Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Proud

Użytkownik
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. zdjęcie tabliczki znamionowej

  Cześć! Też jestem przed wyrobieniem nowej naklejki, tylko że nie mogę rozszyfrować czy dowiedzieć się co oznaczają numery nad VINem i czy są tam rzeczy dla konkretnego moto? Jeżeli tak tak to jak mogę je odszukać. Pozdrawiam!
 2. Witam. Post wyżej opisuje moj problem z rezerwą. Wspomniany wyżej czyjnij wymieniłem na używany ale zakładam, że sprawny. Po zalaniu 5 litrów benzymy kontrolka nadal się świeci i tu powstają moje pytania. 1. Czy rezerwa jest większa niż 5l? 2. Czy kable mogą być jakoś źle podłączone co sprawia, że kontrolka się świeci? 3. Czy przy zegarach może być coś źle podłączone co daje taki efekt? Pozdrawiam!
 3. Nie miałem pomiaru tylko typek na wstępie mi powiedział, że nawet nie będzie zaczynał przeglądu bo i tak nie przejdzie, ale ogólnie jakiś <font color='red'>[desmo]</font> typ, bo odkręcił mi manetke do oporu w tej hali do przeglądów... i dźwięk był jakby jakąś bombę walnął (kazdy wie jak w hali to brzmi ). Ale tak czy siak zamówiłem już db killery, wełnę i jakoś to ogarnę ;) troche druciarstwa nikomu nie zaszkodziło!
 4. Też o tym czytałem tylko nie wiem jak takie coś zamontować, bo zgaduje, że nie chodzi o wrzucenie do środka tylko wciśnięcie w zwężenie na wlocie do tłumika? I tak szczerze to chyba wolałbym kupić jakiś tani db killer i owinąć go wełną, tylko nie wiem jaki będzie pasować (chodzi o średnicę) i zwykle one są przykręcane na śrubę od dołu a w seryjnych wydechch to wszystko siedzi jakoś inaczej. Jakieś rady?
 5. Cześć wszystkim, Dzisiaj niestety natrafiłem na bardzo przykrą dla mnie niespodziankę. Spóźniam się już kilka dni z przeglądem mojego potworka i dzisiaj w końcu miałem trochę czasu żeby to ogarnąć. Kupiłem M600 od mojego znajomego, gdzie miał już puste wydechy i jak sami wiecie gra pięknie ale podobno przy 3k obrotów normę spełnienia. Dzisiaj okazało się, że jest za głośny i nawet nie mam co próbować jak go nie ucisze i tu mam kilka pytań: 1. Czy ktoś w Warszawie zna stacje kontroli pojazdów gdzie pracują motocykliści i wiedza jak to powinno wyglądać i puszczą za głośny motocykl? 2. Czy coś takiego jak wata wygluszajaca do tłumików jest dobrym rozwiązaniem na badanie i czy nie spowiduje to jakiegoś zakłócenia przepływu spalin? 3. Czy można dopasować jakiś db killer, których na aledrogo pełno tylko do monsterów brak -,- jaka średnica by tam weszła? Temat w miarę ważny żeby szybko rozwiązać wiec z góry dzięki za pomoc!
 6. Podbijam temat. W moim M600 kontrolka rezerwy cały czas się świeci. Czy przeczyszczenie czujnika coś może pomóc czy w grę wchodzi tylko wymiana na nowy? I czy są jakieś takie czujniki pasujące do monsterów w jakiś innych marek? Dedykowanego nie mogę nigdzie dostać. Pozdrawiam!
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.