Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

PetrolHead

Akcesoryjny pstryczek kierunkowskazów do hypermotard/hyperstrada 2013

Polecane posty

Czy ktoś z Was się spotkał z czymś lepszym niż oryginał? Zaczyna mnie to coraz bardziej wqrczać. Nawet w cienkich rękawicach nigdy nie wiem czy włączyłem kierunkowskaz, bo opór przełącznika jest w zasadzie niewyczuwalny. A patrzenie za każdym razem , czy lampka miga nie jest ani wygodne ani bezpieczne. Obawiam się że musi być dedykowany, bo pod wyłącznikiem (naciśnięcie) są funkcje komputera :/

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie wykombinujesz - obecne przełączniki są na mikro-stykach i działają na zasadzie joysticka komputerowego... Dodatkowo wszelkie funkcje są sterowane z ECU - dawniej każdy układ elektryczny był niemalże osobnym podłączeniem elektrycznym - teraz wszystko robi się na jednym ECU , jednej masie itd itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego liczę ze jest wiecej wqr... z tego patentu i ktoś zrobi akcesoryjne ktore bedą działały na mikrostykach a bedzie sie dało wyczuć palcem czy pstryknąłeś czy nie. Nie liczyłem że uda się podebrać z czegos innego ze względu właśnie na sterowanie ECU.

 

 

via Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończyło się wymianą gwarancyjną całego modułu z lewej strony. Po macaniu nowych Hipkow upewniłem sie ze z moim cos jest serio nie tak i nie możliwe zeby to z założenia tak słabo działało. Dalej mnie wyczuwalne niz odschoolowe przełączniki ale jest o niebo lepiej :)

 

 

via Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.