Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

musieli

DOC
 • Content count

  4131
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About musieli

 • Rank
  Ducatista Senior
 • Birthday 11/20/76

Firma

 • Nazwa
  DUCATI Warszawa

Inne

 • Kraj
  POLSKA
 • Miasto
  Wawa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  888 Strada, SS350, Desert Sled
 • GSM
  783402902

Recent Profile Visitors

1715 profile views
 1. Sprzedam uszkodzonego Monster 696 f.vat 23%

  Czy w tym dziale nie było zasady, że trzeba podawać cenę?
 2. Litowo-jonowy, tylko że musisz liczyć się z wydatkiem 500+ zł za odpowiednik oryginału. Polecam JMT, sprawdzone, działają zacnie. https://mike.larsson.pl/pl/search/12b-bs/in/all/article/434496/ Jeśli chcesz bardziej konwencjonalny w swojej budowie, to rozważ Yuasa, ale są też tańsze alternatywy, np Motobatt, ewentualnie Landport lub Unibat.
 3. Tuborg, tuborg... to takie piwo było! ;-) Kup porządny akumulator, silniki DS szczególnie potrzebują dużego prądu rozruchowego.
 4. ktoś zna ? ducati 1098s tricolore.. ze stalowej woli

  Motocykl pochodzi z Emiratów, jakiś szejk był jego pierwszym właścicielem. Nastepnie przejechał przez Irlandię, gdzie prawdopodobnie miał jakąś przygodę, a następnie trafił do Polski. Tyle w temacie. Szkoda że jakieś problemy silnikowe, bo to S-ka Tricolore, do tego na dużym układzie wydechowym...
 5. Kupię/szukam ducati 999s

  Jeśli lubisz żółty kolor, to to jest bardzo ciekawa oferta: https://www.olx.pl/oferta/ducati-999s-CID5-IDxHRUI.html#b58c40ec5a Jest to prawdziwe "S" monoposto z fabryki. Motocykl z polskiego salonu, na gwarancji dwukrotnie miał wymieniany tylny stelaż (lubią pękać, wystarczy wzmocnić w dwóch miejscach). Moim zdaniem, o ile zwykłej wersji nic nie brakuje, jak najbardziej warto szukać wersji "S", szczególnie w przedlifcie, bo poza super zawieszeniem Ohlins to dodatkowo silnik miał głęboką "miskę olejową".
 6. ktoś zna ? ducati 1098s tricolore.. ze stalowej woli

  Nie widziałem, ale ciekawą i dosyć długą historię ma ten egzemplarz, oraz ciekawego pierwszego właściciela ;-)
 7. Pokaż swojego Monstera

  + czerwone lakierowanie ramy.
 8. Pokaż swojego Monstera

  To jest późniejszy Monster 1000"S" DS
 9. Pokaż swojego Monstera

  Ehhh.... spóźniłem się o jeden dzień ;-) Gratulacje, zajebisty model, bardzo rzadki wbrew pozorom.
 10. Prawdopodobnie czeka Cię wymiana sprzęgła jednokierunkowego, i może jeszcze dwóch pozostałych elementów do kompletu, a to już ciekawszy wydatek niż 50zł...
 11. Nie podany przebieg, chiński tłumik w takim motocyklu... (właściciel w hurcie dodaje 2szt??), do tego wersja ze Stanów - więc niech może właściciel najpierw udostępni Ci zdjęcia jak był uszkodzony i poda przebieg motocykla?
 12. Rozrząd Ductai Monster 696

  W tym modelu paski rozrządu wymienia się co 24tkm lub co dwa lata - jeśli stał 2 lata nieodpalany, bezwzględnie należy wymienić paski.
 13. suche sprzęgło-czy to koniec?

  No i trzeba pamiętać o pozycji docisku względem zabieraka - jest tylko jedna właściwa. "Nacięty palec" na otwór ze strzałką (oem) lub inny znacznik na dociskach akcesoryjnych.
 14. S2R 800 zegary

  Wymieniając na fabrycznie nowe nie ma problemu - podpinasz, a pierwsze przekręcenie kluczyka "dopisuje" je do kompletu na motocyklu. Jedynie przebieg - zaczynasz na nowych od zera.
 15. Nie jest wielokrotnego użytku...
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.