Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

desmo999

Użytkownik
 • Content count

  79
 • Joined

 • Last visited

About desmo999

 • Rank
  Ducatista Newbie

Inne

 • Miasto
  Opolskie
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  Ducati999
 1. Mts 1200s sensor luzu

  A w deszczu przypadkiem nie było jeżdżone , miałeś to już wcześniej czy teraz nagle wyskoczyło ? Bo może licznik złapał wilgoć...
 2. WSBK 2022 Mistostwo !

  2022 to sezon Ducati ! Przez tyle sezonów byli najczęściej drudzy, teraz dwa tytuły. Brawo Bautista
 3. Jak chcesz naprawiać to za pomocą torxa odkręcasz element nr.2 i bedą tam 2 uszczelniacze które należy wymienic no chyba że jest porysowany tłoczek (raczej mało prawdopodobne) to już nic nie zrobisz. Uszczelniacze możesz wyjąć i pojechać do sklepu z hydrauliką siłową i coś mogą dobrać lub w sieci znajdziesz kit naprawczy , cenowo od 10 same uszczelnienia do 40 euro razem ze spręzyną itp. A jak nie chcesz się bawić to założyć akcesoryjny.
 4. Akcesoria, klamki, pokrywki, Multistrada 1200

  Nie aktualne - sprzedane.
 5. Akcesoria, klamki, pokrywki, Multistrada 1200

  Na priv wysle info
 6. Akcesoria, klamki, pokrywki, Multistrada 1200

  Uwaga: Klamki sprzedane. Za resztę 50 zł i wysyłka paczkomatem gratis.
 7. Witam, do sprzedania to co na foto. Klamki Puig, pokrętło amortyzatora, pokrywki zbiorniczków stan idealny, reszta jako gratis. Wszystko to co na foto za cenę 250 zł. Pojedyńcze rzeczy do uzgodnienia, pisać najlepiej z propozycją ceny. Zdemontowane z Multistrady z 2010r. Wystawione na allegro https://allegrolokalnie.pl/oferta/klamki-akcesoria-ducati-multistrada-1200
 8. WSBK 2018 Philip Island

  Mądra jazda Melandriego i 50 pkt. zainkasował. Na prostej startowej jego Ducat był nie do ugryzienia i pięknie wykorzystał ten atut w II wyścigu. Co ciekawe, Kawasaki żarło opony w przeciwieństwie do Ducati, zobaczymy co będzie dalej.
 9. sprzedam 848 z 2008 r.

  Na tym osprzęcie celuj raczej w okolice 20 tyś.
 10. Regulacja luzów zaworowych Monster 620

  Ściągnij serwisówkę, tam znajdziesz wszystko. Szukaj w google pod hasłem ,,manuale officina Ducati Monster 620''
 11. Qatar - runda 1

  Wyścigi to nie szachy
 12. "only for racing" a stróże prawa

  Policjantów nie interesuje napis, kodeks nie mówi o karaniu za napis, markę, wygląd ...wyjmą miernik, zmierzą głośność, a resztę to już można się domyśleć. Wszystko zależy od tego czy będziesz miał kontrolę, czy nie...aha i często jeżdźą po dużych parkingach usytuowanych przy autostradzie (Austria), także uważaj gdzie będziesz stawał. Osobiście Włochy-Polska przez Czechy-Austria robiłem 4x samochodem i raz motocyklem i choć nigdy nie stali ,,po trasie'' to zawsze przy przekraczaniu granicy do Austrii.
 13. Tak było 15 - 20 lat temu. Branża automotive ma najbardziej wyśrubowane normy i systemy zarządzania jakością i uwierz mi, że w takich fabrykach nie pracują przypadkowi ludzie. Zanim staną na lini produkcyjnej, to odbywają odpowiednie szkolenia a ich umiejętności są weryfikowane. Fabrykę, zawsze można poprawić, ich zadaniem jest wypuścić produkt spełniający określone normy, hałasu, środowiska, bezpieczeństwa itd stąd zawsze jest tzw. ,,rezerwa mocy / parametrów'', którą wykorzystują tunerzy.
 14. 1098 gaśnie bez powodu

  Poczytaj w necie na temat strzałów w tłumik, wydech a zobaczysz, że nie jest wszystko dobrze.
 15. 1098 gaśnie bez powodu

  Jaką masz wartość wolnych obrotów ? Przy schodzeniu z obrotów przy redukcji strzela w wydech ? Dobrze by było podpiąć pod kompa, może zapisało jakiś błąd. Nie wiem też, czy 1098 nie ma przypadkiem opcji odczytania błędu przez licznik , niech się wypowiedzą użytkownicy tego modelu.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.