Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

piolek

Użytkownik
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About piolek

 • Rank
  Ducatista Newbie
 • Birthday 06/23/74

Inne

 • Kraj
  polska
 • Miasto
  Stare Jabłonki
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  Super Sport 900
 1. Witam potrzebuję schematu instalacji elektrycznej do ss900 ie z 2000r . Jakby ktoś wspomógł będę dozgonnie wdzięczny
 2. 999

  Widzę kolega szanowny i tu zawitał, wcześniej nie zauważyłem, ale powodzenia życzę i nie zastanawiaj się tylko szukaj odpowiedniego sprzęta.
 3. coś się spaliło :(

  Był spalony jakiś przekaźnik, niestety dokładniej już nie pamiętamy ( w każdym razie i u mnie nic się nie sfajczyło tak że dym poszedł. Tylko tak samo z paleniem był problem.
 4. coś się spaliło :(

  Nie ja naprawiałem więc nie wiem, i mam nadzieję że koleś pamięta jeszcze co i jak.
 5. coś się spaliło :(

  Miałem tak samo dosłownie identycznie w ubiegłym roku, i też paliłem z samochodowego, na jutro mogę dokładniej się dowiedzieć co i jak. W każdym razie 150 PLN wybuliłem u mechanika i jest po problemie.
 6. Pochwal się swoim Supersportem

  A oto mój. Jest to sprzęt po Redu więc starych zdjęć wtykał nie będę. Teraz jest zrobiony troszkę inaczej. Podobało mi się bez owiewek więc zostało, drobna rzecz jak fajnie zamaskować dół czachy może jakieś pomysły? Technicznie TIP- TOP zrobione wszystko a z zewnątrz może komuś się spodoba.
 7. Wydechy koupię

  Potrzebne są wydechy, istotne jest by: dobrze brzmiały, możliwie jak najmniejsza średnica oraz oczywiście muszą grać z ss900 z 2000r. Jak kto ma niech daje znać.
 8. Zniknoł prąd:(

  korzystając z chwili ładnej pogody (brak deszczu ) postanowiłem trochę pośmigać i wracając do domu zajechałem zatankować. Po czym motocykla nie mozna było już odpalić całkowicie znikł prąd nawet kontrolki się nie paliły. Udało się uruchomić podłączając do innego akumulatora. I dalej motor trochę pochodzi i gaśnie- zero prądu. Jak naładowałem w domu akumulator, włączam zapłon palą się kontrolki, pompa podaje i moment kontrolki gasną na sekundę i aku już death. Co to takiego może być? Mi się wydaje że chyba gdzieś w instalacji zwarcie, ale mechanikiem nie jestem więc pytam, może ktoś tak miał lub wie co i jak. Pozdrawiam z mazur
 9. Kosz sprzęgłą do 900 SS

  Jak w temacie potrzebny koszyk, jak kto dysponuje chętnie przygarnę. Jest to sprzęt z 2000 roku.
 10. Lustereczka do ss 900

  Kupie lustereczka do ss 900 2000r , te z intermotors się nie nadają za ciężkie tak drży ze owiewkę łamie, jakieś pasujące z lekkich materiałów i oczywiście niedrogo.
 11. Sprzedam kask AGV STEALTH SV MULTI STILE integral

  Ile teraz chcesz bo w razie co moze ja sie skusze i o lepsze zdjecia prosze, jak cio na PW
 12. Czy aby bezpiecznik ci nie siadł?
 13. 900SS ie - tani i dofinansowany!

  Na chwilę obecną umówiony wstępnie jestem z miejscowym customerem niech sprzeta obejrzy pomyśli a dalej to ja będę myślał jak i za co to zrobić. Co prawda oni troszkę nie te klimaty ale myślę że i tu potrafią coś zdziałać ,,http://www.jpcustombikes.com/content.php?cid=2" a jakby części trzeba było mam na uwadze zresztą to nie jest praca na miesiąc czy dwa jak myślę, tylko będzie etapami realizowane w miarę dopływu gotówki i natchnienia.
 14. 900SS ie - tani i dofinansowany!

  Mysle kapucha na koncie jest teraz tylko koncept co z tym zrobic a myślę o jakimś wyścigowym retro cała zima przede mną co gadać ja kupiłem. Na pewno nie będę robił jak było tylko przerabiał ma ktoś jakieś namiary na producentów , dostawców ewentualnie rzemieślników co zrobią owiewkę, zbiornik zadupek itp dawać cynk. Oczywiście sprawa o fundusze się rozbija więc wadomo do wiosny mam czas. Jak nie, będę śmigał puki co bez owiewek, czyli tak jak jest.
 15. 748 = 7.480PLN

  Witam obejrzałem ale chciałbym zobaczyć uszkodzenia o których mówiłeś przez telefon takich tu nie widać gdzie są chyba nie te ryski?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.