Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

filipb3900

Użytkownik
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About filipb3900

 • Rank
  Ducatista Newbie

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  Tarnów/Kraków
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  Monster 696

Recent Profile Visitors

429 profile views
 1. Ducati Monster 696 Tarnów

  Nie aktualne, motocykl sprzedany :)
 2. Ducati Monster 696 Tarnów

  Cześć, sprzedam swojego Monstera 696. Rok produkcji 2008. W moich rękach od 2015r. Jestem drugim właścicielem w Polsce (poprzednia właścicelka jeździła nim przez 5 lat), a trzecim w ogóle. Ducati ma około 34000 kilometrów. Motocykl w oryginale, prócz kierownicy i przerobionego wydechu. Ubezpieczenie oraz przegląd do maja 2019. Posiadam do niego komplet kluczyków, kartę kodową, instrukcje, książkę serwisową. W 2016 roku przeszedł duży serwis w Bravados w Krakowie: - wymiana oleju i filtra - wymiana płynów hamulcowych i układu sprzęgła - wymiana pasków rozrządu - kontrola luzów zaworowych - wymiana o-ringów pokryw zaworowych (po ponownym złożeniu poryw na starych o-ringach mogł wystąpić wyciek oleju - dlatego zostały wymienione) - wymiana o-ringów dekli bocznych głowicy - wymiana filtra powietrza - uszczelnienie przedniego zawieszenia - wymiana klocków hamulcowych przednich i tylnych W 2017 roku: - wymiana oleju i filtra oleju - wymiana zestawu napędowego W 2018 roku: - wymiana oleju i filtra oleju - wymiana opon na Pirelli Diablo Rosso II - wymiana filtra powietrza Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-monster-ducati-monster-696-czerwony-serwisowany-mam-go-od-4-lat-ID6BFV7C.html Chętnie zamienię na Ducati Monster 821 (oczywiście z moją dopłatą).
 3. Wyciek oleju z silnika

  Podłącze się pod temat. Od niedawna mam bardzo delikatny wyciek w moim 696 z pod pokrywy, z lewej strony, bardzo blisko przedniego kola. Czy to cos poważnego? Z góry dziekuję za pomoc.
 4. Monster 696

  Co do drugiego ogłoszenia, jest duża szansa, że jest to motocykl sprowadzony z Anglii, bo pozostałe motocykle które ma ten handlarz w ofercie są na angielskich blachach. W Ducati w ogóle nie widać co to za rejestracja i ma tylko lewe lusterko.
 5. Ducati 620 z Tarnowa

  Bywam w Tarnowie bardzo często, mogę podjechać i go sprawdzić. Daj znać.
 6. Pokaż swojego Monstera

  Miło poznać :razz: jak tylko mnie spotkasz możesz dać znać, bo póki co jestem strasznie skupiony na jeździe i nie wiele widzę, poza drogą przede mną oczywiście :razz: Jak tylko będzie cieplej to trzeba się zjechać, bo Ducati w Tarnowie jeszcze nie widziałem!
 7. Pokaż swojego Monstera

  Cześć, mój post w powitalni jest jeszcze nie widoczny, albo coś źle zrobiłem, ale chce wam pokazać mojego monstera 696 z 2008 roku. Kupiłem go w listopadzie i przez te kilka zimowych miesięcy zrobiłem już prawie 2000 kilometrów. Większość rzeczy jest w oryginale, oprócz kierownicy rizoma i przelotowych tłumikach. W najbliższym czasie, monster przejdzie przegląd przy 24000 kilometrów.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.