Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pokaż swojego Monstera

Polecane posty

dzięki wszystkim... dzisiaj idzie na wymianę płynów

 

pewnie w niedługim czasie zamówię naklejki na niego... w zimie plan na bardzo delikatną zmianę na siedzeniu.

 

a żona na to duk duk duk

 

cóż mogę napisać - zaraziłem ją tym - na pewno się martwi o mnie (jak to żony), ale chyba się już pogodziła, że od czasu do czasu będę wybywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak REDJasper, to i Monster powinien być "Red" ;) :lol:

Graty Dominik, ważne, że czekanie, szukanie i cierpliwość dały taki efekt.

Kolorem się nie jeździ - stan techniczny się liczy najbardziej, a tu jest podobno OK. ;)

Domyślam się jak się cieszysz...i cieszę się razem z Tobą.

:thumbup:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Kolorem się nie jeździ

 

Dokladnie! a jakby co to nad kolorem zawsze mozna popracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie ogromne podziękowania dla Theodora za wstępne oględziny i jeszcze większe dla Marka z DUCATI w Krakowie za szybką reakcję na wyjazd do Warszawy dostawczakiem, oględziny motocykla.

 

 

Gratuluję Ci pięknej machiny, a na marginesie również refleksu. Chciałem po Twojego murzyna jechać dzień po Tobie :):):) (Dimitrus - sprzedawca?)

Co za zbieg ... jeszcze raz wszystkiego dobrego i jak widać nie ma tego złego - dostałem równie czarnego potworka.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie ogromne podziękowania dla Theodora za wstępne oględziny i jeszcze większe dla Marka z DUCATI w Krakowie za szybką reakcję na wyjazd do Warszawy dostawczakiem, oględziny motocykla.

 

 

Gratuluję Ci pięknej machiny, a na marginesie również refleksu. Chciałem po Twojego murzyna jechać dzień po Tobie :):):) (Dimitrus - sprzedawca?)

Co za zbieg ... jeszcze raz wszystkiego dobrego i jak widać nie ma tego złego - dostałem równie czarnego potworka.

Pozdrawiam

 

Zdjęcia dawaj :D a nie jakieś gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gratuluję Ci pięknej machiny, a na marginesie również refleksu. Chciałem po Twojego murzyna jechać dzień po Tobie :):):) (Dimitrus - sprzedawca?)

Co za zbieg ... jeszcze raz wszystkiego dobrego i jak widać nie ma tego złego - dostałem równie czarnego potworka.

Pozdrawiam

 

 

:) jakbyś pojechał dzień później a ja bym nie kupił to byś wiedział dlaczego to się nie stało :) Jakbyś mnie wyprzedził z jazdą do ożarowa to na bank byś go kupił:) ale zamotałem heheh (tak dimitrus - ale opowieść była zagmatwana bo dimitrus go kupił po sprowadzeniu z włoch, a później w sierpniu sprzedał swojemu znajomemu, ale stał u niego cały czas w garażu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dumą przedstawiam .... :twisted:

Cóż za przyjemność móc się "Dukatkiem" (pomysł na imię dla moto moich dzieci) pochwalić .... za to Visą nie zapłacisz ;)

post-1898-1366038642,8395_thumb.jpg

post-1898-1366038643,1906_thumb.jpg

post-1898-1366038643,5199_thumb.jpg

post-1898-1366038643,7721_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dumą przedstawiam .... :twisted:

 

Graty - czy to czasem nie jest ten ze szczecina?

 

Tak, ze Szczecina. Widzę że pilnie obaj studiowaliśmy giełdę w Polsce :).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby się sprawował - swojego czasu dyskutowałem/mailowałem z właścicielem/właścicielką - coś z elektryką było nie tak po wyjęciu kluczyka, ale obstawiam, że to po wrzuceniu ledowej lampy z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tej chwili kłopotów. Faktycznie kilka punktów w instalacji - cóż należało poprawić - w sensie osłonić przed wilgocią. Nie dbano o niego w sposób właściwy, trzeba to zmienić i mam nadzieję że nic się dziać nie będzie i że zawsze będzie latał jak teraz. Gdyby nie, trzeba będzie go "poprzytulać". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny mat Rulezzzzzzzzz !!!!!! :D :D

 

Nie ma opcji co by się nie zgodzić :lol:

roobas twoja machina wygląda na zadbany egzemplarz i pewnie tak jest, niech się dobrze sprawuje.

Gratki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam i muszę się wam drodzy desmomaniacy i desmomaniaczki pochwalić moimi pierwszymi dwoma kółkami. Tak oto prezentował się mój diabeł podczas przejażdżki na Hel:)

Zdjęcie zrobione oczywiście zestawem głośnomówiącym, ale wkrótce postaram się może wrzucić coś w lepszej jakości (gdy tylko znajdę się z aparatem w jakiś pięknych okolicznościach przyrody:D)

post-1583-1366038657,3602_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja też pochwale się swoim Potworem. S4 2002, w wersji Senna. Na razie tylko kilka przejażdżek, ale banan nie schodzi z gęby :-)

 

Pozdrawiam

Pawel

post-1890-1366038657,8817_thumb.jpg

post-1890-1366038657,9401_thumb.jpg

post-1890-1366038658,3483_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie tylko kilka przejażdżek, ale banan nie schodzi z gęby

I pewnie tak już zostanie. ;)

Gratuluję - Senna jest świetna.

Teraz już tylko wyposażać Ją w biżuterię, otworzyć suchara - a co za tym idzie jakiś docisk bajerancki, itd., itd. ;)

No chyba, że Twoja filozofia to utrzymanie w oryginale, choć mało teraz takich...i może to właśnie będzie "inność" ?

W każdym razie życzę przyjemności z ujeżdżania Potwora.

 

A i Wam - szczęśliwi właściciele "czarnuchów" tego samego życzę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1
No to ja też pochwale się swoim Potworem. S4 2002, w wersji Senna. Na razie tylko kilka przejażdżek, ale banan nie schodzi z gęby :-)

 

Pozdrawiam

Pawel

 

Piekna klasyczna sztuka, w limitowanej wersji. Nic tylko dbac i polerowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też pochwale się swoim Potworem. S4 2002, w wersji Senna. Na razie tylko kilka przejażdżek, ale banan nie schodzi z gęby :-)

 

Pozdrawiam

Pawel

 

To był mój ulubieniec:) Mam nadzieję, że będziesz bardzo dbał o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.