Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Olek

Użytkownik
  • Content count

    6
  • Joined

  • Last visited

  1. Kupiłem to Ducati :) Od razu zawiozłem do serwisu. Teraz pozostaje mi tylko modlitwa :]
  2. Zdaje sobie z tego sprawę ale to Ducati podoba mi się najbardziej z pośród motocykli w tej cenie. Wstrzymałem się z zakupem. Motor ma książkę serwisową, był serwisowany do końca w jednej firmie. Wysłałem im maila i czekam na odpowiedź.
  3. Tak to wygląda. Normalne że takie odkryte? To jakiś tuning czy co :) ? Na tą (prawą) stronę motor miał delikatną przewrotkę, na to wygląda.
  4. Z jakim kosztem musiałbym się zmierzyć jeśli chodzi o rozrząd? Motor ma książkę serwisową ale nie patrzyłem, odebrało mi rozum na miejscu, na szczęście to tylko 18 km od mojego miejsca zamieszkania.
  5. Witam, przymierzam się do zakupu Ducati SS 900 z 1999 r. za kwotę 6,5 tyś zł. Przebieg 60 tyś km, 1 właściciel z Niemiec. Problem jest taki że sprzęgło w motorze klekocze, czyli do zrobienia/wymiany. Poza tym biegi wchodzą ładnie, motor pali, jeździ, wchodzi na obroty równo. Zapewne wymagany jest podstawowy serwis. Interesuje mnie koszt naprawy sprzęgła w tym modelu, czy ktoś jest zorientowany? Będę wdzięczny za pomoc.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.