Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
chopper86

Kawasaki Z 750 poszukiwany nowy dom:)

Polecane posty

Siemanko.A więc czas pożegnać się z japoniami i przejść nexst level i po tylu latach zastanawiania się czy to właśnie to zakupić Ducati Monster czemu Monsterkie:)bo po prostu mi się podoba od kilku już ładnych lat jak to mawiają ma to coś!:)ale na początek brak sprzedać Zeteke to poczciwe moto co naj ważniejsze przy mocy 110KM pali 4,5L na 100Km przy śmiganiu do 130km/h:) w moto pozmieniane oleje,świece,filtry,klocki,pozakładane oploty stalowe przednich hebelków,lampy ledy,itp itd moto po wywrocie na prawą stronę ciochnięta kapa i komin tak kupiłem i tak śmigałem miałem w zimę kape zmienić (za 100zeta nowa)ale jakość Bardziej mi się podoba pomysł wskocznia na Ducati i przez zimę dokładne go sprawdzenie i przygotowanie pod sezon zwłaszcza ze ja w sezonie śmigam 25000km co rok więc sprzęt musi być oki:)wszystkich za interesowanych proszę o kontakt cena 9200zeta do małej negocjacji rocznik 2005.http://allegro.pl/kawasaki-z-750-i1858260884.html

post-1072-1366037361,7959_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak mam go z francji i w sumie jestem drugim właścicielem jak go kupowałem miał 21000km:)ale teraz ma 48000:)śmigam nie mało bo każdą wolną chwile spędzam na 2kołach więc i km lecą ale moto ma zawsze wszystko co brak Kawa lata obecnie na pełnym syntetyku Ipone ma wymienione świece,filtry,klocki i reg.luzów zaworowych chodź nie było czego regulować:)to dobry moto mój kumpel z hiszpani ma takiego i już mu nawiną 89000km silnik jak zawsze pali na dotyk i gna do przodu to prosta konstrukcja w której nie ma się co zepsuć:)ale trzeba dbać,sprzedaję tylko dla tego że chcę spróbować Duki:)chodź tych rozrządów się trochę boje zważając moje przebiegi:/zetem obleciałem całe czechy,słowacje,dolny śląsk,bieszczady i pomorze:)na trasie moto pali 4,5l na 100km przy średniej prędkości 130/140 km/h moc 110km ja mam trochę więcej,filtr sport,przelot i mapy zapłonu pakiet2 spalanie cały czas takie same przy max prędkości 250km/h pali koło 6l/100 ktoś kto go nabędzie to się jeszcze nim długo na cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem Z1000 i uważam ze to najbardziej niezawodny motocykl jaki spotkałem na swej drodze. Nawinołem nim ok 100000 i nie było z nim żadnych problemów. Ty sie chopper lepiej zastanów co robisz ........ Jak lubisz duzo jezdzic i miec duce to zostaw sobie te kawke i zbieraj na drugie moto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli co Duki nie nadaje się zupełnie do wojaży?no ja śmigam od groma kończę jazdę jak pada śnieg zaczynam jak asfalt staje się czarny wypad po pracy ku relaxsu to przejazd do stegny (nie całe 200km w jedną)potem beer i spać:)Monster podoba mi się nie zmiernie ale z waszych wypowiedzi widzę ze to chyba się nie nada do moich wojaży:( np.w M1000 co ile trzeba robić przegląd i rozrząd?a jak to się ma do np.M620?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawe sprzedaję tylko przez to że ostro za wziołem się na Monstera.Bo tak to naprawde dobre moto w miarę szybkie,koni też tam ma i pali mało a zjechałem nim trochę km w sumie 34000km 0 awarii.Ale brak dbać oleje świece filtry podstawa wymieniałem zawsze o 1000km szybciej niż powinno,luzy zaworowe bez szwanku:)a łańcuszek nierządu ma jeszcze 80%naciągu czyli jakieś 120000km z obliczeń by wychodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 000 km - regulacja rozrządu +olej z filtrem, filtr powietrza

20 000 km - paski rozrządu (lub co 2 lata) regulacja układu przepustnicy i inne....

 

Ściągnij z oficjalnej stronki Ducati instrukcję do Monstera - tam masz wyszczególnione wszystkie serwisowe czynności ale jest tego sporo i często...

 

Moja rada ?

 

To ducati - kochasz albo nie nawidzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory mykam na tele bo jestem w trasie a tele nie ma wielkich możliwości ale oki na lapku będę pisał nawet prozą literacką.powracając do tematu Monstera takie wymogi dało by się jeszcze przeżyć:)znajomy ma Monstera 900 nawiną mu 78000km i śmiga dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra żarty żartami, bo nam się kolega wystraszy naprawdę jak któryś tam od fightera.

Jeśli naprawdę chcesz duca to kupisz, tyle że trzeba w niego więcej wsadzać serca no i kasy na wymiany i regulacje. Poza tym nie ma co się martwić, duże przebiegi mu nie straszne, jeśli kupi się zadbaną sztukę z udokumentowaną historią serwisową.

Dasz radę! :twisted:

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co to będzie,na razie muszę sprzedać Kawunie chodź to dobry moto i nie ma się tam czego czepić,ale chcę spróbować Monstera:)Byłem z towarem pod Linuoxs we Francji i gadałem z goście co ma na blacie swojego M800 23000km tyle że jeszcze brak 1 z przodu do stawić bo się zegar owiną do o koła i gość sobie go chwali widać ze nawet się tam kolo z nim wiele nie cacka te 123000km faktycznie było już po moto widać:)więc jak on dał rade tyle mu na kulać to mi też się chyba uda wszystko kwestia dobrej sztuki:)czas pokaże i może za rok założę nowy temat jak to monsterem na winołem w sezonie 25000km albo i więcej:) :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Theo bardziej miał na myśli to, co widać u mnie w stopce...

A muszę się z Nim zgodzić - i nie o złożoność chodzi, a o w miarę poprawną polszczyznę.

Naprawdę ciężko się czyta...

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Theo bardziej miał na myśli to, co widać u mnie w stopce...

A muszę się z Nim zgodzić - i nie o złożoność chodzi, a o w miarę poprawną polszczyznę.

Naprawdę ciężko się czyta...

:D

 

 

bo czytać to trzeba umić , jak to mówili w filmie sztos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Theo bardziej miał na myśli to, co widać u mnie w stopce...

A muszę się z Nim zgodzić - i nie o złożoność chodzi, a o w miarę poprawną polszczyznę.

Naprawdę ciężko się czyta...

:D

 

 

bo czytać to trzeba umić , jak to mówili w filmie sztos :)

 

hehehe - święta prawda - dlatego użyłem wyrazu "ciężko" ;)

nota bene: pisać też trzeba umić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.