Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

słoma

Użytkownik
 • Content count

  47
 • Joined

 • Last visited

About słoma

 • Rank
  Ducatista Newbie
 • Birthday 01/01/60

Inne

 • Miasto
  Częstochowa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  Diavel
 • GSM
  660426881

Recent Profile Visitors

366 profile views
 1. słoma

 2. Opony

  Michelin 240/45 ZR17 PILOT POWER 3 R 82W czy warto założyć ? ktoś ma jakieś doświadczenie ?
 3. Termignioni vs Carbon + Edhaust

  jak to mówią "maly pies basem nie zaszczeka" diavel ma za małą pojemnośc na "dobry bas" , pomimo ze mam "Zardy" to np. do Yamahy MT-01 ,niema szans na nawiązanie konkurencji , Yamahę mam na seryjnych wydechach , Diavel hałasuje ładnie ale nie basuje .
 4. diavel puchniecie przedniego hamulca

  hehe , zainicjowałem dyskusję , nie dlatego ze mi klamka wpada :) , a dlatego ze jest wręcz odwrotnie , "puchnie " ,rośnie . podnosi się , twardnieje itp. :) , i proszę bez aluzji :)
 5. diavel puchniecie przedniego hamulca

  ok :) dzięki wielkie :) przemyśle:)
 6. diavel puchniecie przedniego hamulca

  serio ? :) a nie wymieniałeś mi na wiosnę ? :) bo już nie pamiętam :) , jaki mam kupic np ?
 7. szanowni użytkownicy forum, ostatnio zaobserwowałem dosyć dziwne zjawisko z hamowaniem przednim hamulcem , mianowicie hamując bardzo agresywnie z prędkości np ponad 200 , a później przy dohamowywaniu dlugim ,już z lżejszym naciskiem na klamkę . obserwują jakby puchniecie klamki hamulca , wyraźnie czuć pod palcami jakby wiekszy napór klamki na palce wolno zwiększający sie z długością drogi dohamowywania , niema żadnego związku ze skutecznością hamulców , jest jak ja nazywam "puchniecie klamki " czy ktos zna takie zjawisko lub jego przyczynę ?
 8. XDiavel - pierwsze wrażenia :)

  porównałem bardzo pobieżnie i wyrywkowo dane techniczne (podzespoły) X-a i Diavela i jestem trochę zaskoczony (laicko ) przy większej pojemności X ma mniejszy moment i mniejszą moc, ma gorszej jakości hamulce przednie i tylne ale dłuższy rozstaw osi i kąt główki ramy no i pas ( moim zdaniem wielka zaleta ) ,nie mówiąc o tym ,że jest cięższy jak pamiętam o 20 parę kilogramów ,dziwne z tą masą ? jak się przejadę to napisze ,którym mi się lepiej jeździ :)
 9. XDiavel - pierwsze wrażenia :)

  nie oglądałem z bliska ani z natury ,ale chętnie sprawdziłbym wymiary : rozstaw osi , kąt główki ramy i jak to się ma do walorów jezdnych Diavela , model ciekawy , bardzo mi sie podoba ,ale,,,,,,,,,,,,ja bym go nie kupił, lubię trochę dalej wyskoczyć . dokładam wtedy sakwy i szybę . tym mam wątpliwości czy by sie dal zaadoptować do jazdy dalej niż wokol komina
 10. Diavel dla początkującego

  wariat , ale to sie przekonasz sam jak zaczniesz jeżdzić , życzę powodzenia i szczęścia
 11. diavel i GPS

  pytam bo wyszła sprawa niskiego prądu , na napięciu 5V na gnieżdzie ORI pod bakiem , i nie wszytkie GPS czy telefony są ładowane przez gniazdo ori , stad ja mam podlaczenie GPS z wyższego napięcia pod siedzeniem. i szukam alternatywy dla ori GPS czy zumo 200 co stanowi baze dla gpS ducati ( zumo 200 a gps ducati to to samo )
 12. blokada kierownicy

  u mnie blokada działa :) , zapodaje raz na kwartał rozpuszczalnikiem gdy przestaje si e włączać i wszytko ok .
 13. diavel i GPS

  chciałbym zapytać jakie macie GPS (konkretny producent ) i jak są podłączone podczas ładowania ,czy do gniazda ori ,czy w jakiś inny sposób np,gniazdo zapalniczki przy zasilaniu z aku ,czy innego miejsca ,dotyczy to tez fonów do czego są podłączone podczas ładowania przy długiej jeździe ? , nie pytam się o GPS czy fony nie podłączone do ładowania.
 14. Diavel - usterki duże i małe...

  no i proszę , zaliczyłem u Cinka przegląd "Desmo Serwis 24tys.'' trochę mi kieszonkowe nadwyrężył :) ,bo przegląd okazało się ,ze był większy ,niż zakładaliśmy, między innymi ( pęknięta osłona kolektora !?) i zapowietrzony tylny hamulec ,opisywałem to wcześniej przed sezonem na forum , (przelatałem cały sezon z zapowietrzonym tylnym hamulcem ) :) , po prostu jakoś mało hamowałem tylnym:) , jakiś tam błąd ( już nie pamiętam) no i sam silnik był trochę "rozregulowany" ,wracając do domu przez prawie 70 km utrzymując prędkość 2zl do 2,20 przez cały czas na autostradzie a później tez nie jechałem oszczędnie ,po prostu troszkę testowałem motocykl ,odniosłem wrażenie ,ze po tych wszystkich regulacjach motocykl był widocznie elastyczniejszy i zdecydowanie oszczędniejszy w paliwie , i nie sadzę by to było tylko moje odczucie subiektywne ,,,,chyba :)
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.