 -
Jak w temacie poszukuję pasków rozrządu do mojego Classica z 2008 roku, silnik jak w Monsterze 1000 DS i Multistradzie 1000. Szukam czegoś w dobrej cenie niekoniecznie oryginalne. Pozdrowienia Bern.
-
Ja pierniczę.. mam nadzieję że trafi w dobre ręce..
-
Tylny prawy lub od biedy oba kierunki do SportClassica!
Bernatowitz replied to Bernatowitz's topic in Kupię
Dzięki Mini właśnie wczoraj je oglądałem i zachodziłem w łeb czy da się to dopasować ;) -
Pilnie kupię tylny prawy lub oba kierunkowskazy do SportClassica - sprawa pilna - dzieki. Pozdrowisko Bern
-
Łopatę znaczy płetwę..? Zdaje się że u mnie się wala z kierunkami.. mogę Ci wysłać..
-
zbiorniczki na płyny metalowe do Ducati czy tam Classika
Bernatowitz replied to Bernatowitz's topic in Kupię
Dzięki Krencik zamówię jeszcze dzisiaj. Uwielbiam Chiny :mrgreen: Siwy ..? 55 ojro jest za sztukę czy za komplet..? Ciekawie wyglądają - przepraszam za głupie pytanie ale niemiecki dla mnie jest trudniejszy niż tajski ;) Theoś - czy ceny w maniaxach podane na stronie sklepowej obowiązują wszystkich czy klubowicze mają jakieś rabaty..? No i czy ten zbiorniczek czerwony za 175 zeta można zastosować z obu stron ten 12 ml..? Dzięki chłopaky
