Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
miki72

Diavel Strada

Polecane posty

Też widziałem tyle że na stronie Ducati - nie powiem żebym był pełen entuzjazmu w stosunku do tej konfiguracji.

 

Jeżeli natomiast chodzi o 1199 Panigale R to :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Swiatlo faktycznie szkoda, to oryginalne jest b. fajne. Poza tym gdzies widzialem wzmianke prasowa z komentarzem, ze od czasow multistrady 1000 nie bylo brzydszego ducati :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Na ile km wstarcza tylna opona? Bo tak sie zastanawiam, czy jadac Diavelkiem np do Portugalii, trzeba po drodze umawiac wizyte w serwisie na wymiane laczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diavel Strada od razu kojarzy mi się z pewną starszą parką z tego wątku viewtopic.php?f=65&t=9833&hilit=dragon+tail

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 5100_o.jpg

 

I w takiej konfiguracji nie mam nic przeciwko kufrom i oparciu.

 

Tylna lampa jednak zawsze będzie świętokradztwem... :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ile km wstarcza tylna opona? Bo tak sie zastanawiam, czy jadac Diavelkiem np do Portugalii, trzeba po drodze umawiac wizyte w serwisie na wymiane laczka :)

 

na serwis 12 tyś dojechałem na drutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Ha ha ha, czyli w sumei to DA SIE zajechac w dowolne miejsce Europy i wrocic na jednej oponie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kufry może się przydadzą wyglądają ciekawie.

 

Mnie bardziej interesowałaby ta kanapa ( bez oparcia oczywiście). Standardowa jest do niczego przy dłuższej jeździe a touring tez chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki byłeś tam (na EICMA), siedziałeś na tej kanapie ? rzuć choć blade światło na temat

 

niestety na nowościach nie pozwalali siadać, a szkoda...

oblookałem jedynie mocowanie tego ustrojstwa ale wygląda na to że za dużo pozmieniali aby taką konstrukcję bocznych kufrów adaptować do normalnej wersji

fotki tu: https://picasaweb.google.com/1121260596 ... 0807057042

 

innym rozwiązaniem dla turystów jest system Hepco&Becker na boczne miękkie sakwy - wygląda jeszcze OK

http://www.amotostuff.com/product/630-7503.html

tb_640x480.jpg

 

lub stelaż pod kufer centralny

gallery_2039_279_12792.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

innym rozwiązaniem dla turystów jest system Hepco&Becker na boczne miękkie sakwy - wygląda jeszcze OK

http://www.amotostuff.com/product/630-7503.html

 

Oglądałem te sakwy Hepco ale, że w sumie sam jeżdżę to mi sakwy nie potrzebne wystarczy plecak :-)

 

wiem że temat nie ten ale jestem ciekaw Twojej opinii o kanapie (czy jak kto woli siedzisku). Przyzwyczaiłeś się do niej, czy może coś zmieniałeś ... ja póki co w trasie byłem tylko raz i po 200 km trochę miałem dość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że temat nie ten ale jestem ciekaw Twojej opinii o kanapie (czy jak kto woli siedzisku). Przyzwyczaiłeś się do niej, czy może coś zmieniałeś ... ja póki co w trasie byłem tylko raz i po 200 km trochę miałem dość ...

 

przebiegi rzędu 900 km na jeden dzień robiłem w tym roku i wszystko zależy od tego co masz na <font color='red'>[desmo]</font> i nogach.

IMO skórzane spodnie lepiej się nadają na trasę niż jeansy, to samo buty - lepsza twarda podeszwa bo w letnich butach boli stopa od podnóżka

reszta jest tylko kwestią utwardzania - 2/3 dni w siodle i <font color='red'>[desmo]</font> się sama przyzwyczaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiegi rzędu 900 km na jeden dzień robiłem w tym roku

 

Na standardowej kanapie ? No to pelen podziwu jestem. Może faktycznie kwestia przyzwyczajenia tylnych części ciała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.