Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Redjasper

Użytkownik
 • Content count

  1568
 • Joined

 • Last visited

About Redjasper

 • Rank
  Ducatista Senior
 • Birthday 01/17/82

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  Kraków
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  patriotyczny S4R
 • GSM
  506879631
 • Gadu Gadu
  1203729
 1. Brak biegu jałowego

  odpowietrzany był układ? jeśli przy pompie również jest odpowietrzenie, to również tu odpowietrzyć klamki są oryginalne, czy jakieś kupowane? Może skok tłoczka jest zbyt mały?
 2. Monster 600 wysprzęglik

  Jak tylko go rozkręcisz, to w sklepie z oringami/uszczelkami takie dobierzesz lub dorobią wewnętrzną (w moim przypadku zewnętrzną mieli na miejscu. Pamiętaj, żeby były odporne na olej.
 3. Import ducati z Włoch ?

  @Dziadzio20 jeśli wspominasz tu S4R od kolegi z forum i ma on kolor czerwony, to został on kupiony ode mnie na początku tego roku. Miał zrobione wszystko prócz przeglądu DESMO po sezonie. Przegląd DESMO został zrobiony w motomaniax. Po pewnym czasie rozwiązała się zagadka rozładowującego się aku (jeszcze u mnie) - został wymieniony regulator napięcia - tak po prostu mają, bo jest on pod siedzeniem i dostaje baty od silnika. Zapewne mógłbym pomóc przy negocjacjach z ceną. Wiem za ile sprzedałem... Ale masz nowiutkie sprzęgło razem z koszem. Opony w bardzo dobrym stanie. Wymieniony napęd. X dodatków na moto jak chociażby chyba najdroższe z tego cały układ termignoni i amortyzator skrętu. Masz spokój z dużym przeglądem na 2 lata. Po tym sezonie tylko olej i filtry. Jak sprowadzisz moto z włoch to będziesz się zastanawiał w co ręce włożyć, bo polecisz na dodatkowych wydatkach.
 4. Rury ramy. Stare monstery

  ratując z obłędu... chciałbym pomóc od pierwszego postu, ale nie mam już monstera
 5. Dylematy st2, st4

  cześć, Porozmawiaj z tym Panem - na pewno moto zadbane i wyjaśni Ci czy st2, czy st4
 6. Posiadam siedzenie Ducati Performance które powinno pasować ale delikatnie się różni w miejscach stabilizacji pod tylkiem Ale cenię je sobie https://www.olx.pl/oferta/kanapa-siedzenie-ducati-performance-multistrada-1200-kierowca-pasazer-CID5-IDzkxHo.html
 7. Przednia ośka Monster 620

  zerknij tutaj http://ducatioem.pl/2005/monster_620,225/kola,9144 po kliknięciu w numer części zobaczysz np. to http://ducatioem.pl/p-81910781AA czyli od czego powinno pasować
 8. Ducati 848

  o Panie ... się chwal, a nie od czujnika zaczynasz :)
 9. DARc zwróć uwagę, że na niektóre pytania techniczne można tu czekać i czekać... ja tylko wywołałem do tablicy Marcina albo Theodora, bo łatwiej byłoby im znaleźć ten temat. Nie odsyłam do mechaników, tylko wskazuje kto może to wiedzieć i dodatkowo przez oznaczenie otrzymują powiadomienie z forum i jak będą chcieli to udzielą odpowiedzi.
 10. @DARc czasem nikt nie odpowiada :) napisałem co wiem ale jeśli masz więcej takich smaczków, to poproszę :)
 11. Taką wiedzę posiada @cinek78 i @theodor
 12. Zakup Monstera 620/S2R/S4

  faza to jeszcze S4R i S4RS :)
 13. Znajomy do 796 zamawiał u "rzemieślnika" tylne mocowanie do wahacza poprowadzone za koło - razem z mocowaniem tablicy. Koszt około 1000-1500 zł. Co do lusterek to sugerowałbym bardziej łezki, ale to rzecz gustu. Jak umiesz odkręcać i przykręcać śrubki to z większością podpunktów sobie poradzisz.
 14. Kupiłem chyba jeszcze przed kupnem Multistrady, bo wiedziałem, że jest węższa i może mi ułatwić dostawanie do ziemi nogami. Okazało się, że Gran Turismo ma już wyprofilowaną węziej kanapę, więc ta leży w piwnicy nie używana. https://www.olx.pl/oferta/kanapa-siedzenie-ducati-performance-multistrada-1200-kierowca-pasazer-CID5-IDzkxHo.html
 15. Wydech MtS Pikes Peak

  Tu masz gotowy decat od dominatora https://allegro.pl/oferta/decat-dominator-ducati-multistrada-1200-10-14-7630380119 - sądzę, że w całkiem niezłych pieniądzach, ale trzeba by sprawdzić średnice. Natomiast po samym założeniu na strojenie najlepiej do Cinka z Oleśnicy. Może przy okazji wymiana filtra k&N jak nie masz.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.