Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Czarny_76

Użytkownik
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

About Czarny_76

 • Rank
  Ducatista Newbie

Inne

 • Miasto
  Otwock
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  MTS Enduro 1200
 1. Wymiary termostatu.

  Dziękuję za namiar. Przeszukałem całe forum a konkretnej informacji do kogo się zgłosić sam nie znalazłem.
 2. Wymiary termostatu.

 3. Wymiary termostatu.

  Nadal szukam możliwości ogarnięcia termostatu. Jest na rynku kilka modeli, które podobne są pod względem budowy dlatego mam w planie porównać następujące z multistradowym: 1. Termostat od Ford Galaxy 2,3benzyna nr 1125023 nowy 67€ lub allegro Zobacz ofertę: https://allegro.pl/oferta/termostat-ford-galaxy-mk-i-2-0-2-3i-1125023-alum-10732712046 2. Termostat Calorstat Vernet TH6597.81, 22zł 3. Termostat od KTM Duke 390 Próbował ktoś takiego porównania?
 4. Wymiary termostatu.

  Cześć temat wymiany termostatu był kilka razy poruszany, jednak mimo usilnego poszukiwania nie mogę znaleźć namiaru na kolegę dysponującego zamiennikami. Mam więc pytanie, czy może ktoś podesłać wymiary termostatu z Multistrady Enduro 2016? Chodzi mi o cały z obudową, głównie średnicę wlotów. Może uda się dopasować od czegoś zupełnie innego.... Np do Varadero pasował termostat od Tico. Wystarczyło zalutować małą dziurkę od małego obiegu. Tam to była kwestia oszczędności bo różnica w cenie była kilkudziesięciokrotna..
 5. multistrada blokada kierownicy jak wlaczyc

  Ok znalazłem. Instrukcje miałem po Szwedzku więc nie mogłem w niej znaleźć. Przycisk do aktywacji-dezaktywacji systemu trzeba przycisnąć na 2-3sek po zgaszeniu...
 6. multistrada blokada kierownicy jak wlaczyc

  Odgrzewam kotleta. U mnie w Enduro z 2016 roku niestety nie działa blokada. Nie wyświetla się żaden komunikat. Próbowałem wielokrotnie, gdzie szukać tych styków, żeby sprawdzić czy coś się nie odłączyło i czy działają?
 7. Cześć, moja Multistrada już w drodze do mnie zza morza, więc przymierzam się do paru tematów. Chcę przełożyć swój kufer centralny z Varadero do Multistrady. Jest to sporych rozmiarów kufer aluminiowy, który przejechał ze mną kawał świata i mam do niego i naklejek na nim zgromadzonych spory sentyment. Ale w kufrze mam zrobione dodatkowe ledowe światło stopu i kierunkowskazy. Teraz pytanie, czy w Multistradzie można się poprostu wpiąć w instalację elektryczną w okolicach tylnej lampy i zasilić moje światła czy np komputer zacznie wariować, wyświetlać błędy itp?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.