Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
makaron

by OSCAR WILDE

Polecane posty

Chłopie - o co Ci kaman? Wyimaginowałeś sobie motocykl i sypiesz jakąś paranoją.... mieszkając w mieście TAK :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopie - o co Ci kaman? Wyimaginowałeś sobie motocykl i sypiesz jakąś paranoją.... mieszkając w mieście TAK :roll:

Witam,

określenie "wyimaginowany" w profilu= jestem na kupnie. Paranoja- znaleziona w sieci grafika. Uważam, że niezła, dlatego dzielę się nią. Tak, miejscowość w której mieszkam, ma status miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Chcialem napisac cos madrego w temacie, ale wychodzac z zalozenia ze sami jestesmy sobie diavelami, wyszlo mi ze nei musze kupowac diavela, bo sam nim jestem. Do tego jestem tez motocyklista, wiec jestem motocyklem ktory nie potrzebuje kierowcy z jednej strony, a z drugiej motocyklista ktory nie potrzebuje motocykla, bo sam nim jest. Skladajac te dwa fakty, nie jestem potrzebny sam sobie ani jako motocykl ani jako kierowca. Reasumujac - wychodzac z zalozenia ze sam jestem sobie diavelem, to nie jestem do niczego potrzebny. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.