Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
mariok

zielony i jego pytanie o ST3

Polecane posty

witam wszystkich. jak w temacie jestem zielony w sprawach Ducatów, jednak zakochałem się w ST3 od pierwszego wejrzenia. Moje zauroczenie jest tak wielkie, że nie dociera do mnie nic więcej jak tylko wspaniały dźwięk motoru z końcówek tłumików. Słysząc stąd i zowąd opinie typu "kup najlepiej dwa, bo to jak Alfa R. jedna w garażu, żeby do drugiej części były" lub "wymiana tego i tamtego to takie koszta, że japońca 3 razy zrobisz", zastanawiam się czy tak jest naprawdę. Generalnie chciałbym uzyskać od Was obiektywne odpowiedzi na temat kosztów eksploatacji, na co najbardziej zwrócić uwagę przy zakupie, czy jest problem z częściami jak już coś się przydarzy itd. Ot tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochałem się w ST3 od pierwszego wejrzenia...

:shock: wariot :shock:

Ale o gustach się nie gada :mrgreen: . Ten tapczan sam jeździ, się nie psuję się. Jak nie Ducati, odpukać :lol:

Wygodny, 2 paki lecisz wyprostowany jakbyś połknął patyk. Nie tankujesz na każdej stacji jak te taborety na dwóch kołach, co to ostatnio się wykąpać razem pojechalim.

Opinie wrogiej japońskiej propagandy olej- wg niej Curie-Skłodowska też była japonką a i tak wiemy, że w japonkach tylko chodziła jak szukała atomów z kraju RAD.

Serwis- nie wiem, bo nie serwisuję. Nie mam czasu- czekam, aż się Padlina sama rozpadnie. Wdowa tylko na to czeka :D

Jak chcesz jeździć- tak. Jak lansować- nie.

Części są- po paski nawet pojechałem do USA, w sumie to po kawę a paski przy okazji...

Żarówkę kupiłem w Monachium, oponę w Serwezzo czy innym Di Kaprio Burdello Adriatiko, tak że nie ma problemów z dostępnością.

Kupuj, a potem żałuj...

 

...że nie kupiłeś wcześniej, zamiast Bandyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie chciałbym uzyskać od Was obiektywne odpowiedzi na temat kosztów eksploatacji

Do Wawy będziesz miał blisko ?

http://motomaniax.pl/serwis-ducati/cennik-uslug-serwisowych-4

 

kup najlepiej dwa, bo to jak Alfa R. jedna w garażu, żeby do drugiej części były

Ja po takich tekstach wysyłam na forum VW - ile tam się dzieje w dziale "POMOCY" ... :lol: :lol: :lol: a to się przecież nie psuje, bo to VW !! :lol: :lol: :lol:

 

A teraz tak na poważnie: czy naprawdę myślisz, że tutaj ktoś będzie Ci płakał jak to Duki się psują i ile kasy potrzebują ??

To tak, jak narzekać na "posiadanie" kochanki, że to kosztuje... :twisted: :lol: :lol:

Kochaj, albo rzuć !! Tu nie ma kompromisów !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, poczytaj forum o eksploatacji i serwisowaniu.

Ogólnie jest podobno lepiej niż 9 lat temu kiedy kupiłem Monstera, ale to już niech się wypowiedza obecni użytkownicy Desmosprzętów.

Miałem ST3 i gdybym na czas wymienił przednią oponę pewnie miałbym do dziś... Poza serwisą przygodą, o której nie chcę się rozpisywać byłem z motocykla bardzo zadowolony.

Drugą ciężką sprawą była dostępność oryginalnych części zamiennych. Kupiłem motór nowy i musiałem naprawy robić w tzw. ASO a to 6 lat temu mocno kulało. Że wspomnę o pękniętej prawej połówce kierownicy (zły odlew) i przybliżonym czasie oczekiwania na nową gwarancyjną 2 miesiące (okres wakacyjny). W używanym sprzęcie te sprawy odpadają, możesz zakładać akcesoryjne elemnety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Servus mariok !

Ujezdzam ST2 ('01) od paru chwil :)

Dbam o moto bez przesady, serwisowane jest regularnie.

Jescze mi przy moto nic nie odpadlo :shock: nie z...balo sie :o nie musialem nigdy pchac ;)

Jezde kolo komina, po kraju i Europie. I szkoda mi zamienic na nowsze, bo jest bez zazutu :thumbup:

Ale sadzac po doswiadczeniach innych pacjentow desmoszpitala, zdazaja sie rowniez niewdzieczne padliny.

No risk, no fun !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.