Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Adam Sobczyk

Użytkownik
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

About Adam Sobczyk

 • Rank
  Ducatista Newbie

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  Ducati 848 EVO

Recent Profile Visitors

500 profile views
 1. 848 1098 1198 Lampa tył led; szukam chętnych?!

  Mam w swoim 848 EVO założoną tę lampę - wyglada świetnie. Polecam od razu od nich kupić tez fender eliminator, w komplecie pasują idealnie.
 2. Cześć, Jakie ciśnienie powinno być do jazdy po ulicach do fabrycznych opon supercorsa w 848 evo? Caly czas ładowałem 2.25 przód i 2.5 tył na zimno. Dzisiaj zauważyłem w manualu ze podane jest 2.1 i 2.2, ale nie wiem czy na zimno czy na ciepło. Ile według Was powinno być?
 3. Ducati 848 vs Ducati 848 EVO

  Już dawno 848 EVO kupione ale dzięki za odpowiedz!
 4. Sety pasażera 848/1098/1198

  Masz jeszcze jakieś części, które by pasowały do 848? Napisz na priv moze z czymś się dogadamy:)
 5. Ducati Data Analyser

  I wszystko jasne. Dzięki!
 6. Ducati Data Analyser

  Dzięki kolego właśnie takiej informacji szukałem! Teraz tylko manual do ręki i szukam jak z tego skorzystać. LwG!
 7. Ducati Data Analyser

  Dzięki! Na torze byłem, ale nie ducatem. Chodziło mi bardziej o to czy jakiś lap timer jest wbudowany w komputer 848 ( zanim przewertuje na marne 500 stron manuala).
 8. Ducati Data Analyser

  Cześć, Będę się wybierał po majówce pierwszy raz swoim 848 EVO na tor. Widziałem w komputerze, że jest opcja włączenia DDA. Przydaje się to do czegoś? Jest coś w komputerze co przyda mi się na tor? Może jakiś lap timer? Dzięki! Adam
 9. Cześć, Czy ktoś ma zamontowany ten wydech u siebie w Ducati? Cenowo wygląda bardzo atrakcyjnie, wygląd również nie odbiega od Termosów, czy jakichkolwiek innych wydechów (nie licząc oczywiście logo):) Z góry dziękuję za wszelkie opinie. LwG!
 10. Ducati 848

  Ładne stały w Łodzi i Kielcach. Ale dobre schodzą na pniu:)
 11. Ducati 848

  Ja szukałem 848 od prawie roku. Odkąd pamiętam to moto jest wystawione. Do sprzedawcy nawet się nie odzywałem, bo moto wygląda jak składane conajmniej z dwóch (część elementów z EVO, część z normalnej wersji) i bardzo niezadbane. Pamiętaj, że to jest motocykl, którym możesz jechać grubo ponad 200... ja odpuściłem, Tobie również tak proponuję.
 12. Pokaż swojego superbike`a.

  Owszem:)
 13. Pokaż swojego superbike`a.

  Motocykl już gotowy do sezonu. Plany na przyszłosć: - Fender Eliminator TST Industries - tylna lampa TST Industries - crash pady - regulowane czerwone klamki - ewentualnie carbonowe dodatki - alarm (jeśli ktoś ma coś ciekawego do polecenia, będę wdzięczny) Ducati wygląda tak idealnie, że chyba na tym moje zmiany się skończą:)
 14. Pokaż swojego superbike`a.

  Panowie i Panie, przedstawiam moje Ducati 848 Evo, na ktore polowałem prawie rok;) Motocykl od klubowicz Ducati Polska, kupiony w maju 2013, 8000 przebiegu;) Nic tylko czekać, aż się ciepło zrobi!
 15. Ducati 848 vs Ducati 848 EVO

  A powiedzcie mi proszę co myślicie o 848 STF? Jak dotąd rozważałem tylko SBK (bardziej mi się podoba), ale pojawiło się ciekawe ogłoszenie z STF - https://www.olx.pl/oferta/ducati-848-streetfighter-CID5-IDjL6iP.html#c666275502 .
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.