Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Wretched

Użytkownik
 • Content count

  64
 • Joined

 • Last visited

About Wretched

 • Rank
  Ducatista Newbie

Recent Profile Visitors

452 profile views
 1. Kupię Monster S4R / S4RS

  Siemka, też pogodziłem się ze sprzedażą swojego. Mam S4R w zajebistej konfiguracji. Jak zainteresowany to pisz albo dzwoń 609499401
 2. 10w40 nadal jest racjonalnym wyborem nawet jak ktoś dość intensywnie eksploatuje swój motocykl ?
 3. Poszukuję S4R

  Cześć, szukam do zanabycia drogą kupna monstera S4R, mile widziany stan nie odbiegający drastycznie od oryginału. Na inne ciekawe monstery też chętnie rzucę okiem.
 4. [S] S4R

  Cześć, czy ogłoszenie sprzedaży aktualne ?
 5. Kupię Ducati Streetfighter

  Czy sprzedaż doszła do skutku ?
 6. Siema, czy ktoś przerabiał temat zmiany fabrycznego przełożenia 15 zębów przód 42 zęby tył na opcje np 14 zębów na przód albo kombinacje 14/53 ? Wg kalkulatora różnica w oborotach jest na poziomie +9,6% więc wydaje się bez dramatu, natomiast ciekawi mnie jak w praktyce? Ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć ?
 7. Ducati monster 695 vs s2r800

  Rzuć okiem na mojego https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-monster-ducati-monster-s2r-ID6ySjXT.html Cena trochę wyższa ale w razie co jestem otwarty na propozycje, no i motocykl gada jak trzeba ;)
 8. szukam s2r 800 w orginale

  Mam takiego i wczoraj zapadła decyzja o sprzedaży, w razie co wal na tel albo PW https://www.olx.pl/oferta/ducati-monster-s2r-800-CID5-IDlT2sI.html
 9. Chłodnica oleju do 620

  A ma ktoś może info jakie temperatury oleju w wiatrołapach są na porządku dziennym a kiedy trzeba się zacząć martwić że ma już za gorąco ?
 10. Siema, z racji że zima idzie chciałbym poprawić trochę heble w moim monsterze s2r 800. Kwestia pierwsza czy zaciski brembo złote np takie: http://allegro.pl/zaciski-zacisk-przod-aprilia-sl-1000-falco-i6021151981.html w komplecie z tarczą hamulcową z poprzedniego (620) monstera znacząco wpłynie na poprawę siły hamowania czy to gra nie warta świeczki? No i drugi temat czy po odkręceniu "adaptera" od s2r przy 2 tłoczkowych zaciskach te złote podejdą bez dodatkowej rzeźby? Temat zawieszenia, z tego co doczytałem mój monster posiada również upośledzone w stosunku do starszego modelu zawieszenie z przodu, czy jest coś co można z nim zrobić żeby je trochę usztywnić? Czy tylny amortyzator również jest w jakimś stopniu gorszy od tego z modelu 620? Kwestia najmniej istotna, czy ktoś przerabiał montaż kierownicy typu clipon do takiego monstera? Czy seryjne przewody hamulcowe itd dadzą radę czy okażą się za krótkie?
 11. Pokaż swojego Monstera

  Ale ja to tylko o kominach, w razie co jestem chętny na jakiś deal ;)
 12. Pokaż swojego Monstera

  Nie chcesz się pozbyć albo wymienić na wydech? :D
 13. Pokaż swojego Monstera

  To ja sobie ponownie pozwolę wrzucić swojego U-BOTA, śmiga dalej i ma się dobrze ;)
 14. Przewody hamulców M600 i kierownica

  Wpuszczasz lagi głębiej w półki czy zostawiasz i montujesz clipy zaraz pod górną półką ?
 15. Przewody hamulców M600 i kierownica

  A możesz wymienić składowe takiego zestawu? Poza manetkami itd bo to mi zbędę, ale części które trzeba zamienić z oryginałów. A no i jak się z takim cudem jeździ ?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.