Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

strumpfli

Użytkownik
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

About strumpfli

 • Rank
  Ducatista Newbie

Inne

 • Miasto
  Gdańsk / Wrocław
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. 999 Kielce

  Klekot, chyba nie doczytałeś do końca ;-) Obcierki i rysy to mnie mało interesują, bardziej urwane chłodnice przyczepione na drut, paski rozrządu z Opla Astry i lagi prostowane młotkiem (to tylko przykłady z ostatniego miesiąca)
 2. http://olx.pl/oferta/ducati-750-v200-CID5-IDg9ww1.html Oglądałem ten motocykl jeszcze u poprzedniego właściciela - leje się z baku na zawiasie, rama cała uwalona i odbarwiona, tylny amor również. Coś zajebiście wyje przy odkręcaniu manetki, stawiam na jakieś łożysko w silniku, ewentualnie paski/rozrząd (zależne od obrotów silnika). Ten dodatkowy komplet tłumików fajny - Tremi, niestety nie do SS-a tylko do 749.
 3. 999 Kielce

  Czasami mam wrażenie, że kupić sensowny używany motocykl w tym kraju to jak wygrać w lotto. Przez 2 miesiące wydałem 1k PLN na dojazdy na różne wypizdowa, w 9 na 10 przypadków okazywało się, że na sprzedaż jest totalna padlina, w ogłoszeniach oczywiście wszystko pięknie panie, będzie pan zadowolony, paski z Opla Astry założyłem, trochę bak cieknie i lekko może wali na lewo jak się kierownicę puści ale ja nie wiedziałem... nie wiedziałem..
 4. 999 Kielce

  Co sądzicie? http://olx.pl/oferta/ducati-999s-testastretta-ohlins-brembo-CID5-IDam7JP.html
 5. Czy ktoś zna ten egzemplarz, albo może coś wywnioskować ze zdjęć... http://olx.pl/oferta/ducati-multistrada-CID5-IDb2Ard.html#2b952a7079
 6. SS 900 Nuda z Krakowa

  Oglądałem tego sprzęta, generalnie słabo. Lekko wężykuje po puszczeniu kierownicy, w zakręcie wrażenie, że jedzie się przegubowym Ikarusem, opony potorowe totalny szrot, może to ich wina, wolałem dalej nie sprawdzać. Prędkościomierz/licznik kilometrów nie działa. Tłumiki oryginalne, ale wybebeszone, brzmi nienajlepiej. Poza tym jakieś wycieki oleju z dołu silnika. Z plusów to właściciel w porządku, cena powiedziałbym adektwatna do stanu. Brak przeglądu technicznego. Raczej na pewno łożysko główki ramy do zrobienia, wrażenie "zawiasu" w połowie motocykla w łuku to albo opony albo coś większego (wachacz?, łożyska w kołach, nie mam pojęcia). Świeży olej na dole, ale skąd spływał to nie wnikałem.
 7. SS poszukiwny

  No niestety obejrzałem większość 900 aktualnie wystawionych, za każydm razem "idealny egzemplarz" okazywał się totalnym parchem. Trzeba będzie rozszeczyć horyzonty chociaż wolałbym 2V.. któś może zma/oglądał te 749 - http://allegro.pl/show_item.php?item=6218099932#a77e0b426f ?
 8. SS poszukiwny

  http://olx.pl/oferta/ducati-900ss-super-sport-CID5-IDaviJr.html#dd1b00874e Może ktoś z was już oglądał ten egzemplarz. Zastanawiający jest brak kierunków z tyłu, niestety właściciel mało kontaktowy - "nie wiem, taki przywiozłem" w odpowiedzi na każde pytanie.
 9. Dostępność SS-ów

  Żółtego i tak bym nie chciał... :mrgreen: Ktoś zna ten egzemplarz: http://olx.pl/oferta/ducati-ss900-super-sport-900-CID5-IDf3kCX.html#7bde4f6661 ?
 10. Dostępność SS-ów

  Przejechałem się ostatnio czerwonym SS-em 900 z wydechami Tremi i co mogę powiedzieć.. muszę mieć taki motocykl. Niestety na portalach z ogłoszeniami straszna posucha albo straszne parchy po przygodach z niejednym rowem. Jakie są szanse dostania ładnego SS-a w Polsce? Czy będę musiał sprowadzać z Italii?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.