Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Wojtek1Wiktor2

Użytkownik
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

About Wojtek1Wiktor2

 • Rank
  Ducatista Newbie

Recent Profile Visitors

377 profile views
 1. Dzieki za odpowiedz... tu nie chodzi o okazje, bo tutaj można się najłatwiej naciąć na minę .... według mnie moto jest technicznie Ok. Tylko niestety dyskwalifikuje go brak historii serwisowej; na początek do wsadzenia dodatkowo 4k na mały i duży interwał... jak kazdy kupujący szukam czegoś co będzie w miarę Ok . Pewnie tak jak mówisz lepiej będzie poszukać moto z forum lub dołożyć 15 k i kupić moto z 2015 ;)
 2. Gdybys chciał rzucić okiem to załączam link z ogłoszenia https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-diavel-ducati-diavel-carbon-remus-ID6BOQpN.html
 3. Dziekuje za odpowiedz, masz racje - chodzi o czop wału od strony magnata... tak czy inaczej moto jest unieruchomione a koszt nowego silnika to około 10k; w serwisie w Wawie na Lopuszanskiej powiedzieli mi ze jeśli moto jest z Polski i serwisowane jest w autoryzowanym serwisie to można byłoby dochodzić swoich praw ze strony rekojmii. Niestety moto jest z Polski, ale ostatni wpis z autoryzowanego serwisu miało przy przebiegu 4500 km w 2014 roku; normalnie dylemat mam z tym wielki
 4. Bije się z myślami, bo moto zajebiscie mi się podoba, jest jednak ta iskierka obawy przed zakupem czegoś co radości nie przyniesie, wręcz przeciwnie - może przynieść głęboka frustracje ;)
 5. Czy twoim zdaniem to okazja?
 6. https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-diavel-ducati-diavel-carbon-remus-ID6BOQpN.html
 7. Przymierzam się do zakupu Diavela z 2012 roku; podczas weryfikacji moto w serwisie w Toruniu dowiedziałem się ze moto między innymi z tego roku maja problemy z pękająca główka wału korbowego - remont silnika nie opłacalny się robi wtedy... Sluszalem o tych problemach w Multistradzie, w Diavelach do dnia dzisiejszego nie obiło mi się o uszy... jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie ?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.